KORARM
KORARM
  2 sierpnia 2009 (pierwszy post)

Chcemy do celicy mk2 razem z ekipa wlozyc silnik 1uz i pytania w sprawach:
-gdzie dorabiaja kolektory wydechowe, chodzi o to zeby dorobili dla danego projektu.
-jaki dyfer najlepiej zastosowac chodzi o cene, wytrzymalosc...
i pytanie nie dotyczace tego tematu, a mianowicie kto bawil sie SMT7?

kaziu4442
Posty: 471 (po ~240 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 2
kaziu4442
  2 sierpnia 2009

Hej bez przesady tu nie musiales o tym pisac tu nikt normalny ci nie odpisze... hmmm no moze sa jakies wyjatki to jak wie ktos cos na ten temat? a te kolektory maja byc przystosowane do turbo, ale mysle ze jak dorobia zwykle to takie tez...

KORARM
KORARM
  2 sierpnia 2009
kaziu4442
kaziu4442: tu nikt normalny ci nie odpisze...

myślałem, ze juz możic zamkną sie w sobie to podyskutujemy tu normalnie w końcu jak nie będzie sie wtrącał
myśle, ze znajdzie się ktoś widziałem kilku ludzi ma tu pojęcie o motoryzacji
lutek
lutek
  2 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Chcemy do celicy mk2 razem z ekipa wlozyc silnik 1uz

To jest już nfs z takimi opcjami?:D
KORARM
KORARM
  2 sierpnia 2009
lutek
lutek: nfs

brakuje mi mocy P
kaziu4442
Posty: 471 (po ~240 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 2
kaziu4442
  2 sierpnia 2009
lutek
lutek: To jest już nfs z takimi opcjami?:D

Suchaj nie wiem czy wiesz, ale za to ze piszesz i nic nie wnosisz do tematu nalezy sie ban? Nie wiem tez co jest w nfs bo granie w takie gry zkonczylem na U2, a z tego co pamietam to mk2 tam nie ma... Powiem tak nie wiesz nie pisz, a ponabijac sobie idz gdzie indziej...
8PasazerNostromo
Posty: 618 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
8PasazerNostromo
  3 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: -gdzie dorabiaja kolektory wydechowe, chodzi o to zeby dorobili dla danego projektu.


Każda ceniąca sie firma tuningowa która bawi się w samodzielne robienie wydechów i kolektorów pod turbo mogła by tobie pospawać i kolektory do 1UZ.

Konto usunięte
Konto usunięte: -jaki dyfer najlepiej zastosowac chodzi o cene, wytrzymalosc...


Nie wiem ale:
Jak z przełożeniem to jest pytanie.

Planowana skrzynia automat czy jakaś zabawa w konwersję na manual?
Wtedy pod przełożenia skrzynia trzeba by dobrać most (bo tam chyba sztywna oś z tyłu ,tak?) najbliższy seryjnemu przełożeniu zaadoptowanej skrzyni.

Mnie zastanawia tylko jedna rzecz.
Czy te nadwozie pomieści ten silnik i czy się nie złamie po kilku upalaniach :P
"You must drive this car before you die, it really is that good" M3 E30
lutek
lutek
  3 sierpnia 2009
kaziu4442
kaziu4442: Suchaj

Sucham:D

kaziu4442
kaziu4442: ale za to ze piszesz i nic nie wnosisz do tematu nalezy sie ban?

No i? A wam za tego typu tematy oparte o to co wyczytacie gdzieś po forach a potem twierdzicie że robicie to samo co sie należy?:D
ZnajdzieszMnieTu
ZnajdzieszMnieTu
  3 sierpnia 2009
lutek
lutek: kaziu4442:Suchaj Sucham:D kaziu4442:ale za to ze piszesz i nic nie wnosisz do tematu nalezy sie ban? No i? A wam za tego typu tematy oparte o to co wyczytacie gdzieś po forach a potem twierdzicie że robicie to samo co sie należy?:D


EEEE NAPINACZ!!!! WEŹ SPI.ERDALAJ I NIE ROB LIPY Z NORMALNEGO TEMATU DZIECIAKU NEOSTRADY!

