SlugaOka
SlugaOka
  20 stycznia 2010 (pierwszy post)

Pochwal się swoim autem.
Opisz je, opisz jak się sprawuje. W miarę możliwości wstaw zdjęcie.
tylko pamiętaj, żeby było mniejsze niż 600px na szerokość.

Może ja zacznę. :mrgreen:

Volvo 960, 3,0l 24v 200KM
1995

Auto nie do zdarcia. Silne jak nowe. Od nowości jest w rodzinie.
Wnętrze, np. tapicerka nie eksploatuje się wcale.

Jedna wada:
-3 litrowa jednostka dużo pali(w zimie nawet do 16 litrów w mieście)

Auto polecam jakby ktoś pytał.

whitestok
whitestok
  30 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mazda 323f 1.5 DOHC Z5 16v ogólnie ten silnik bierze olej około 1l./1000km.

może ten Twój 1.5 dostał wcześniej w piizdę od kogoś skoro bierze olej...brat miał mazdę 323F z tym silnikiem i nie brała mu oleju wcale.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nigdy nie rozmawiaj z debilem - najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

po co to dopisałeś?
DDawiDD90
DDawiDD90
  30 stycznia 2010

może dostała w pizdę, ale i tak ten silniczek to przeszłość. nie powiem że był zły bo nigdy auto mnie nie zawiodło na drodze. w sumie zrobiłem nim 140 tkm i żadnej awarii. a całkowity przebieg był 340 tkm z hakiem...
mam mazdę już dłuższy czas i co nieco o niej wiem. zwłaszcza o silniku Z5.
whitestok - To twojemu braciszkowi się udał zakup mazdy. powiedz o niej coś więcej. który rocznik, wyposażenie i jak blacha się tam trzyma?
P.S- dopisek dla ciekawostki ;) POZDRO

DDawiDD90
DDawiDD90
  30 stycznia 2010

MlodyWilkVip:
Witam mam pytanie wie ktoś może jak zrobić formata samego dysku C ?
chodzi mi o to bym nie musiał instalować na nowo całego systemu :zonk:

skoro chcesz zrobić formata dysku C to znaczy ze się wykasuje wszystko z niego. a skoro masz WINDOWSA na C (domyślnie) to tak samo zostanie usunięty. i czemu takie pytania na Forum - Motoryzacja??

shinu
shinu
  30 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: MlodyWilkVip: Witam mam pytanie wie ktoś może jak zrobić formata samego dysku C ? chodzi mi o to bym nie musiał instalować na nowo całego systemu skoro chcesz zrobić formata dysku C to znaczy ze się wykasuje wszystko z niego. a skoro masz WINDOWSA na C (domyślnie) to tak samo zostanie usunięty. i czemu takie pytania na Forum - Motoryzacja??


widac ze nowy tutaj.xD:ziober2:
DDawiDD90
DDawiDD90
  30 stycznia 2010

czyli na forum motoryzacja można rozmawiać o wszystkim. Aha rozumiem ;d

shinu
shinu
  30 stycznia 2010

nie nie nie:P

whitestok ma zacytowanego jakiegos pajaca w podpisie i tyle.xD ja mam z kolei cos o hustawce:P poszperaj tutaj i ogarniesz

http://www.fotka.pl/konto_forum.php

WujekBeton
WujekBeton
  30 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: MlodyWilkVip: Witam mam pytanie wie ktoś może jak zrobić formata samego dysku C ? chodzi mi o to bym nie musiał instalować na nowo całego systemu skoro chcesz zrobić formata dysku C to znaczy ze się wykasuje wszystko z niego. a skoro masz WINDOWSA na C (domyślnie) to tak samo zostanie usunięty. i czemu takie pytania na Forum - Motoryzacja??

:D:D:D:D:mrgreen: ach ta młodzież
DDawiDD90
DDawiDD90
  30 stycznia 2010
http://www.mazdaspeed.pl/web/warsztat/warsztat.php?c=oznaczenia

Dla ciekawostki
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  30 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli na forum motoryzacja można rozmawiać o wszystkim. Aha rozumiem ;d

Nie ma mowy.. Ja wszystko widzę.
konta nie masz nowego, ale z tego co widzę na forum bywasz od niedawna.
Na motoryzacji poruszamy tematy związane z motoryzacją (patrz regulamin). I tak jak jeden z kolegów Ci napisał, wypowiedź o formacie po prostu ktoś ma w podpisie pod postem (coś co pojawia się pod każdym postem użytkownika, jeśli sobie ustawi i zapisze w ustawieniach konta dotyczących forum).
Staraj się również cytować, żeby inni użytkownicy wiedzieli, czyją wypowiedź masz na myśli. Do tego służą opcje cytuj całość, oraz cytuj fragment (zaznaczasz myszką tekst, który chcesz zacytować i wciskasz przycisk). No to chyba tyle ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: shinu

nie dodawać takich zdjęć do albumu ja :krzeslo:
whitestok
whitestok
  30 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: To twojemu braciszkowi się udał zakup mazdy. powiedz o niej coś więcej. który rocznik, wyposażenie i jak blacha się tam trzyma? P.S- dopisek dla ciekawostki ;) POZDRO

To było już jakieś dwa-trzy lata temu, Mazda 323F 1.5 16V DOHC 1995 rok produkcji (już w tej ładniejszej budzie), jakie wyposażenie? w sumie to standard, dwie poduchy, elektryka z przodu z tyłu korbotronic :D, welur itp, przebiegu miała ok 140 tys km wtedy, ogólnie zadbana była, blacha też w bdb stanie, nigdzie nie było rudej ani żadnych burchli pod lakierem. miał ją pół roku chyba ale później jakaś piizda młoda najeebana tatusia mercem go wyprzedzała i zaje.:cenzura:.a mu w przód i zepchnęła z drogi, mazda przeskoczyła przez wystający ok 40cm krawężnik i wpadła w rów a panna mercem słup latarni skosiła :D ogólnie mazda się trochę poobijała, do wymiany były oba błotniki, pas przedni, lampy zderzak i maska ale brat ją po prostu sprzedał bo ubezpieczyciel chuujowo wycenił naprawę i bratu nie chciało się dokładać.

Konto usunięte
Konto usunięte: whitestok ma zacytowanego jakiegos pajaca w podpisie i tyle.xD ja mam z kolei cos o hustawce:P poszperaj tutaj i ogarniesz

hehe dokładnie :)
whitestok
whitestok
  30 stycznia 2010

zapomniałem dodać, że brat jeździł po mazdę specjalnie do niemiec więc wziął ją taką jaka była prosto od poprzedniego niemieckiego właściciela :P

shinu
shinu
  30 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie dodawać takich zdjęć do albumu ja


rozumiem ze Pan Kracy moze Ci sie nie podobac:p ale z fotka w kurtalce jest wszystko ok.xD
WujekBeton
WujekBeton
  30 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mazda przeskoczyła przez wystający ok 40cm krawężnik

nie ma takich krawężników :mrgreen:
whitestok
whitestok
  30 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma takich krawężników

w niektórych miejscach są wysunięte za mocno albo stare i robione na odpi.:cenzura:., to akurat było na podlasiu w miejscowości Siemiatycze Stacja...
WujekBeton
WujekBeton
  30 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: albo stare

to chyba, że stary poniemiecki, kamienny, to może nawet i pół metra mieć :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.