AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  19 stycznia 2010 (pierwszy post)

no i jak?

mieliście się zastanowić co robimy dalej.
gdzie te propozycje co do tematów do podwieszenia,
które ożywiłyby jakoś forum? ;)

WujekBeton
WujekBeton
  19 stycznia 2010

ja proponuje coś w stylu pochwal się swoim autem, zdjęcia, opis, itp.

folkemon
folkemon
  19 stycznia 2010

Proponuję wszystko odwiesić i nie zamykać głupich tematów pamiętając , że to portal dla dzieci i młodzieży, a nie specjalistyczne forum motoryzacyjne.

folkemon
folkemon
  19 stycznia 2010

odwieszono wszystko. Nawet nie zauważyłem :O

KORARM
KORARM
  19 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Proponuję wszystko odwiesić i nie zamykać głupich tematów pamiętając , że to portal dla dzieci i młodzieży, a nie specjalistyczne forum motoryzacyjne.

myśle, ze nie jeden tu uzyskał specjalistyczną pomoc lepszą niż w warsztacie tylko większość tematów nie jest typowo technicznych ale związanych z motoryzacją.

Konto usunięte
Konto usunięte: ja proponuje coś w stylu pochwal się swoim autem, zdjęcia, opis, itp.

no to zrób taki temat to może sie sprawdzi.

Konto usunięte
Konto usunięte: gdzie te propozycje co do tematów do podwieszenia

no jeszcze myśle
WujekBeton
WujekBeton
  20 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie zamykać głupich tematów

i zrobi nam się tu Hydepark zamiast Motoryzacji, według mnie nie najlepszy pomysł
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  20 stycznia 2010

myślcie myślcie,
nie pali się ;)

whitestok
whitestok
  20 stycznia 2010

dlaczego zawsze znajdzie sie jakiś frajer i wpieprzy się tam gdzie nie powinien? sprawdźcie ten świeżo założony temat kandydujący do podwieszenia.

folkemon
folkemon
  20 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: i zrobi nam się tu Hydepark zamiast Motoryzacji, według mnie nie najlepszy pomysł

pisząc 'głupich' miałem na myśli tematy mniej ambitne. Swego czasu zamykano tutaj wszystko co moderator uznał za 'dziecinne' i 'mało ambitne'. Przez to tutaj prawie nikt nie pisze w porównaniu z tym co było kiedyś. Ludzie pouciekali.

Konto usunięte
Konto usunięte: myśle, ze nie jeden tu uzyskał specjalistyczną pomoc lepszą niż w warsztacie tylko większość tematów nie jest typowo technicznych ale związanych z motoryzacją.

na pewno, ale to nie zmienia faktu, że to portal dla dzieci i młodzieży
Marioo550660
Marioo550660
  20 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: pisząc 'głupich' miałem na myśli tematy mniej ambitne. Swego czasu zamykano tutaj wszystko co moderator uznał za 'dziecinne' i 'mało ambitne'. Przez to tutaj prawie nikt nie pisze w porównaniu z tym co było kiedyś. Ludzie pouciekali.


dokładnie... pamietam jak dokładnie rok temu cały czas sie cos działo nie raz mozna było sie posmiac nigdy nie zapomne tematu 160km w polach fordem focusem :D ale i tez podenerwowac ;d mało kto został tu z tych co bili jak zaczynałem tu pisac ;d wsumie sam miałm przerwe ale powrociłem ! ;D wydaje mi sie ze ten temat z pochwal sie swoim autem nie pójdzie bokazdy napisze co ma i tylko czytał bedzie co kto inny nie mam pomysłu jak ozywic forum :D
Marioo550660
Marioo550660
  20 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: rok temu


przepraszam :D dwa lata temu :D
KORARM
KORARM
  21 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Swego czasu zamykano tutaj wszystko co moderator uznał za 'dziecinne' i 'mało ambitne'.

Już na szczęście nie ma tego .......... nie chce brzydko napisać, żeby bana nie dostać.
AkaDwa
AkaDwa
  22 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: znowu ja

czegoś tu chciała? :nie:
whitestok
whitestok
  3 lutego 2010

a może by tak podwiesić ten temat http://www.fotka.pl/forum/read.php?f=20&t=341247&p=1 ?? Wiem, że taki temat już był...ale w sumie nie był taki zły i pewnie gdyby był podwieszony to byłby większy ruch w tym temacie :P

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  3 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a może by tak podwiesić ten temat http://www.fotka.pl/forum/read.php?f=20&t=341247&p=1 ?? Wiem, że taki temat już był...ale w sumie nie był taki zły i pewnie gdyby był podwieszony to byłby większy ruch w tym temacie :P

załatwione :-)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.