OooOOooOc
OooOOooOc
  26 listopada 2011 (pierwszy post)

Czy ktoś mi wytłumaczy , dlaczego męzczyzni mają tak sceptyczne nastawienie do kobiet które pytaj ( nawet o banalną rzecz ) dotyczącą problemu auta . Uważam ze uwazacie wszystkie nas za " blondynki " stwierdziłam to po dodaniu nowego tematu na temat tej lampki . :p
Choć dzwoniąc wczoraj z ogłoszenia za autem sama się juz o tym przekonałam
.
Audi A3 98 rok 1.6 benzyna do poprawek lakierniczych , silnik ok .Cena 5800
Więc pytam czy jest coś konkretnego do wymiany itp skoro taka cena a Pan mi na to Pani wymieni sobie "tylko" silniczek krokowy i będzie ok ;) .
A kazdy głupi wie ze silniczka krokowego się nie dokupi do tego modelu tylko trzeba całą przepustnicę ( koszt nowej ok 2tys.)
Więc morał jest taki ze kazdy facet traktuję nas jak " blondynkę" co chodzi o motoryzację . .

JUWENUS
JUWENUS
  27 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: blondynki "

kobiety buk nie stwozy to motoryzaci tylko do innyh rzeczy to tak samo jest jak dziwicie ze nie którzy z nas maja problemy z obsługą pralki
whitestok
whitestok
  27 listopada 2011
JUWENUS
JUWENUS: kobiety buk nie stwozy to motoryzaci tylko do innyh rzeczy to tak samo jest jak dziwicie ze nie którzy z nas maja problemy z obsługą pralki

albo z gramatyką :D
WujekBeton
WujekBeton
  27 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kazdy głupi wie

To nie jestem głupi, bo nie wiedziałem :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: albo z gramatyką

I ortografią :mrgreen:
A poważnie, to jak mamy Was traktować? Myślimy stereotypowo i tego nie zmienisz.
OooOOooOc
OooOOooOc
  27 listopada 2011

Ja uczę się w tym kierunku i pracuję , wiec zostało mi tylko czekać ze moze kiedyś to się zmieni ..

JUWENUS
JUWENUS
  27 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: albo z gramatyką :D

wiem ze mam z tym pewne problemy
JUWENUS
JUWENUS
  27 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja uczę się w tym kierunku i pracuję

jestem pewien podziwu może wieńczę wiesz nisz niektórzy co tu udzielają jako wielcy znawcy tego
dawidusw202
dawidusw202
  27 listopada 2011

bo kobiety to mało poważne i rozumne istotki które o niczym nie mają pojęcia więc co sie dziwisz? :D

WujekBeton
WujekBeton
  27 listopada 2011
JUWENUS
JUWENUS: wieńczę wiesz nisz

Ty pisać po polski, bo ja nie rozumieć:woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: kobiety to mało poważne i rozumne istotki

Które mają cycki :lol: i chwała im za to
lamiluzje89
lamiluzje89
  27 listopada 2011

Droga koleżanko

Konto usunięte
Konto usunięte: OooOOooOc
w tym silniku nie ma silniczka krokowego tylko jest w przepustnicy suwak:) zgadza sie trzeba wymienic przepustnice ale to jest powod do targowania ceny:P mozna kupic dobra uzywke a nie nowa:) a bronisz kolezanki z poprzedniego tematu a nie napisala nawet jaki samochod i nie sprecyzowala pytania:P dlatego tak zostala potraktowana:P za wszelkie błedy intrpunkcyjne i stylistyczne przepraszam:P
WujekBeton
WujekBeton
  27 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: za wszelkie błedy intrpunkcyjne i stylistyczne przepraszam

:lol: przynajmniej jeden, który podszedł do tematu na poważnie i stara się wytłumaczyć na serio o co cho.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ktoś mi wytłumaczy , dlaczego męzczyzni mają tak sceptyczne nastawienie do kobiet które pytaj ( nawet o banalną rzecz ) dotyczącą problemu auta . Uważam ze uwazacie wszystkie nas za " blondynki " stwierdziłam to po dodaniu nowego tematu na temat tej lampki . :p

Bo dziewczyny śmieją się z faceta gdy ten pyta czy schabowego zaklepać bułką tartą czy ziemniaczaną :ninja:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

patryyykk
patryyykk
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Audi A3 98 rok 1.6 benzyna do poprawek lakierniczych , silnik ok .Cena 5800 Więc pytam czy jest coś konkretnego do wymiany itp skoro taka cena a Pan mi na to Pani wymieni sobie "tylko" silniczek krokowy i będzie ok ;) . A kazdy głupi wie ze silniczka krokowego się nie dokupi do tego modelu tylko trzeba całą przepustnicę ( koszt nowej ok 2tys.) Więc morał jest taki ze kazdy facet traktuję nas jak " blondynkę" co chodzi o motoryzację . .

masz aż tak dużą kuchnie że potrzebujesz samochodu? :ninja:
MuyBueno
MuyBueno
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To nie jestem głupi, bo nie wiedziałem

x2 bo ja też nie wiedziałam -.-

Konto usunięte
Konto usunięte: OooOOooOc

Czym jeździsz skarbie ?
Abaddon
Abaddon
  28 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czym jeździsz skarbie ?

Zgaduję... Samochodem? :woot:
Nie,to zapewne chodzi o rower
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.