Dolek
Dolek
  3 sierpnia 2009 (pierwszy post)
Witam mam taki problem. kiedy przejade ok 2-3 km to skuter nagle gasnie traci moc jak odczekam 5 min jade znow kawalek i to samo nie wiem o co chodzi.. filtr wymienilem dziś i nic nie dalo co moze byc przyczyna tego problemu ??
Kopcu93
Posty: 385 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 355
Kopcu93
  3 sierpnia 2009

jaki model ? made in japan ?:D

Dolek
Dolek
  3 sierpnia 2009

Made in France;p peugeot Speedake

Kopcu93
Posty: 385 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 355
Kopcu93
  3 sierpnia 2009

2 :D czy 3 ?:P czy wrc ;P

Dolek
Dolek
  3 sierpnia 2009

Gt :P
to nie ważne
wazny jest ten problem

didatuning
didatuning
  3 sierpnia 2009

A tłoka wymieniałeś w ostatnim czasie ?

adamek92
adamek92
  3 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

KOLEŚ I TAK NA TEN TEMAT NIC NIE MASZ DO POWIEDZENIA ;p zaobserwowałem ze zawsze wypytujesz sie o szczegóły aby nabic post albo wtracic jakieś pare zdan które i tak udowadniaja ze nic na ten temat nie wiesz .

do załozyciela tematu ... na tym forum sa moze 2-3 osoby które mogły by ci pomóc aleeeeeeeeeeeeee jakbyś podał wiecej danych ... jedziesz 2-3 KM i puchnie kazdy moze zucac jakies propozycje ale to zawsze nic konkretnego

to takie samo pytanie jak np "jade samochodem nagle jest mi niewygodnie " czemu ???? co jest tego przyczyną " idiotyczne pytania id...i.o.tyczne odpowiedzi ... tle z mojej strony ktoś sie nie zgadza z moja opinią trudo nara
KORARM
KORARM
  3 sierpnia 2009
Dolek
Dolek: kiedy przejade ok 2-3 km to skuter nagle gasnie traci moc


Dolek
Dolek: jak odczekam 5 min jade znow kawalek i to samo


Dolek
Dolek: filtr wymienilem dziś

Czego filtr???
Objawy wskazują coś nie tak z gaźnikiem ewentualnie układ zapłonowy (świeca)
Raczej gażnik od tego należy zacząć regeneracja Gaźnika
A jak wygłąda świeca? Jak zgaśnie to od razu odpali?
Dolek
Dolek
  3 sierpnia 2009

filtr powietrza.
swieca raczej ok bo jak odpale pali na kopa i jedzie jak glupi te 3 km i nagle traci moc az gasnie
a gaznik jest ok no bo jak by cos bylo nie tak to by w ogole nie chodzil od poczatku a nie po 3 km mysle ze puchnie tłok po 3 km tylko co jest przyczyna skoro nie filtr powietrza ?
dodam ze jak zgasa to brak mu mocy jak sie zatrzymie i dodaje gazu to jeszcze chodzi ale gasnie i nie ma sily ruszyc

KORARM
KORARM
  3 sierpnia 2009
Dolek
Dolek: mysle ze puchnie tłok po 3 km

jak doszłeś do tego? nie sądze
Po 3 km nagrzeje się i nie chodzi na ssaniu przyczyna gażnik

Dolek
Dolek: traci moc az gasnie

i co wtedy jak byś od razu próbował odpalić odpali?
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  3 sierpnia 2009
Dolek
Dolek: Witam mam taki problem. kiedy przejade ok 2-3 km to skuter nagle gasnie traci moc jak odczekam 5 min jade znow kawalek i to samo nie wiem o co chodzi.. filtr wymienilem dziś i nic nie dalo co moze byc przyczyna tego problemu ??


Możliwości są dwie.

1. Albo zacięło Ci sie ssanie, i jak sie zagrzeje to go zalewa za duża dawka i gaśnie.

lub

2. Blaszka od pływaka Ci się odkształciła i za wcześnie zamyka dopływ paliwa.

Ale raczej stawiam na to pierwsze.
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  3 sierpnia 2009

Jeszcze napisz czy jak go zostawisz na wolnych obrotach to czy tez zgaśnie, czy bedzie chodzil bez problemu az sie dobrze zagrzeje.

Dolek
Dolek
  3 sierpnia 2009

gaznik nie ma ssanie chyba albo jest automatyczne.
jak odpale i jest na wolnych to chodzi normalnie a jak jade to sie zaczyna ;/

Dolek
Dolek
  3 sierpnia 2009

ssania mialo być **

Dolek
Dolek
  4 sierpnia 2009

Wymienilem filtr paliwa i jak narazie jezdzi ale ciekawe czy cos znow mu nie odbije :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.