Szufladaa
Szufladaa
  21 października 2012 (pierwszy post)

Drodzy Forumowicze (żartowałem) :zonk: Może niewielu z Was intresuje się odrestaurowywaniem starych aut, ale na pewno większość ma jakiś swooich faworytów jeśli chodzi o starsze auta.

Zalóżmy , że macie 'luźne' 10 tys zł i pojęcie o autach i dużo czasu , jakie stare auto byście za te kwote kupili na odrestaurowanie? : )

Jeśli o mnie chodzi to oczywiście Mercedes
W 123 w Kombi 3.d ;p

LaastChance
LaastChance
  21 października 2012

EF CZWÓRA, 600, 99'
wybaczcie, nie mogłam się powstrzymać :D

Szufladaa
Szufladaa
  21 października 2012

Hmmm ogólnie mialem na myśli coś starszego , jeśli już motor to bardziej komar , czy WSK , czy inne wiejskie sprzęty. A Ty mi tu z Ogarem :zonk:

LaastChance
LaastChance
  21 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Hmmm ogólnie mialem na myśli coś starszego , jeśli już motor to bardziej komar , czy WSK , czy inne wiejskie sprzęty. A Ty mi tu z Ogarem

wiem, że chciałeś coś starszego, ale poluję na tą cebrę a że akurat dałeś budżet 10 tys... :*
WujekBeton
WujekBeton
  21 października 2012

Nie będę odpowiadał, bo wiadomo :mrgreen:, niech inni sie wypowiedzą.

Szufladaa
Szufladaa
  21 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: wiem, że chciałeś coś starszego, ale poluję na tą cebrę a że akurat dałeś budżet 10 tys... :*


Hmmmm , nie masz w swojej glowie żadnej myśli , odnośnie jakiegoś starego motocykla , samochodu? Czegoś w czym czuje się dusze tego pojazdu?

Osobiście wiem , że sportowe motory nie są dla mnie , chyba za bardzo lubie ''odkręcić'' chyba po prostu jestem za glupi i zbyt narwany , dletego się za to nie biore... Kiedyś .... może może , ale nie mniej jak litr :p :zonk: Pierwsze drzewo w objęciach. :zonk:
Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  21 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Zalóżmy , że macie 'luźne' 10 tys zł i pojęcie o autach i dużo czasu , jakie stare auto byście za te kwote kupili na odrestaurowanie?

W123, E30, 125p, borewicza, syrenę, warszawę i wiele innych, które zakupić w tej kwocie można :)

Konto usunięte
Konto usunięte: wiem, że chciałeś coś starszego, ale poluję na tą cebrę a że akurat dałeś budżet 10 tys... :*

Mój znajomy ma fajną cebeere do sprzedania właśnie taką ;-)
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
Fenri
Fenri
  21 października 2012

honda del sol

DAMIANYZFR1
DAMIANYZFR1
  21 października 2012

szukałbym NYSY

Lexuss
Posty: 74 (po ~320 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Lexuss
  22 października 2012

Warszawe 203 :) najlepiej garbatą babcie M20 ale na nią by 10tyś nawetna remont by nie starczyło

mlodystopro
mlodystopro
  22 października 2012

Mam u siebie w garażu wsk z 1973r . Silnik po remoncie, dwa lata temu była lakierowana, felgi wypiaskowane i napylane proszkowo. Teraz czeka na lepsze czasy. Juz sobie wyobrażam jak za 10 lat wybiore sie na przejażdżke po mieście. ; d

mlodystopro
mlodystopro
  22 października 2012

Bmw e24 z silnikiem 3,5 litra.. Ale 10tyś nie starczy ; p

Michal89TG
Posty: 854 (po ~50 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 4
Michal89TG
  23 października 2012

Hmm., taki ~20 letni Lexus ES 300 ;) . A tak na poważnie, to mam takie małe marzenie, żeby znaleźć gdzieś na opolskiej wsi w stodole najlepiej ;p 125p, 126p, lub jakąś inną legendę z prl-u i ją odrestaurować.

pawel22478
Posty: 3 (po ~439 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
pawel22478
  24 października 2012

Ja kupiłbym jakies stare audi np stare 100 (wersje c3) lub 80( wersje b2) lub mercedesa w115,w126. Z bmw to e30 albo e34. No i poszukałbym jeszcze opla kadetta D.
Któres z tych modeli co podałem to najszybciej szukałbym
WujekBeton
WujekBeton
  25 października 2012

Wymienione przez Ciebie Mercedesy za 10 to będą mocno styrane, powypadkowe, wymagające gigantycznych nakładów czasu, pracy i pieniędzy.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.