nonamexxxxxxx
nonamexxxxxxx
  2 grudnia 2012 (pierwszy post)

Tak jak w temacie.Co sądzicie o tym ja mam zamiar zrobić kilka elementów łącznie z felgami na carbon 3D mad lub czarny mat oczywiście folią lub hydrografiką

aleks5552
aleks5552
  2 grudnia 2012

zalezy tez do jakiego samochodu , bo sa samochody do ktorych nie pasuja takie rzeczy , ale jak do takiego jak w avatarze to jak najbardziej

nonamexxxxxxx
nonamexxxxxxx
  2 grudnia 2012

No właśnie chce zrobić to W swoim BMW co Jest na avatarze

Delux26
Delux26
  3 grudnia 2012

no racja nie pasuje do wiekszosci aut , ja bym stickery dal tylko na zderzak z przodu , ale tylko pod lampą , tzn. zeby tak zaokrąglić pod grill maska carbon , nie koniecznie hydrografem , ale efekt lepszy i fele na czarny mat

WujekBeton
WujekBeton
  3 grudnia 2012

A we wnętrzu coś w kolor drewna byś nie robił? Ciekawy jestem jak to może ewentualnie wyglądać. W razie czego daj jakieś fotki z efektu prac.

nonamexxxxxxx
nonamexxxxxxx
  4 grudnia 2012

W środku już mam wstawki ori w drewnie ;)

V8Pawel
V8Pawel
  5 grudnia 2012

A tak odbiję lekko od tematu to twoje BMW jest 320d czy 330d?

NicZaFriko
NicZaFriko
  5 grudnia 2012

Naklejki , czy boomstikery na bmw.. boże.
Ja rozumiem na jakiegoś japońca.
Żal aż na bmw dawać , to są samochody które nie powinno sie w ten sposob "upiększać" chyba ze robi to Alpina czy Brabus w przypadku Mesia ;]

NicZaFriko
NicZaFriko
  5 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: czarny mat

to pozdro , moj znajomy mial nissana prelude w macie z naklejek , poczytaj co jest z tym zwiazne , zero myjni autmatycznych , jak ptak Ci nasra to musisz stanac w tej samej sekundzie i zapitalac z chusteczkami bo zostanie ślad. Kazdy syf na tym widac .
nonamexxxxxxx
nonamexxxxxxx
  5 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Kazdy syf na tym widac

dzięki za info
Konto usunięte
Konto usunięte: A tak odbiję lekko od tematu to twoje BMW jest 320d czy 330d?


to jest 320d 150km na dzien dzisiejszy po chipie wypłuło mi na rolkach 190km i 400nm
Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  5 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nissana prelude

Chyba mała pomyłka nastąpiła :)
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
NicZaFriko
NicZaFriko
  5 grudnia 2012
Uotr
Uotr: nissana prelude

oczywiście honda :) wybacz za błąd ;P
A co do tego matu to naprawde trzeba meeega dbac o fure
http://www.insomnia.pl/Matowy_lakier-t645182.html ta jest np super
Plus duzy to wyglad , ale trzeba bardzo dbac o lakier, czesto babrac sie z nim , a co najgorsze to jak bedziesz mial drobna ryske czy cos to juz po ptkach bo tego nie wypolerujesz woskiem czy czyms jak to zwykly lakier. Rade sie dobrze zastanowic ;D

Wczoraj ogladalem Top Gear i wlasnie byla bmw nie pamietam jaka i byla w wersji matowej i producent zaleca usuwanie ptasik kup do paru minut bo inaczej zostanie slad po niej :D
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  7 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nissana prelude

hondziarze Cie zabija :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Naklejki , czy boomstikery na bmw.. boże. Ja rozumiem na jakiegoś japońca.

też uważam że stikery to coś do stylu JDM a nie aut typu BMW...zrób jakiś german style jak chcesz upiększać
NicZaFriko
NicZaFriko
  7 grudnia 2012
joker4444
joker4444: hondziarze Cie zabija

NIe wiem czemu napisalem nissan :D moze dla tego ze myslalem o japoncach i tak sie napisało.
nonamexxxxxxx
nonamexxxxxxx
  13 grudnia 2012

Plasti Dip załatwił sprawe :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.