MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  27 marca 2014 (pierwszy post)
Cześć :mrgreen:.

Macie swoje wozidła ? Macie.
Trzeba je czasem naprawić/wymienić olej/ różne inne ? Trzeba.
Więc wybieracie sobie warsztat samochodowy... przy wyborze czym się kierujecie ?
Co jest dla Was ważne w danym serwisie ? Cena niska, jakość usług wysoka, wiadomo ;D. Ale chodzi mi o konkrety, na co zwracacie uwagę w pierwszej kolejności pojawiając się w Biurze Obsługi Klienta ?
Czego Wam brakuje w warsztatach, w których zostawiacie swoje samochody ?

Pozdrawiam :mrgreen:
:ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 marca 2014

Akurat pomocny nie będę bo prawie wszystko robię sam, nawet turbinę czyściłem czy rozrząd się wymieniało. Raz kiedyś jak nie miałem czasu bo wyjazdy itd zostawiłem skodzinę do wymiany dwumasy. Kierowałem się po 1 tym żeby zamówili oryginalną część i nie yebali się z wymianą 3 tygodnie.

Aaa nie lubię też jak majster daje coś robić powolnemu anemikowi praktykantowi, który śrubę odkręca 2h i jeszcze przekręca gwint :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kamilex675
Posty: 31 (po ~315 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 114
kamilex675
  28 marca 2014

Jak wymieniają mi olej i filtr to patrzę im na ręce. Mam niedrogi i dość dobry warsztat ale mają skłonność do gubienia oryginalnych śrub.

http://i63.tinypic.com/35ibxqo.jpg

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.