DJpamir
Posty: 801 (po ~239 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
DJpamir
  9 lutego 2011 (pierwszy post)

Witam,zdecydowałem się na zakup małego taniego i mało palącego samochodu w cenie ok 1000zł. Dlatego że diesle i benzyniaki z lpg są droższe w zakupie,a na razie kasy nie mam,a auto potrzebuje na już.
Rozważam fieste mk3 1,1 albo 1,3, VW polo mk2 1,0l, cinkusia 900 albo tico ::mrgreen::
Co byście z tego polecali?
VW polo z silnikiem litrowym pali naprawde mało ok6l,czy silnik 1,3 będzie palił dużo więcej? bo silnik ten ma kolega w golfie 2 i łyka spokojnie koło 8l a to dla mnie nie do przyjęcia.
jesli chodzi o cinkusia 900 to lepszy bedzie na wtrysku jednopunkcie czy gazniku?

GÓWNO WIESZ W NOGACH ŚPISZI O KUPIE JEŻA SNISZ

DJpamir
Posty: 801 (po ~239 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
DJpamir
  9 lutego 2011

a ile mu to paliło? nie wiesz czy części drogie?

GÓWNO WIESZ W NOGACH ŚPISZI O KUPIE JEŻA SNISZ

whitestok
whitestok
  9 lutego 2011

znajomy od dobrych 6 lat lata Peugeotem 106 i nie narzeka :) a koleś wolno raczej nie jeździ :) nawet jak kończy się asfalt i wlatuje na bruk to nie zwalnia :D

Marcinuniu
Posty: 57 (po ~169 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Marcinuniu
  9 lutego 2011
nie powiem ci bo dawno to bylo a jesli chodzi o spalanie to u niego bylo duze bo on je doslownie katowal, nie liczyl sie z tym autem i ze tak powiem "na kazdym biegu do odciecia"
Marcinuniu
Posty: 57 (po ~169 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Marcinuniu
  9 lutego 2011
ale w/g mnie czesci beda porownywalne do peugoeta 106 bo to mozna powiedziec ze identyczne auto badz fiesty... na pewno drogo nie bedzie
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 lutego 2011

Za tysiaka to ciężko raczej będzie.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

DJpamir
Posty: 801 (po ~239 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
DJpamir
  10 lutego 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Za tysiaka to ciężko raczej będzie.

no właśnie,najpierw szukałem diesla,pozniiej z lpg ,ale najwiecej tanich aut to są małe benzyniaki i chyba takiego zakupie.
wie ktoś jak sie sprawują stare fiaty typu croma,uno,tempra w dieslu? słyszałem że dość dobre te silniki a że wiem jakiej jakosci są fiaty dlatego pytam ::mrgreen::

GÓWNO WIESZ W NOGACH ŚPISZI O KUPIE JEŻA SNISZ

DJpamir
Posty: 801 (po ~239 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
DJpamir
  10 lutego 2011

wie ktoś może czy są jakieś portale że można dać ogłoszenie typu zamiana auta?
bo w allegro jest to zabronione,a chetnie bym z kimś wymienił ;)

GÓWNO WIESZ W NOGACH ŚPISZI O KUPIE JEŻA SNISZ

lamiluzje89
lamiluzje89
  10 lutego 2011

Pogon vectre na czesci albo oddaj ja w ***du na złom. dołóż tysiaka i kup sobie takie cos http://moto.allegro.pl/volkswagen-passat-b2-i1447365267.html a jeżeli przeraza cie spalanie na lpg to znajdz takie cos w dieselku spali ci maks 6 litrow ropuchy a jak masz dostep do ropy lewej to jezdzisz za poł darmo samochody nie do zaje***

chicel
chicel
  10 lutego 2011

ja miałem polo III 1.4 i benzyny palił w granicach 7litrów po mieście

DJpamir
Posty: 801 (po ~239 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
DJpamir
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dołóż tysiaka i kup sobie takie cos http://moto.allegro.pl/volkswagen-passat-b2-i1447365267.html a jeżeli przeraza cie spalanie na lpg to znajdz takie cos w dieselku spali ci maks 6 litrow ropuchy a jak masz dostep do ropy lewej to jezdzisz za poł darmo samochody nie do zaje***

pasacik w kombi fajny,tylko one juz za stare i z częsciami pózniej lipa.
mialem audi 80 b2 w dieslu wlasnie i znam ten silnik,a dostepu do lewej ropy ni ma :P

Konto usunięte
Konto usunięte: ja miałem polo III 1.4 i benzyny palił w granicach 7litrów po mieście

tylko ty już chyba miales silnik an wtrysku nowszy,a w mk2 jest ten sam 1,3 55km co w golfach i one wcale oszczedne nie sa :P

GÓWNO WIESZ W NOGACH ŚPISZI O KUPIE JEŻA SNISZ

mgi33lka
lamiluzje89
lamiluzje89
  10 lutego 2011

co ty gadasz ze z czesciami lipa jest dobrze od audi 80 pasuja nawet od b3 niektore:) wiec jak miales audi to bierz takiego w lpg to co ze stary wole takiego pasata niz taka fiescine albo cieniasa o tico nie wspomne:D strefa zgniotu na butli gazowejxD

luk0712
luk0712
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

no niby audi bezpieczniejsze

ale swoje wypije a autor chce coś bardzo oszczednego :)
DJpamir
Posty: 801 (po ~239 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
DJpamir
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no niby audi bezpieczniejsze ale swoje wypije a autor chce coś bardzo oszczednego :)

dokładnie,do silników od 1,4 bez lpg nie podchodze ;P
a wie ktoś jak sie sprawują te fiatowskie diesle?

GÓWNO WIESZ W NOGACH ŚPISZI O KUPIE JEŻA SNISZ

domelo20
Posty: 3 (po ~242 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
domelo20
  11 lutego 2011

Ja proponuje tutaj auta już wymienone w temacie czyli forda fieste, peugota 106 i citroena saxo ;) saxo i 106 polecam szczególnie z silnikiem 1.1 mało palą i całkiem niezle się zbierają jak na taką moc. Jeśli chodzi o silnik w fieście to dobrym wyborem będzie 1.3, ponieważ jest to trwały silnik na łańcuchu rozrządu...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.