Yogobella
Yogobella
  2 lutego 2010 (pierwszy post)

Przymierzam się do zakupu samochodu. Mam do wyboru Lupo lub Yarisa. Co lepsze, co oszczędniejsze? dodam, że planuje zamontować w autku instalacje gazową :) pozdrawiam!

Bstok161ZT650
Bstok161ZT650
  2 lutego 2010

to moze zamiasto montować instalacje gazową dołożyć troche $ i kupić któreś z w/w z silnikiem diesla ?

SiemaNiuniek
SiemaNiuniek
  2 lutego 2010

Chociaż jestem zwolennikiem VW to w tym wypadku poleciłbym raczej Toyotę Yaris.
Nieduży silnik, np 1.4 ( bo mówisz, że chcesz gaz) i śmigasz przez całą Polskę na jednym tankowaniu gazu :D
parę razy jeździłem Yarisem po mieście i co mi się no podobało to możliwość parkowania tam gdzie jest troszkę mniej miejsca :) poza tym autko raczej nie należy do awaryjnych. Może wejdź na stronę o jednym i drugim samochodzie, to sama porównasz :)
p.s. a tak bardziej z kobiecego punktu widzenia to Yaris jest o wiele ładniejsza niż Lupo ;P bo ten drugi to z wyglądu taki bezpłciowy niemalże jak Tico :P

whitestok
whitestok
  2 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Yaris


proponuję
MiSZgtv
MiSZgtv
  2 lutego 2010

VW Lupo bardziej pewny w kupnie, dużo "yarisek" jest po nauce jazdy i można się naciąć. Silnik w VW 1.2 tdi ponoć pali kolo 3l, chociaż 1.0 mpi w gazie też powinien być tani w utrzymaniu.

goldshaker
goldshaker
  2 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam do wyboru Lupo lub Yarisa.

bierz yaris
AkaDwa
AkaDwa
  2 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Yarisa


chwalony, a do Lupa nie mam podejścia nijak.
KORARM
KORARM
  2 lutego 2010

Yarisa bym kupił.
To jedna z najbardziej udanych toyot w dzisiejszych czasach.
A swoją drogą słyczałem, ze le lupo są bardzo awaryjne.

Konto usunięte
Konto usunięte: co oszczędniejsze?

Tu pewnie zależy to od silnika.
Najmniej pewnie diesel lupo pali tylko pewnie dużo problemów z nim jest.
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  2 lutego 2010

bierz yaris 1,4 diesel - super autko, spalanie po miescie 5,5l/100 , i wystarczajaco dynamiczne.

adamek92
adamek92
  2 lutego 2010

lupo 2001 diesel ;)

Kejv
Kejv
  3 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: dodam, że planuje zamontować w autku instalacje gazową :) pozdrawiam!

kup rower...
a tak na powarznie
popytaj sie jak przedewszystkim przechodzą silniki VW i Toyoty gaz ?
Ja tam żem słyszał ze japońce nie zabardzo z gazem.. a szrotwageny niby go lubią ale... gaz do kuchenek...
a tak z mojego punktu widzenia to lupo dla gejów
yaris babski strasznie...
pozdro
Kejv
Kejv
  3 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: powarznie

dałem dupy...
poważnie !!
whitestok
whitestok
  3 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: dałem dupy... poważnie !!

hehehe bez szczegółów proszę :D

Konto usunięte
Konto usunięte: yaris babski strasznie...

więc kobiecie pasuje :)
Kejv
Kejv
  3 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: więc kobiecie pasuje :)

i wwszystko ;]
Ice87
Ice87
  7 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Przymierzam się do zakupu samochodu. Mam do wyboru Lupo lub Yarisa. Co lepsze, co oszczędniejsze? dodam, że planuje zamontować w autku instalacje gazową :) pozdrawiam!

Mam jedno male pytanie ile chcesz pokonywać kilometrów rocznie ? Bo jeżeli mało czyli mniej jak 20tys to dla mnie wydawanie swoich własnych pieniędzy na instalacje gazową nie jest dobrym pomysłem to jest raczej oszukiwanie samego siebie że się jeździ taniej .
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.