lamiluzje89
lamiluzje89
  31 stycznia 2011 (pierwszy post)

Wisi ta aukcja ponad miesiac grubo http://otomoto.pl/mercedes-benz-190-2-5-diesel-100-super-stan-C16533183.html co mu jest?? co przebieg za duzy?:mrgreen:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  31 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co mu jest?? co przebieg za duzy?

Przebieg, rok i pojemność.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

DJpamir
Posty: 801 (po ~239 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
DJpamir
  31 stycznia 2011

po 1 to że jest z komisu,w komisie tanie auto to ruina całkowita i totalnie niezadbana(akum wyczerpany,powietrza w kolach mało,zamki nie działają) o innych rzeczach nawet nie wspomne.
I właśnie wystawiają takie auta po 2 tyg obniżają cene i tak do skutku ::mrgreen::
Zwiedziłem chyba z 20 komisów w mojej okolicy i wiem z doswiadczenia że nawet jechac ogladac sie nie opłaca,chyba ze przejazdem jak jest po drodze.

GÓWNO WIESZ W NOGACH ŚPISZI O KUPIE JEŻA SNISZ

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  31 stycznia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Przebieg, rok i pojemność.

przebieg? :lol2:
misza1
Posty: 348 (po ~154 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
misza1
  31 stycznia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Przebieg, rok i pojemność.


błagam Cie... nie rozp...alaj mi butów...

to nie jest jakis Opel czy inny wynalazek plastikowy zeby ten przebieg, rok i pojemnosc byly straszne...

przebieg?? przy normalnej eksploatacji 700tkm nie robia specjalnego wrazenia na OM602 a niejeden przekrecił duzą Bańke o grubo...

rok ?? nic nadzwyczajnego w W201... jak jest utrzymana to jeszcze dluuuugo polata///

pojemnosc?? 2.5 l w dieslu OM602, 90KM, spalanie w granicach 7 l/100km (mowa o trzymajacym sie kupy silniku)

wiec nie rozumiem w czym P??

a co do tego egzemplarza...

nic dziwnego ze wisi i jeszcze dluuugo moze powisiec..

bo ilu jest chetnych na starego merca?? zwlaszcza ze wiekszos ludzi nie majacych pojecia mysli ze merc jest drogi w utrzymaniu, paliwozerny itd

poza tym kto chce auto koloru... no wlasnie.. szary?? zielonkawy?? nie wiem jak to wlasciwie nazwac w kazdym badz razie najbrzydszy po rozowym :mrgreen:

do tego z malowanymi po naprawie progami :jezyk:
ElIiott19
ElIiott19
  31 stycznia 2011
misza1
misza1: przebieg?? przy normalnej eksploatacji 700tkm nie robia specjalnego wrazenia na OM602 a niejeden przekrecił duzą Bańke o grubo...

koleżka ma w124 2,5 automat 3,5mln kilometrów :tak:
misza1
Posty: 348 (po ~154 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
misza1
  31 stycznia 2011

o prawie dwoch banklach to slyszalem i nawet widzialem ale o 3.5 to jeszcze nie ;) i troche nie dowierzam :-P

InEveryMomentYour
InEveryMomentYour
  1 lutego 2011
misza1
misza1: o prawie dwoch banklach to slyszalem i nawet widzialem ale o 3.5 to jeszcze nie ;) i troche nie dowierzam :-P

nic bardziej mylnego w legendach prl'u na tvn turbo bylo o zlocie mesia i typek ze 4,8mln mial ze pod 5 podchodzi :)
misza1
Posty: 348 (po ~154 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
misza1
  1 lutego 2011

wszystko pieknie ale licznik w mercu jest do 999.999 km wiec jest w tej kwestii pole do popisu... powiedziec moze kazdy ze ma szóstą banke no i te 345 tysi :mrgreen:

tak czy owak przebiegi 300 czy 400 tysi to nic nadzwyczajnego ;-)

WujekBeton
WujekBeton
  1 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co mu jest??

jest z komisu:mrgreen: a resztę już Ci koledzy chyba jasno wytłumaczyli.
co do przebiegów to rekordzistą jest chyba jakiś turecki taksówkarz z ponad 7mln:woot: ale tylko chyba
dawidusw202
dawidusw202
  1 lutego 2011

w mercedesie przebieg jest nieważny............
silnik 2.5 jest super .......
rocznik tez nie ważny bo mercedes jest jak wino im straszy tym lepszy.....

misza1
misza1: błagam Cie... nie rozp...alaj mi butów... to nie jest jakis Opel czy inny wynalazek plastikowy zeby ten przebieg, rok i pojemnosc byly straszne... przebieg?? przy normalnej eksploatacji 700tkm nie robia specjalnego wrazenia na OM602 a niejeden przekrecił duzą Bańke o grubo... rok ?? nic nadzwyczajnego w W201... jak jest utrzymana to jeszcze dluuuugo polata/// pojemnosc?? 2.5 l w dieslu OM602, 90KM, spalanie w granicach 7 l/100km (mowa o trzymajacym sie kupy silniku) wiec nie rozumiem w czym P?? a co do tego egzemplarza... nic dziwnego ze wisi i jeszcze dluuugo moze powisiec.. bo ilu jest chetnych na starego merca?? zwlaszcza ze wiekszos ludzi nie majacych pojecia mysli ze merc jest drogi w utrzymaniu, paliwozerny itd poza tym kto chce auto koloru... no wlasnie.. szary?? zielonkawy?? nie wiem jak to wlasciwie nazwac w kazdym badz razie najbrzydszy po rozowym do tego z malowanymi po naprawie progami

amen
NieMaLipyDylaraEj
NieMaLipyDylaraEj
  1 lutego 2011
misza1
misza1: o prawie dwoch banklach to slyszalem i nawet widzialem ale o 3.5 to jeszcze nie ;) i troche nie dowierzam :-P

szczerze, samochód po taksówce, widziałem go nie raz, ale czy na 100% jest 3,5 mln to nie zaglądałem, uwierzyłem na słowo :ziober2:
dawidusw202
dawidusw202
  2 lutego 2011

tu jest ładny kozak :D
http://moto.allegro.pl/mercedes-sec-sam-ocen-i1434226953.html

WujekBeton
WujekBeton
  2 lutego 2011

kozak, bo to SEC

misza1
Posty: 348 (po ~154 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
misza1
  2 lutego 2011

do SECzyny bez 30 lub wiecej tysi sie nie podchodzi...

jesli nie kupisz doprego za powiedzmy 30 to dolozysz do tych 30 lub wiecej...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.