eGabeleXxX
eGabeleXxX
  30 sierpnia 2009 (pierwszy post)

Witam, chciałbym się spytać jak jest liczony rozmiar kasku? z góry dziękuję za odpowiedź, pozdro

hondziarz
hondziarz
  30 sierpnia 2009

Kolego jak sie liczy rozmiar kasku tego Ci nie powiem ale w każdym sklepie (jeżeli jedziesz osobiście) musisz przymierzyć kask zanim go kupisz .

eGabeleXxX
eGabeleXxX
  30 sierpnia 2009

właśnie w tym problem że chciałbym kupić na allegro, bo jest o wiele taniej ponad 30zł ten sam kask, niż u mnie w okolicy...

hondziarz
hondziarz
  30 sierpnia 2009

A co do oznakowania rozmiaru to ja oglądałem 2 kaski z innych firm z tym samym rozmiarem to była znaczna różnica w wielkościach więc lepiej dołóż te 30 zł a miej to pewne bo nie wiesz jak trafisz.

Przemu1616
Przemu1616
  30 sierpnia 2009

mieżysz obwód głowy na wysokości czoła i do tego rozmiaru dopasowujesz kask
najlepiej zrobisz to w sklepie motoryzacyjnym

eGabeleXxX
eGabeleXxX
  30 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mieżysz obwód głowy na wysokości czoła i do tego rozmiaru dopasowujesz kask najlepiej zrobisz to w sklepie motoryzacyjnym

Wielkie dzięki ! można zamknąć, i chyba jednak wybiorę sklep :)
DEIVIS
DEIVIS
  30 sierpnia 2009

zainwestuj te 30 zl bo one moga ci ocalic zycie kask musi byc idealnie dopasowany nie moze lata ma dobrze lezec na glowie ja otaczac i to szczelnie wtedy bedziesz mial pewnosc ze przezyjesz kazdy upadek

Kopcu93
Posty: 385 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 355
Kopcu93
  30 sierpnia 2009

w sumie policzyles przesyłke ?:D

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  30 sierpnia 2009

pamietaj ze jak kupujesz kask musi być ciasny, po kilku jazdach dopasuje Ci sie do głowy.

hondziarz
hondziarz
  30 sierpnia 2009

Kolego ja kupiłem tani kask za 110 zł i bardzo dobrze mi się w nim jeździ

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  31 sierpnia 2009

Dobrze sie jeździ, ale czy jest bezpieczny? ...

hondziarz
hondziarz
  31 sierpnia 2009

Tego Ci nie powiem bo jeszcze ani razu nie leżałem

Cybinho
Cybinho
  31 sierpnia 2009

Zapewne Tornado z górnej półki :)

PawelGixer
PawelGixer
  31 sierpnia 2009

Nie ma co się pakować w ultra bezpieczny kask za 2000zł. Wystarczy się chwile nad tym zastanowić...

Lepiej zainwestować w dobrą skórzaną, albo jak ktoś woli tekstylną kurtkę z ochraniaczami.

Utwardzane buty z ochraniaczami + na piszczel też się przydadzą, Po stoppie miałem zadupek na piszczelu więc coś o tym wiem.

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  5 września 2009

Ja jestem zdania ze lepiej kupic najtańszy kask jak sie kasy nie ma - ale markowy. One nawet najtańsze są bezpieczne.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.