mario85mw
mario85mw
  18 lutego 2013 (pierwszy post)

Co lepiej będzie latało, czy audi A4,Mazda serii6,Jaguar tak jak w linkach przykładowe strony. Chodzi mi o to którą markę najlepiej wybrac i będzie się dobrze sprawowac.

http://otomoto.pl/audi-a4-3-0-v6-220km-158-tys-km-aso-C27395156.html

http://otomoto.pl/jaguar-x-type-awd-C26937440.html

http://otomoto.pl/mazda-6-3-0-v6-220-km-C27960471.html

MajsterXkrupniok
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 50
MajsterXkrupniok
  18 lutego 2013

osobiscie bral bym audi

jaguar masakrycznie drogi w utrzymaniu
swoja drogaa audi tez do tanich nie nalezy

NicZaFriko
NicZaFriko
  18 lutego 2013

Jeśli nachapałeś się hajsu za granica i potem będziesz pracował w Polsce to polecam Audi ,
Zas jeśli pracujesz nadal za granica to stac Cie bedzie na jaguara .
Jesli zaś praca w PL uskładałes tyle to nie kupuj nic z tego , tylko auto do którego części sa tanie jak i sama eksploracja.

MajsterXkrupniok
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 50
MajsterXkrupniok
  19 lutego 2013
Popieram naprawe jaguara bedziesz mogl liczyc w dziesiatkach tysiecy :P
BNH4DON
BNH4DON
  19 lutego 2013

Madzia 6 szybko dopada korozja nie polecał wybrał bym A4 :)

fantuningu1993
fantuningu1993
  20 lutego 2013

ja poleciłbym bmw 330d a jeżeli wolisz benzyne to 330i lub serie 5 z tymi samymi silnikami;)

nonamexxxxxxx
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
nonamexxxxxxx
  20 lutego 2013

też polecam BMW osiągi i prowadzenie są powalające,jeśli dużo jeździsz to polecam diesle te od BMW są kozaki mają jada i mało palą :D

WujekBeton
WujekBeton
  20 lutego 2013

Każdy poleca co innego, a zakładający temat nie raczy nawet nam powiedzieć czym się kieruję przy wyborze, czy chodzi mu jedynie o typy podane czy o konkretne samochody z aukcji, a my, biedne forumowe żuczki, mamy z fusów wywróżyć odpowiedź?

mario85mw
mario85mw
  20 lutego 2013

Chodzi mi o autko po wyżej 200km ma dobrze jechac ale chyba mazda RX-8 najlepsza będzie i wiadomo ze w benzynie przerobi się w gaz i będzie też ok

WujekBeton
WujekBeton
  21 lutego 2013

Czyli preferujesz model, którego nie uwzględniłeś w pierwszym poście :zonk: ok.

Konto usunięte
Konto usunięte: przerobi się w gaz i będzie też ok

Nie będzie ok. Wydajesz na furmanę ponad 20koło jeżeli dobrze pamiętam, liczy się dla Ciebie jedynie moc ponad 200koni (tylko taki wymóg podałeś), celujesz w sportowe auto jakim jest RX-8 i chcesz do tego pchać gaz? Może jeszcze codziennie do roboty (nie pracy) dojeżdżać?
PawciuWLKP
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
PawciuWLKP
  21 lutego 2013

Nie wiem,czy znasz się na mechanice,ale mazda RX-8 ma 2cyl silnik Wankla który ma bardzo skomplikowaną budowę i kręci dużo większe obroty od zwykłych silników,więc nie wiem jak chciałbyś tam zamontować gaz.Ja osobiście nie widziałem auta z tym typem silnika i w gazie.

PawciuWLKP
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
PawciuWLKP
  21 lutego 2013

Fakt że w Polsce ubezpieczenie będzie małe,bo pojemność RX-8 to tylko 1.3 a mocy 250km,ale w mieście dobre 12L to auto spali.

NicZaFriko
NicZaFriko
  21 lutego 2013

Silnik wankla jest fajne bo nie ma zaworów , co przy lpg jest wredne , ale za to ma taki układ wtryskiwaczy ze lpg jest co najmniej bez sensu. Poza tym LPG w sportowym samochodzie jest totaaaalna porażka ,

NicZaFriko
NicZaFriko
  21 lutego 2013
PawciuWLKP
PawciuWLKP: 12L

Ale nie wankla , przez co ze jest kilka faz wtrysku to zjada więcej paliwa , a gazu to juz z 20 l .
Wiec gdzie tu oszczędność pakować lpg.
WujekBeton
WujekBeton
  21 lutego 2013

Oszczędność oszczędnością, ale wyobraźcie sobie (przepraszam za określenia, nie mają odnosić się do zakładającego temat) jak ken i barbi podjeżdżają na Orlen sportowym RX-8, do tego fela, wydech, gleba, umcyk umcyk itp. i ken z dumą w głosie tankuje za 50 gazu :lol:. A później start ze świateł i co by nie dać się objechać przełącza na benzynę, bo mocniejszy :zakrecony:.

Bodajże ML widziałem na gaz, więc mało zostaje rzeczy, które potrafią zdziwić lub zaskoczyć w tym kraju.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.