CzescTereska
CzescTereska
  20 stycznia 2010 (pierwszy post)

Co o tym sądzicie?? http://allegro.pl/item889380881_doswietlanie_zakretow_w_twoim_aucie_film_hit.html

ciekaw jestem czy rzeczywiście jest to takie skuteczne

Mateusz4542
Mateusz4542
  20 stycznia 2010

Elo lata ktoś Crossem ?

OoOAngie16OoO
OoOAngie16OoO
  20 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Elo lata ktoś Crossem ?

A co? Dawaj..
CzescTereska
CzescTereska
  20 stycznia 2010

...a jak to się do tematu ??? :nie:

OoOAngie16OoO
OoOAngie16OoO
  20 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a jak to się do tematu ???

Co do tematu.
Po co Ci to?
Nie widzisz zakrętów? Słabe masz światła?
CzescTereska
CzescTereska
  20 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie widzisz zakrętów? Słabe masz światła?


proszę, przecież to bez sensu w ten sposób odpowiadać :/
Czy ja tu piszę o swoim stanie wzroku? Albo o tym, że mam słabe światła??

Interesuje mnie czyjeś zdanie na temat tego produktu, a nie rozpoczęcie zbędnej dyskusji typu "po co mi to" itp-to na hydeparku
OoOAngie16OoO
OoOAngie16OoO
  20 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Interesuje mnie czyjeś zdanie na temat tego produktu,

ok.. przepraszam.
Mnie ten produkt jakoś nie fascynuje.
Ładnie wygląda ale czy jest skuteczne?
Nie wiem.. według mnie można obyć się bez tego.
CzescTereska
CzescTereska
  20 stycznia 2010

:) :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem.. według mnie można obyć się bez tego


Nie wiem ile czasu już jesteś kierowcą, ale ja już parę lat jeżdżę i miałem nieprzyjemność znalezienia się w takich zakrętach, przy baaaardzo ograniczonej widoczności. (noc, mgła) Światła mijania, czy drogowe dają strumień światła na wprost, jeśli zatem na ostrym zakręcie (a bywają takie w PL) nie ma odblasków i nie jest oświetlony, można się nieźle w coś wkomponować. Rozwiązanie ruchomych świateł jest obecnie stosowane w standardzie, ale to w nowych samochodach.
Pewnie, że się można obyć :):) obywam się od 7 lat ale czas mnie nauczył, że jeśli chodzi o zwiększenie bezpieczeństwa to czasami warto coś dokupić.
angelika28071991
angelika28071991
  20 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem ile czasu już jesteś kierowcą

ok 2,5 roku. Niedługo

Konto usunięte
Konto usunięte: miałem nieprzyjemność znalezienia się w takich zakrętach, przy baaaardzo ograniczonej widoczności.

Rozumiem i fakt masz rację.. Niektóre zakręty są naprawdę "ciężkie" .
Ja wtedy zawsze patrzę po znakach poziomych,3mam się linii,zmniejszam prękośc i jest spoko:)
Mnie osobiście chyba by denerwowały te światełka.:P
CzescTereska
CzescTereska
  20 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie osobiście chyba by denerwowały te światełka.:P


wiesz, ale faceci lubią bajery i gadżety ;P
angelika28071991
angelika28071991
  20 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz, ale faceci lubią bajery i gadżety ;P

Tak.. Też prawda:)
Pozdrawiam
misza1
Posty: 348 (po ~154 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
misza1
  20 stycznia 2010

ja wychodze z zalozenia ze fabryki sie nie poprawia... a zwlaszcza na jakims badziewiu :-P

jesli nie masz doswietlania to nie masz tez halogenow do tego przystosowanych...

moze w miescie w ciagu dnia nie zauwazasz ze halogeny oslepiaja ale jak by tak kazdy w nocy jezdzil z wlaczonymi dodatkowo halogenami to pewno stanął bys na parkingu wczesniej :-)

pomijam oczywiscie kwestie przepisow ktore stosowanie swiatel przeciwmglowych reguluja ;-)

CzescTereska
CzescTereska
  20 stycznia 2010

bardziej mnie ksenony z naprzeciwka oślepiają... :)

Ale z tego co widzę to urządzenie można regulować, czyli pewnie możliwość wyłączenia tego ustrojstwa kiedy się go nie potrzebuje też jest

KORARM
KORARM
  20 stycznia 2010
misza1
misza1: ja wychodze z zalozenia ze fabryki sie nie poprawia... a zwlaszcza na jakims badziewiu :-P

no faktycznie na badziewiu to nie chociaż wcześniej nie było takich możliwości jak teraz elektronika jest troche tańsza jak kiedyś i można zamontować sobie coś rozsądnego.

misza1
misza1: jesli nie masz doswietlania to nie masz tez halogenow do tego przystosowanych...

to też fakt, ze te halogeny nie świecą takim światłem jak powinny

Konto usunięte
Konto usunięte: czyli pewnie możliwość wyłączenia tego ustrojstwa kiedy się go nie potrzebuje też jest

z pewnością można to zrobić

Konto usunięte
Konto usunięte: Co o tym sądzicie?? http://allegro.pl/item889380881_doswietlanie_zakretow_w_twoim_aucie_film_hit.html

Powiem ci, ze to jest dobry (ale chodzi mi o doświetlanie zakrętów) a nie o ten modół który doświetla tylko wtedy gdy włączysz kierunkowskaz i w dodatku tak jak kolega wyżej napisał, ze nie masz przystosowanych halogenów do doświetlania ponieważ każdy z nich świeci w prawo i w lewo

Konto usunięte
Konto usunięte: faceci lubią bajery i gadżety

to zamontuj sobie domykanie szyb jeśli masz w prondzie
to jest dobry bajer
folkemon
folkemon
  21 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Co o tym sądzicie?? http://allegro.pl/item889380881_doswietlanie_zakretow_w_twoim_aucie_film_hit.html ciekaw jestem czy rzeczywiście jest to takie skuteczne

z tego co widzę to po prostu włącza lewe lub prawie światło przeciwmgielne w zależności, w którą stronę mamy wrzucony migacz.

światła przeciwmgielne oślepiają w warunkach normalnej widoczności, a więc taki system powinien być ostro trzepany podczas kontroli i na stacjach diagnostycznych.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.