biondaragazza
biondaragazza
  18 sierpnia 2013 (pierwszy post)

Czy na tym próżnym portalu są miłośnicy forda cougara

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  19 sierpnia 2013

Ja na pewno nie, mimo iż lubię podobną linię w samochodach.

Do tego stety, niestety uważam, że 'Ford gówno wort', to powiedzenie sprawdza się niemal na każdym kroku w mojej pracy :).

:ziober2:
Duratorq
Duratorq
  19 sierpnia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Do tego stety, niestety uważam, że 'Ford gówno wort', to powiedzenie sprawdza się niemal na każdym kroku w mojej pracy :).


Ale jeździ się jak lord :P. Nie chcę się za dużo tutaj wypowiadać jako nieletni ... ale Forda to ja lubię. Może nie Cougara ale ... :D
Miłośników szukaj tutaj: http://www.cougarklub.pl/forum/ ... bo tutaj to prędzej miłośników golfa III znajdziesz XD
biondaragazza
biondaragazza
  19 sierpnia 2013

na cougarklub jestem ,

biondaragazza
biondaragazza
  19 sierpnia 2013

poza tym koleżanka Magdalena zapewne nigdy nie jeździła i nie wie jaką przyjemność z jazdy niesie mruczenie 2.5 litrowego serca !!! poza tym motor w fordzie jest nie zniszczalny jedyna wada to blacharka ale jeśli się dba i wcześnie zapobiega ,,rudej " auto jest ponadczasowe i charyzmatyczne mimo ,że ma już swoje lata ...

Duratorq
Duratorq
  19 sierpnia 2013

Każdy lubi to co lubi i czasami trudno jest przekonać go do rzeczy nowych (czyt. innych). A blacharkę zawsze można zrobić o ile jescze nie ma tragedii. Poza tym nie tylko Ford rdzewieje :D Koleżanka nie chce, więc nie ma co zmuszać ale nie wie co traci :P

Estos
Posty: 57 (po ~465 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 2
Estos
  19 sierpnia 2013

blonda po stylu pisania sądze ze probujesz kogos zaprosic na forum czy coś :D swoją droga mi sie podoba Ford Cougar i chciałem go kupić ale jeszcze to przemyśle ;) aha i silnik 2.5 V6 jest niestety zniszczalny ;)

biondaragazza
biondaragazza
  19 sierpnia 2013

nikogo nie zapraszam :p

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  20 sierpnia 2013

ani to ładne ani to szybkie, dobre dla polaczka co wrócił z jabłek z niemiec i chce auto co na sportowe wyglada

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  21 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: poza tym koleżanka Magdalena zapewne nigdy nie jeździła i nie wie jaką przyjemność z jazdy niesie mruczenie 2.5 litrowego serca !!! poza tym motor w fordzie jest nie zniszczalny jedyna wada to blacharka ale jeśli się dba i wcześnie zapobiega ,,rudej " auto jest ponadczasowe i charyzmatyczne mimo ,że ma już swoje lata


No nie, koleżanka Magdalena nie jeżdziła eee ''kocurem'' ;D. W sumie jazdę próbną bym mogła odbyć, ale na pewno bym takiego samochodu nie kupiła.
I każdy motor jest zniszczalny, i w sumie akurat ja nie nazwałabym tego samochodu ponadczasowym, no ale to moja opinia :).

A i ogólnie przeraża mnie trochę jak mówisz o swoim samochodzie ;D. A mruczenie silnika wolałabym zastąpić jego rykiem, bynajmniej nie z powodu przeciągania na danym biegu :ziober2:.
:ziober2:
WujekBeton
WujekBeton
  21 sierpnia 2013

Mruczy to amerykańskie fał osiem z 69 :lol:.

Duratorq
Duratorq
  21 sierpnia 2013

Fał łosiem to bardziej bulgocze d83dde1c. A mruczeć może nawet R5 : http://www.youtube.com/watch?v=yNoaOtyP8CM

biondaragazza
biondaragazza
  26 sierpnia 2013

Mam wyższe aspiracje jak jabłka w Niemczech.
A skoro Ciebie Magda mój stosunek przeraża to nie musisz tu przebywać, są miłośnicy audi , bmw tak samo i cougara , mam też hondę accord i tam też znajdziemy klubowiczów. A ja wkładam dużo pracy w swoje by wyglądało jak lustro !

biondaragazza
biondaragazza
  26 sierpnia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: A mruczenie silnika wolałabym zastąpić jego rykiem, bynajmniej nie z powodu przeciągania na danym biegu .

To sobie załóż sportowy wydech to bedziesz ryczeć
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  27 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: A skoro Ciebie Magda mój stosunek przeraża to nie musisz tu przebywać, są miłośnicy audi , bmw tak samo i cougara , mam też hondę accord i tam też znajdziemy klubowiczów. A ja wkładam dużo pracy w swoje by wyglądało jak lustro


Nie muszę, ale chcę.
Spoko, spoko, bez podniety zbędnej.

Konto usunięte
Konto usunięte: To sobie załóż sportowy wydech to bedziesz ryczeć


:rotfl:.
Kocico milej trochę czo ? :ziober2:.

Akurat ja nie widzę nic fajnego w Twoim samochodzie, tyle.
:ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.