Sylar
Posty: 154 (po ~255 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 15
Sylar
  9 stycznia 2014 (pierwszy post)

Witam mam takie pytanko chce kupić auto ale że mam do niego daleko chce maksymalnie wiele dowiedzieć się o nim drogą "zdalną". Dostałem logi z diagnostyki silnika (1.9 TDI arl jeśli ma to jakieś znaczenie) I tu moje pytanie Czy z takich logów można wyczytać ciśnienie sprężania na poszczególnych cylindrach?? Czy jest to możliwe tylko za pomocą wkręconego w miejsce świec przyrządu??

piotrrup56
Posty: 8 (po ~176 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 2
piotrrup56
  14 stycznia 2014

witam, a jaką będziesz miał pewność czy akurat logi pochodzą akurat z wystawionego na sprzedaż danego auta, a nie z innego. teraz coraz więcej osób zachwala swoje auta picuje żeby tylko pozbyć się złomu z własnego podwórka myją silniki wodą , później traktują je workiem od odkurzacza że są'' laleczka'' niemyte. W silniku coś dzwoni zamiast oleju rozcieńczony doktord83dde03, książka serwisowa kupiona na giełdzie plus pieczątki, licznik cofnięty dobry program diagnostyczny wykryje ile km było cofnięte, chyba że komuś się chce bawić i zmienia pompę wtryskową plus komputer, albo przyjeżdża się na miejsce oglądać auto a zdjęcia nie odzwierciedlały faktycznego stanu pojazdu, nie da się sprawdzić auta na odległość!!!!!!!

Sylar
Posty: 154 (po ~255 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 15
Sylar
  14 stycznia 2014

Pochodzą z tego auta są sprzed 3 miesięcy z forum tego konkretnego modelu auto ma cały własny temat stąd mogę być pewny że logi są z tego auta. Do auta mam dosłownie całą Polskę do przejechania stąd ile mogę chce najpierw "zdalnie sprawdzić".

PawciuWLKP
Posty: 154 (po ~192 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
PawciuWLKP
  16 stycznia 2014

Sprężanie sprawdzisz przez świece lub wtryski,zależnie od auta.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.