NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  31 stycznia 2012 (pierwszy post)

Witka.
temat dla beki na mrozy :ziober2:

Na YT można zobaczyć filmiki jak się niektórzy szczycą odpalaniem fury na minusie :D

Kilka filmów:

Fiat i świece do wymiany :
http://www.youtube.com/watch?v=imgQv3XuqOk

BWM w Rosji:
http://www.youtube.com/watch?v=DujJ00l-Z_k&feature=related

GOLF IV :
http://www.youtube.com/watch?v=9U4d4LsfhMU&feature=related

Jak wasze autka odpalają ? (może macie jakieś filmy to powrzucajcie)
Przy obecnych mrozach odpalacie samochód codziennie czy jeśli jest potrzeba jazdy to nawet stoi 4-5 dni i wiecie, że odpali normalnie.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  31 stycznia 2012

Moja Skodzina z 2000r w dieslu pomimo nowych świec i 2-letniego akumulatora czasem wymaga podwójnego zakręcenia :P
Ale to tak od -20.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

PawciuWLKP
Posty: 154 (po ~192 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
PawciuWLKP
  31 stycznia 2012

Ja mam Lagunę 1.9DCI 2000r,i nie mam problemów z odpalaniem w żadne mrozy,wystarczy podgrzać świece i prawie na strzał pali,a Felicia 1.3 tez ładnie odpala,ale wiadomo benzyna pali łatwiej od diesla.

Vinroc
Vinroc
  31 stycznia 2012

mówicie bajki itp ale mnie jedynie urzekło volvo które przy -24 odpaliło jedyne z parkingu aa kazdy mówił ze jakie to auto niema itp
diesel zimą gratis w linke powinien byc wyposazony
no ewentualnie plaka ;)

222slodki222
222slodki222
  31 stycznia 2012

człowieku nawet stary maluszek co mam tak nad jeziorko czy meczyk z kolegami to pali na dotyk. a czasem nasze nowe auta sie mecza. chociaz narazie pala

222slodki222
222slodki222
  31 stycznia 2012

te auta z filmiku boze ale sie mecza. to u mnie nie ma takiego problemu tak jak ten golf IV ale szybciek zakreci nie tak długo steka. a mam 307 2.0HDI

Vinroc
Vinroc
  31 stycznia 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii:

jutro nagram o bo mają byc jakies fajniejsze mrozy
haha ciekawe czy odpali :P
SkrapiiiKoKo
SkrapiiiKoKo
  31 stycznia 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Jak wasze autka odpalają ? (

Moja Lancija Kappa 2,4 TD odpaliła dzisiaj rano za drugim kręceniem przy -12.Jestem z niej dumny .
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  31 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: jutro nagram o bo mają byc jakies fajniejsze mrozy haha ciekawe czy odpali :P

Myślę, żeby przetrzymać z odpalaniem przez 3 dni i też spróbować nakręcić movie o 7:00

Konto usunięte
Konto usunięte: Moja Lancija Kappa 2,4 TD odpaliła dzisiaj rano za drugim kręceniem przy -12.Jestem z niej dumny .

No i gitara :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

machu221
machu221
  31 stycznia 2012

u mnie bez problemu za pierwszym razem silnik benzyna bez gazu ;)

Vinroc
Vinroc
  31 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: silnik benzyna bez gazu

lubie to ;)

NuTiiiiii
NuTiiiiii:

no wiesz benzyna i tak i tak odpali kwestia tego jak cudowny aku sie bedzie zachowywał :D

he sasiedzi znów mnie przeswiecą za uruchamianie boxera na wolnym wydechu o 6 rano :P
machu221
machu221
  31 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: lubie to ;)


przy używaniu auta tylko w weekendy i sporadycznie w tygodniu nie ma sensu dla mnie instalacja gazowa , auto ma silnik 1.8 pali tak z 10 , 12 w mieście a w trasie z 8 litrów ostatnio na cpn gościu do mnie z wężem od gazu i się pyta gdzie wlew ;O jego zdziwienie jak powiedziałem że to na benzynę auto i proszę zalać za 200 XD
on91
on91
  31 stycznia 2012

ja mam golfa IV 1.9 TDI 115 jak rano do pracy jadę ( 5.20 rano) to zawsze świece nagrzeje z 2 razy i dopiero próbuje odpalić pali od razu ale przez pierwsze minuty chodzi jak ursus 60 ;p jutro zobaczę może tez coś nagram :D

RaDiK88
RaDiK88
  1 lutego 2012

peugoto 307 całe 1,4 benzyna dziś kręcił troszkę wolniej -14 10h postoju pod pracą aku 4 lata i nawet radio nie przestaje grać, tak ze nie wiem skąd te problemy z odpaleniem na mrozie nawet jak miałem malczaka to przy -20 za 3 razem musiał zapalić zeby skały sr:cenzura:ły

WujekBeton
WujekBeton
  1 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: na cpn gościu do mnie z wężem od gazu

Bo podjechałeś na stacje LPG:mrgreen:
Mercedes 300ce benzyna pali bezproblemowo, odpalany codziennie rano (dojazd do pracy4 km).
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.