karolinka900
karolinka900
  16 stycznia 2010 (pierwszy post)

Fajne... ?

MiSZgtv
MiSZgtv
  16 stycznia 2010

Niefajne :zonk: chyba jakiś virtual tuning
BMW ostatnio w ogóle nie robi ładnych, agresywnie wyglądających aut po za nową M6.

PeJakPaula
PeJakPaula
  17 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Fajne... ?

Tak średnio, a co ?
InEveryMomentYour
InEveryMomentYour
  17 stycznia 2010

fele ladne :)

whitestok
whitestok
  17 stycznia 2010

tak jak by czegoś z przodu brakowało...poza tym ciekaw jestem jak by to auto wyglądało na żywo, np nowe Z4 byrzydal zarówno na zdjęciu jak i na żywo :D M6 też mi się nie podoba z zewnątrz ale silnik pracuje bardzo ładnie na wyższych obrotach podczas baletów :D

WujekBeton
WujekBeton
  17 stycznia 2010


Konto usunięte
Konto usunięte: Z4 byrzydal

a mi tam się podoba i na zdjęciu i w realu

Konto usunięte
Konto usunięte: Fajne... ?

niefajne, ty też niefajna i temat niefajny, dowidzenia
whitestok
whitestok
  17 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nowe Z4 byrzydal zarówno na zdjęciu jak i na żywo

http://www.lasvegassportscarrentals.net/wp-content/uploads/2009/01/2009-bmw-z4-1.jpg
http://www.cars.com/features/autoshows/2009/detroit/coverage/images/2009_bmw_z4/2009_bmw_z4_0_430.jpg
http://www.auto-motor-i-sport.pl/m/178/bmw-z4-2009-002-f94a09527ee3fdd83e70bd33ff31124b.jpg

Konto usunięte
Konto usunięte: a mi tam się podoba i na zdjęciu i w realu

no stare Z4 też mi się podoba no a nowe(jeśli nie widziałeś nigdy jeszcze)widzisz teraz w moim poście, zarówno na zdjęciu jak i na żywo mi się ani trochę nie podoba...
WujekBeton
WujekBeton
  17 stycznia 2010

nowe widziałem ale nigdy na żywo, więc nie miałem porównania

Pose
Posty: 1420 (po ~125 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
Pose
  17 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Niefajne chyba jakiś virtual tuning

to akurat koncept o roboczej nazwie CS i to taki jakby konkurent Panamery (z tym, że Panamera wyszła później), ale jest jeszcze większy od niej i zajebiście mi się podoba:ziober2:
MiSZgtv
MiSZgtv
  17 stycznia 2010
Pose
Pose: to akurat koncept o roboczej nazwie CS i to taki jakby konkurent Panamery (z tym, że Panamera wyszła później)

Myślałem, że to VT bo te BMW bez obrazy zrobione jest w stylu japońskim...
Koncern BMW chyba sobie jaja robi...
whitestok
whitestok
  17 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślałem, że to VT bo te BMW bez obrazy zrobione jest w stylu japońskim...

podaj mi model japońskiego auta do którego podobne jest to BMW...poza tym nie wiem co masz do japońskich samochodów...

Konto usunięte
Konto usunięte: Koncern BMW chyba sobie jaja robi...

Faktycznie BMW robi sobie jaja bo nie widzę sensu aby produkować jakiegoś konkurenta dla Panamery, która i tak nie jest żadną wspaniałością. BMW i tak by bez problemu w tej kwestii z Porsche wygrało.
MiSZgtv
MiSZgtv
  17 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: podaj mi model japońskiego auta do którego podobne jest to BMW...poza tym nie wiem co masz do japońskich samochodów...

Źle mnie zrozumiałeś nie mam nic do japońskich aut, nie miałem jak na razie i bardzo nie staram się ich komentować:) ale jak popatrzyłem na te BMW to podchodzi mi ono troszkę z EVO X.
BMW w temacie ma parę, rzeczy których nie powinno mieć np. wielkie wloty na zderzaku, beznadziejne lusterka, drzwi bez klamek całkiem zalatują jak dla mnie tuningiem na siłę...
A z rodowitego BMW zostawili znaczek. Bo nawet taką rzecz jak nerki z przodu musieli zyebać... no może jeszcze światła i felgi ale osobiście mi się nie podobają.

Auto sportowe a z taką glebą można po krawężnikach zapier dalać, chyba robione z myślą o niektórych odcinkach Polskich dróg.
whitestok
whitestok
  17 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ale jak popatrzyłem na te BMW to podchodzi mi ono troszkę z EVO X.

hehe a mi wcale nie przypomina Galant'a Fortis :)

Konto usunięte
Konto usunięte: BMW w temacie ma parę, rzeczy których nie powinno mieć np. wielkie wloty na zderzaku, beznadziejne lusterka, drzwi bez klamek całkiem zalatują jak dla mnie tuningiem na siłę...

to fakt, ale w tej kwestii porównanie do japońskich aut nie bardzo tu pasuje :D
poza tym spójrz na to bmw trochę z dystansem (nie wnikając w szczegóły) i zauważ, że ogólnie całość z przodu miała przedstawiać pysk wściekłego psa jakiegoś :D np te lusterka przypominają uszy psa gotowego do ataku :D a gril i lampy wyglądają jak nos i oczy, a te dwa wloty to tak jak u psa szczerzącego zęby, tylko, że tutaj zamiast tych zębów na środku jest po prostu gładko :D
MiSZgtv
MiSZgtv
  17 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: poza tym spójrz na to bmw trochę z dystansem (nie wnikając w szczegóły) i zauważ, że ogólnie całość z przodu miała przedstawiać pysk wściekłego psa jakiegoś :D np te lusterka przypominają uszy psa gotowego do ataku :D a gril i lampy wyglądają jak nos i oczy, a te dwa wloty to tak jak u psa szczerzącego zęby, tylko, że tutaj zamiast tych zębów na środku jest po prostu gładko :D

hahah :D kiedyś BMW przypominało rekina teraz przyszła pora na image psa:D

Konto usunięte
Konto usunięte: tylko, że tutaj zamiast tych zębów na środku jest po prostu gładko :D

A o to Ty się nie bój, jak wpadnie w ręce odpowiednich tunerów to będzie dodatkowy wlot wycięty krzywo nożem + siatex :D

Mnie najbardziej nerki przeraziły, jakby wyjąć kratkę to pies średniej wielkości bez problemu by się zmieścił:D a na lusterkach to bieliznę można suszyć:D
NORMALNIE SZOK JAK NIE BMW...
whitestok
whitestok
  17 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: NORMALNIE SZOK JAK NIE BMW...

po prostu już niemcom brak pomysłów :D (w sumie to standard)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.