v6adamv6
v6adamv6
  9 grudnia 2012 (pierwszy post)

Co robicie jak przymarzną wam drzwi w aucie a za nic nie idzie ich otworzyć a musicie dojechać do szkoły lub pracy?

WujekBeton
WujekBeton
  9 grudnia 2012

Nie dopuszczamy do takiego stanu :mrgreen:, a tak ogólnie to wazelinka na uszczelki przed mrozami starczy.

NicZaFriko
NicZaFriko
  9 grudnia 2012

Ja wchodzę przeważnie przez bagażnik ,, ale zadko to sia zdarza :) Fura w garażu , poza tym zawsze smaruje sonaxem ,
http://allegro.pl/sonax-sztyft-do-uszczelek-i-gumy-20-g-i2781586379.html ale mozna tez wazelina ;)

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Co robicie jak przymarzną wam drzwi w aucie a za nic nie idzie ich otworzyć a musicie dojechać do szkoły lub pracy?

Ja też używam preparatu do smarowania uszczelek, właśnie pójdę dziś sprawdzić czy działa bo za oknem -12 i nieźle samochód oblodzony.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  9 grudnia 2012

jezeli nie mozesz zamka przekrecic to zastosuj taki mini spray do odmrazania maja duzo tego na stacjach benzynowych. jezeli jest cos takiego,ze w ogóle wsunac kluczyka nie mozesz to ogrzewaj kluczyk zapalniczka przez jakies 15-20 sekund

Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  9 grudnia 2012

Tutaj nieco odbiegnę od tematu i pokażę filmik jak skutecznie odlodzić szyby w aucie :)
http://www.youtube.com/watch?v=xoPIG82xLys

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
WujekBeton
WujekBeton
  9 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: taki mini spray


Albo miej pod ręką kolegę po spożyciu dopalacza 40%, chuchnie dwa razy i odmrozi :lol:. Przymarzną drzwi czy zamki? Bo ja myślałem, że mowa jest o drzwiach zamarzniętych, a nie zamkach.
mlodystopro
mlodystopro
  9 grudnia 2012

Założyć centralkę ; p

RaDiK88
RaDiK88
  9 grudnia 2012

słyszałem kiedyś żeby do zamka wlać odrobinę płynu hamulcowego i magicznie nie zamarza d83dde04

v6adamv6
v6adamv6
  9 grudnia 2012

Popróbuje wszystkiego:D Może coś zadziała bo ostatnio to już nawet przez bagażnik nie dało rady wejść:D

NicZaFriko
NicZaFriko
  9 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Założyć centralkę ; p


A co to ma jak przeważnie uszczelka trzyma drzwi w zimie ? .. :lol:
v6adamv6
v6adamv6
  9 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A co to ma jak przeważnie uszczelka trzyma drzwi w zimie ? ..

U mnie akurat uszczelki są ok tylko cały ten mechanizm zamka przymarza czasem jak już się uda otworzyć to jest problem żeby zamknąć:D
WujekBeton
WujekBeton
  10 grudnia 2012

To w końcu zamki czy drzwi Ci zamarzają, bo zaczynam się gubić :woot:?

xDYSZKAx
xDYSZKAx
  11 grudnia 2012

jesli zamarza zamek w drzwiach, to potraktuj go wd-40. Psikaj do srodka, az wycieknie. Nadmiar wytrzyj i na 2 zimy spokój;]

krystianjab
krystianjab
  18 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Co robicie jak przymarzną wam drzwi w aucie a za nic nie idzie ich otworzyć a musicie dojechać do szkoły lub pracy?

wd40 trzeba kupic
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.