autoreplika
autoreplika
  19 kwietnia 2012 (pierwszy post)

PROSZĘ O SUGESTIĘ ,,,JAK BUDUJECIE COŚ FAJNEGO PROSZĘ PISZCIE

http://www.youtube.com/watch?v=E5zAHXjiIcs

dawidusw202
dawidusw202
  20 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.youtube.com/watch?v=E5zAHXjiIcs

ze w polsce na takie coś bylo kogoś stać to sie dziwie ciekawe jakie koszty i co to za silnik tam jest?
autoreplika
autoreplika
  20 kwietnia 2012

JA TO BUDOWAŁEM KOLEGO NAZYWAM SIĘ ARTUR BARTKOWSKI SILNIK TAM JEST OD FORDA THUNDERBIRDA 3,8 V6 ,,,WAGA CAŁEGO BATMOBILA TO 800 KG WIĘC PORUSZA SIĘ ŁADNIE ,,,,MACIE FAJNE AUTO ZROBILIŚCIE COŚ PISZCIE PROSZĘ

vinroc
vinroc
  20 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

hm jedyna stycznsc to z repliką 300sl (słynna mewa) na podstawie pagody wiadomo
jest u nas czeka na zrobienie blacharki i dalej sie zobaczy ; )
WujekBeton
WujekBeton
  21 kwietnia 2012

Nie kręci mnie taki Batmobil :lol:, nic nie buduje, moja sugestia to podziel się pieniędzmi z biednymi (czyli ze mną) zamiast wydawać na takie głupoty:mrgreen:. A tak na poważnie to poważnie trzeba mieć poważne pieniądze i gruuuuboo czasu na coś takiego?

autoreplika
autoreplika
  21 kwietnia 2012

[PANOWIE ,PIENIĄDZE TU NIE MAJĄ ZNACZENIA ,,TU CHODZI O COŚ WIĘCEJ ..COŚ CO JEST CENNIEJSZE...AKTUALNIE BUDUJE AUDI RSQ JEST TO POJAZD Z FILMU JA ROBOT ,,,,I TRWAJĄ PRACE NAD NOWYM BATMOBILEM TUMBLER...BUDUJCIE WŁASNE AUTA .WŁASNE MARZENIA color=blue]

autoreplika
autoreplika
  21 kwietnia 2012
MARZENIA SĄ NAJWAŻNIEJSZE
nosekkrk
Posty: 2 (po ~75 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
nosekkrk
  21 kwietnia 2012
TEN BATMOBIL SUPER JEST ,,SZACUN
WujekBeton
WujekBeton
  21 kwietnia 2012

Panie autoreplika, pieniądze mają znaczenie i to zajebiste, bo chociaż miałbym nie wiem ile zapału i pomysłów to bez kasy mogę sobie zbudować replikę co najwyżej w skali 1:25 :woot:. Więc nie pitol, że kasa nie ma znaczenia.

autoreplika
autoreplika
  22 kwietnia 2012
MÓJ ZNAJOMY Z MAŁEJ WSI ,ZARABIA 1300 ZŁ ,,POMIMO TO BUDUJE LAMBORGHINI DIABLO ...5 ROK JUŻ ROBI ALE POMAŁU IDZIE KU KOŃCOWI ,,,WIĘC CZY KASA TO PODSTAWA NIE SĄDZĘ ..NAJWAŻNIEJSZA JEST WIEDZA ,UMIEJĘTNOŚCI I CIERPLIWOŚĆ ,KTÓRĄ SIĘ DĄŻY DO CELU TYLKO PRZEZ TO SIĘ OSIĄGA SUKCES ,JEST TO CIĘŻKIE ALE MA SIŁĘ SWOJĄ ...W POLSCE JEST DUŻO LUDZI KTÓRZY BUDUJĄ COŚ W GARAŻU A ŚRODKI MAJĄ MIZERNE .
WujekBeton
WujekBeton
  22 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Z MAŁEJ WSI ,ZARABIA 1300

I bierze dopłaty z UE :lol:, poważnie bez kasy to możesz sobie modele posklejać, a nie bawić się w budowę replik na porządnym poziomie.
autoreplika
autoreplika
  22 kwietnia 2012
JAK KTOŚ PLANUJE COŚ ZROBIĆ ,MA ZAPAŁ ,,A NIE WIE ZA DUŻO O LAMINATACH ,,JAK ZROBIĆ KOPYTO ,JAK ZROBIĆ FORMĘ ,JAKIE MATERIAŁY UŻYĆ ,,Z KĄD KUPIĆ ,ZAŁATWIĆ MATERIAŁY ITD...PROSZĘ PISAĆ PYTANIA I KONTAKTOWAĆ SIĘ ZE MNĄ
autoreplika@g.pl
lamborghini@g.pl
WujekBeton
WujekBeton
  23 kwietnia 2012

Niby temat do pogadania, a tak poważnie to reklama :mrgreen:.

vinroc
vinroc
  23 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

aa no dokładnie ; )
nosekkrk
Posty: 2 (po ~75 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
nosekkrk
  23 kwietnia 2012
JAKA REKLAMA ...kto reklamuje i co ...jak chce pomóc to ja skorzystam z tego .
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.