medoc11
medoc11
  12 lutego 2011 (pierwszy post)

witam. zamierzam kupic autko za 10tys. gora poge poszalec i dac 12

jedna z cech auta jakie mnie interesuje to to zeby bylo ocynkowane i jak wiadomo najmniej awaryjne

mysle obecnie o zakupie audi a4 b5 albo w benzynie 1,8 by potem na gaz zrobic albo 1.9 tdi.

czy to madry zakup? czy moze jakis lagun 1 szukac?

albo inne auto ktore bedzie jezdzilo i malo mechanika zadalo?

slyszalem ze w audi kuleje przednie zawieszenie

a passat b5?

wiec co poradzicie szukac takiej a4 kolo 96 97 w full opcji bez skory czy cos innego celowac?

misza1
Posty: 348 (po ~154 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
misza1
  12 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy moze jakis lagun 1 szukac?


nic co jest na "F"... Fiat, Ford i Francuskie... ;)
medoc11
medoc11
  12 lutego 2011
wlasnie o to chodzi ze nic na f;D nawet ferrari bo w **uj za drogie;D

chce niemca... teraz mam toledo i jestem bardzo zadowolony ale leciwy woz domaga sie wkladu kolo 1500 zeta wiec wole wymienic na cos solidnego
medoc11
medoc11
  12 lutego 2011

a jakies japonce? sedany tylko zaznacze ze mnie interesuja

glk106
Posty: 2 (po ~58 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
glk106
  12 lutego 2011

Mam do sprzedania Seata Toledo Top Sport 150km srebne cena 17 900 rocznik 2001 chętni pisać

glk106
Posty: 2 (po ~58 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
glk106
  12 lutego 2011

1.9 TDI oczywiście :)

ZacnyUser
ZacnyUser
  12 lutego 2011
glk106
glk106: Mam do sprzedania Seata Toledo Top Sport 150km srebne cena 17 900 rocznik 2001 chętni pisać


glk106
glk106: 1.9 TDI oczywiście :)

:ban:
ZacnyUser
ZacnyUser
  12 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a jakies japonce? sedany tylko zaznacze ze mnie interesuja

A Volvo? :woot:
medoc11
medoc11
  12 lutego 2011

a volvo? jakie?

ja tu konkret pytam o audi a4 b5 a wy jarmark tutaj robicie;D

co z ta a4? poza zawieszeniem tandentym auto jest ok?

i kwota kolo 10tys zl.

whitestok
whitestok
  13 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a jakies japonce? sedany tylko zaznacze ze mnie interesuja

jak zawsze polecę to co miałem i sprawowało się super :) Mitsubishi Galant 2.0 16V benzyna :) kupisz w 12 tys ładny egzemplarz z 96-99 roku (wiadomo 2000 i wyżej kosztują drożej), auto ładne, sedan, wygodne, bardzo dobrze wyposażone w serii (nie widziałem jeszcze takiego z szybami na korbki i bez klimatyzacji), ciche w środku. Miałem dwa lata temu takiego Galanta z 98r, jeździłem rok i wymieniłem dosłownie tylko żarówkę z tylnej lampy, która była i tak fabryczna a na żarówce było nawet napisane KYOTO :) Auto w sumie rzadko spotykane w polsce, często słyszałem, że ludzie na ulicy nie wiedzą nawet co to za auto :D Samochód dość dynamiczny jak na mały 2.0 silnik, gaz można śmiało założyć jeśli ktoś chce. Poza tym kupując takiego Galanta jest małe prawdopodobieństwo, że trafi się na bite i klejone auto na nowo co niestety przy Audi, VW, Seatach, Skodach bardzo często się zdarza w polsce.
JareKvr6lol
JareKvr6lol
  13 lutego 2011

zależy ile jeździsz audi a4 ...hmmm wszystko ładnie pieknie ale te aluminiowe zawieszenie przednie masakra dość drogi koszt naprawy przy wymianie gum z wahaczami... A drogi nasze wiadomo "bez komentarza" mało tego silnik 1,8 w benzynie nie zbyt dizelek bardziej ekonomiczny ^^ Za to pasat b5 mmm miód tak zawieszenie w porządku, silniki też oprócz "1,8t" nie zbyt im to wyszło no i dość tanie...

whitestok
whitestok
  13 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zależy ile jeździsz audi a4 ...hmmm wszystko ładnie pieknie ale te aluminiowe zawieszenie przednie masakra dość drogi koszt naprawy przy wymianie gum z wahaczami... A drogi nasze wiadomo "bez komentarza" mało tego silnik 1,8 w benzynie nie zbyt dizelek bardziej ekonomiczny ^^ Za to pasat b5 mmm miód tak zawieszenie w porządku, silniki też oprócz "1,8t" nie zbyt im to wyszło no i dość tanie...

przecież w b5 ponoć takie samo zawieszenie siedzi więc co ty pierdzielisz?
dawidusw202
dawidusw202
  13 lutego 2011

honda accord, mazda 626 ,avensis, golf ,civic ale w japońcach bedzie rdza....
a coś z marek premium ? merc bmw ?

machu221
machu221
  13 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:


mazda xedos -- nie wiem czy dobrze napisałem nazwę
luk0712
luk0712
  13 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

volvo s 40
za te 10 tyś kupisz
i to do wyboru diesel lub benz/lpg
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.