norberdi
Posty: 5 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
norberdi
  8 listopada 2009 (pierwszy post)

Mam takie pytanie. Wiecie moze czy jest mozliwosc zalozenie turbosprezarki do opla calibry 2.0 8v ?? Mam turbine od opla omegi 2,5 TDS. Jaki to jest koszt zalozenia i co trzeba zrobic?

Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  8 listopada 2009
norberdi
norberdi: omegi 2,5 TDS

z tego co mi wiadomo jest to turbosprezarka z silnika bmw w dieslu. wątpie żeby to działało.
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
kurzy2
Posty: 272 (po ~210 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
kurzy2
  8 listopada 2009

Jest możliwość założenia turbosprężarki do C20NE i wielu to już zrobiło i chodź mechanicznie może się to wydawać proste to później z wystrojeniem tego możesz mieć problem. Proponuje Ci stronę http://forum.calibra-team.pl tam się dowiesz wszystko na ten temat i porozmawiasz z ludźmi którzy już to robili i pokierują Cię abyś uniknął niepotrzebnych błędów w tym.

VW Golf II 1.3
Opel Vectra 1.8i
Seat Ibiza 1.3i
Seat Toledo 1.6i
VW Golf III 1.4i
Opel Calibra...

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  8 listopada 2009
norberdi
norberdi: Jaki to jest koszt zalozenia i co trzeba zrobic?


bez watpienia przekroczy wartosc samochodu.
Ale jak masz dobrą bude to warto zainwestować bo wd mnie calibra to ładny samochód, szkoda ze skrzywdzony przez niektorych ludzi wieśtuningiem.
KORARM
KORARM
  8 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: szkoda ze skrzywdzony przez niektorych ludzi wieśtuningiem.

No szkoda ale co zrobić z takimi ludzmi
Corradolicious
Corradolicious
  9 listopada 2009

Taniej, szybciej, o wiele bardziej bezawaryjnie wyjdzie swapujac C20LET albo chociaz Z20LET, chociaz w przypadku tego drugiego byly jakies problemy z rozwojem, nie wiem jak jest teraz.

scooterek
scooterek
  10 listopada 2009

kup w końcu jakiś samochód a nie inwestujesz w to coś ;)

XxWhite1983Xx
Posty: 242 (po ~54 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
XxWhite1983Xx
  10 listopada 2009

to coś cie już bierze na pierwszym zakręcie

scooterek
scooterek
  10 listopada 2009

Taaa :D coś jeszcze ciekawego napiszesz ? :D

machu221
machu221
  10 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: kup w końcu jakiś samochód a nie inwestujesz w to coś ;)


XxWhite1983Xx
XxWhite1983Xx: to coś cie już bierze na pierwszym zakręcie


hahhaha :D

skoro napisałeś że bierze na pierwszym zakręcie to znaczy że obojętnie jakie auto ale cali będzie szybsza , nie wiem skąd w niektórych ten pogląd że jego auto jest najszybsze na świecie :woot: ja o swoim nigdy nie powiem że to rakieta bo nie jest to rakieta tylko przeciętne auto pod względem dynamiki a ma 136KM na 1360kg a niektórzy z takimi parametrami napisaliby że to rakieta hahahhahah :D
XxWhite1983Xx
Posty: 242 (po ~54 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
XxWhite1983Xx
  11 listopada 2009

no i to jest własnie śmieszne

Corradolicious
Corradolicious
  11 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: skoro napisałeś że bierze na pierwszym zakręcie to znaczy że obojętnie jakie auto ale cali będzie szybsza , nie wiem skąd w niektórych ten pogląd że jego auto jest najszybsze na świecie ja o swoim nigdy nie powiem że to rakieta bo nie jest to rakieta tylko przeciętne auto pod względem dynamiki a ma 136KM na 1360kg a niektórzy z takimi parametrami napisaliby że to rakieta hahahhahah :D

hehe machu :) Ja ostatnio dobrze spralem kumpla w e30 318is :) Strasznie sie zdenerwowal i wkladamy m50b25 albo s50b30 do niego niedlugo :)
machu221
machu221
  11 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:


kumpel ma e30 z 2.0 i teraz kupił za grosze rozbite e30 2.5 ze zdrowym sercem więc szykuje się wymiana , a ja się starzeje i na przyszły rok planuje e46 w 2.0disel power :O
PaszczakxD
Posty: 289 (po ~89 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
PaszczakxD
  11 listopada 2009
norberdi
norberdi: Opel Calibra
zal.pl chyba gorszego badziewia nie mogles wybrac
GSOŚ
Może i wyglądam gorzej niż ty za to nie odpadają mi chińskie plastki ze sklepu tuningowego wszystko po 5zł
PaszczakxD
Posty: 289 (po ~89 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
PaszczakxD
  11 listopada 2009
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Opel_Calibra
muahahahaha
GSOŚ
Może i wyglądam gorzej niż ty za to nie odpadają mi chińskie plastki ze sklepu tuningowego wszystko po 5zł
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.