PatrykX6
PatrykX6
  4 maja 2010 (pierwszy post)

mam vw polo 1,9 sdi. autko w idealnym stanie, rok pr. 99 . 190 km/h wyciąga, mysle ze moze jeszcze by troszke poszło. ale dobra, przechodze do tematu
jak napisalem wczesniej ma ono silnik 1.9 sdi , pytanie moje co mozna do niego dodac, przerobic aby wysicnąc z niego jeszcze troszke koników? czy mozna przerobic go na tdi? chiptunning dodac jakis? nie wiem nie mam pojęcia, bo mam troche kasy i chce zrobic z tego takiego małego potwora jesli sie uda, taki nie pozorny wariat :) moj kolega ma w golfie III 190km to zadzwiwia kazdego :)

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  4 maja 2010

a ile masz siana

WujekBeton
WujekBeton
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem nie mam pojęcia, bo mam troche kasy

jak nie masz pojęcia to zostaw to, albo oddaj specom od takich przeróbek, a kasy prawie zawsze będziesz miał za mało. tuning to droga zabawa
Ironizator
Ironizator
  4 maja 2010

Przeróbka 1.9 SDI do TDI jest ciężka i dość droga. Samo kupienie turbiny nie wystarczy.

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.9 sdi , pytanie moje co mozna do niego dodac

silnik TDI
a sdi odstawić w kąt, lub sprzedać w całości lub na części.
lutek
lutek
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

Treść twojego posta a szczególnie

Konto usunięte
Konto usunięte: 190 km/h wyciąga

wyraźnie świadczy o poziomie twojego ajkju które widać starcza ci zapewne tylko do oddychania...więc odpowiedz na pozostałe pytania zawarte w twoim poście nie ma sensu chyba że dopiszesz gdzie znalazłeś taką długą górkę żeby uzyskać taką prędkość tym samochodem
Bstok161ZT650
Bstok161ZT650
  4 maja 2010
lutek
lutek: hyba że dopiszesz gdzie znalazłeś taką długą górkę żeby uzyskać taką prędkość tym samochodem


nie trzeba górki, prędkościomierz oszukuje :ninja:
lutek
lutek
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie trzeba górki, prędkościomierz oszukuje

Ale przy średniej wartości maksymalnych prędkości tych silników raczej żadna skrzynia go na tyle wysoko nie puści żeby licznik do 190 przekłamał:)
PatrykX6
PatrykX6
  5 maja 2010

heh, ja nikomu nie kaze wiezyc w to ile moje polo jedzie, na prostym odcinku 190km/h w dodatku za kiernica kobieta jechała. o kase nie ma problemu, mam szczerze mówiąc 8 tys na auto, jednak nie chce zmieniac , chce zostawic polo, lekki tuuning z wyglądu zrobic tak dla lansu, i dac troche kucy, sam nie bede sie za to brał, ale chciał bym z mojej polówki wyciągnąc chociaz 150km, wazne zebym sie w 8 tys PLN zmiescił, tylko ze za ta kase mam zamiar załozyc spojler, progi zrobic i przemalowac całą, wiem ze troche przesadzam moze, ale chce byc fajny ;p

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mam zamiar załozyc spojler, progi zrobic i przemalowac całą,

jeszcze tylko wyremontuj stodołe żeby polo w niej ładnie się prezentowało ^.-

Konto usunięte
Konto usunięte: chociaz 150km,

150km na polo to naprawde dużo.
między 90-110KM pewnie by starczyło na taki samochodzik
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko ze za ta kase mam zamiar załozyc spojler, progi zrobic i przemalowac całą,


ale zrób to w stylu NFS :w00t:
Pinusss
Pinusss
  5 maja 2010

Zmień auto.
Albo rób swapa na 1.8 T akurat w 8k się wyrobisz.

NoPride
NoPride
  5 maja 2010

Nie zapomnij o wentylkach z diodami!!

Ironizator
Ironizator
  5 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: silnik TDI a sdi odstawić w kąt, lub sprzedać w całości lub na części.

Jeden mądry ! Modernizacja SDI jest nieopłacalna. Kupujesz TDI i potem zaczynasz sie bawić resztą. Co do spojlerów i progów... Najlepszy tuning... tyle, że 10 lat temu... Najlepszy tuning, to tuning "dyskretny". Ciemne szyby, dobre koła przede wszystkim, jakaś nie za duża lotka i inne małe pierdółki. koniec.
chicel2009
chicel2009
  5 maja 2010

chłopie jak będziesz miał 150KM to się zabijesz na pierwszym łuku! te polo ma mały rozstaw osi małe kółka i łatwo jest nim wylecieć z drogi :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.