JESTEŚ TUTAJ JAK PIĄTE KOŁO U WOZU, IDŹ SOBIE NA FOTKOWY CZAT I TAM PISZ TO CO CI SIĘ ŻYWNIE PODOBA A FORUM ZOSTAW W SPOKOJU BO NIE MASZ TU NIC DO POWIEDZENIA PODOBNIE PEWNIE JAK W REALNYM ŻYCIU.
moshic
moshic
  3 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: lutek: kaziu4442:Suchaj Sucham:D kaziu4442:ale za to ze piszesz i nic nie wnosisz do tematu nalezy sie ban? No i? A wam za tego typu tematy oparte o to co wyczytacie gdzieś po forach a potem twierdzicie że robicie to samo co sie należy?:DEEEE NAPINACZ!!!! WEŹ SPI.ERDALAJ I NIE ROB LIPY Z NORMALNEGO TEMATU DZIECIAKU NEOSTRADY! JESTEŚ TUTAJ JAK PIĄTE KOŁO U WOZU, IDŹ SOBIE NA FOTKOWY CZAT I TAM PISZ TO CO CI SIĘ ŻYWNIE PODOBA A FORUM ZOSTAW W SPOKOJU BO NIE MASZ TU NIC DO POWIEDZENIA PODOBNIE PEWNIE JAK W REALNYM ŻYCIU.


te prostaku ... naucz sie cytowac ... zamiast kazia zacytowales Lutka ...

kaziu4442
kaziu4442: Suchaj nie wiem czy wiesz, ale za to ze piszesz i nic nie wnosisz do tematu nalezy sie ban? Nie wiem tez co jest w nfs bo granie w takie gry zkonczylem na U2, a z tego co pamietam to mk2 tam nie ma... Powiem tak nie wiesz nie pisz, a ponabijac sobie idz gdzie indziej...


spoko spoko ... dostaniesz tygodniowke za ten offtop ... ciesze sie ze sam sie upomniales o kare dla siebie ...

Konto usunięte
Konto usunięte: kaziu4442: tu nikt normalny ci nie odpisze... myślałem, ze juz możic zamkną sie w sobie to podyskutujemy tu normalnie w końcu jak nie będzie sie wtrącał myśle, ze znajdzie się ktoś widziałem kilku ludzi ma tu pojęcie o motoryzacji


wiesz co to jest "realne zycie" i "wakacje" ?? ... niee ... nie chodzi mi o przerzucanie widlami snopkow na polu jak w twoim wypadku ... analfabeci nie maja latwo w zyciu ... cos im "morze" "zaczeszczec" i sie wszystko posypie ...

Konto usunięte
Konto usunięte: Chcemy do celicy mk2 razem z ekipa wlozyc silnik 1uz i pytania w sprawach:


zacznij od podania skali ... 1:12 ?? 1:18 ??

lutek
lutek: A wam za tego typu tematy oparte o to co wyczytacie gdzieś po forach a potem twierdzicie że robicie to samo co sie należy?:D


indeed ...
8PasazerNostromo
Posty: 618 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
8PasazerNostromo
  3 sierpnia 2009

ooo :and:

A ja myślałem zew temat troszkę się rozkręci gdy chłopaki zaczną podawać jakieś ciekawe szczegóły i będzie Afrykańska jazda :mrgreen:

"You must drive this car before you die, it really is that good" M3 E30
moshic
moshic
  3 sierpnia 2009

co podadza ??? wiesz ile to szukania w necie ?? ... i nie obrazaj chlocow ... to sa dopiero dzieciaki ;] ...

kaziu4442
Posty: 471 (po ~240 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 2
kaziu4442
  3 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: te prostaku ... naucz sie cytowac ... zamiast kazia zacytowales Lutka ...

Słuchaj ty nie wywiozujesz sie z obowiazkow i tez nie przestrzegasz regulminu...

Konto usunięte
Konto usunięte: zacznij od podania skali ... 1:12 ?? 1:18 ??

Nie wtracaj sie jak nie masz nic do powiedzenia...

8PasazerNostromo
8PasazerNostromo: Planowana skrzynia automat czy jakaś zabawa w konwersję na manual?

Na poczatku bedzie zostawiony automat seryjny z lexa, ale jesli bedzie sie spisywal tak jak myslimy to prawdopodobnie bedzie dorabiany dzwon do R154 i wtedy dyfer juz od supry...

8PasazerNostromo
8PasazerNostromo: Czy te nadwozie pomieści ten silnik i czy się nie złamie po kilku upalaniach :P

Silnik zmiesci sie lekko jest tam wiecej miejsca niz w suprze mk3 a tam je wkladają bez problemow, nom jedeyny problem to miska ale w przypadku celicy nie ma tego problemu bo i tak wychodzily tam silniki z przednia i tylna miska, a jak juz to bedzie tylko mala przeroka wózka...

8PasazerNostromo
8PasazerNostromo: Nie wiem ale: Jak z przełożeniem to jest pytanie.

3.9 z tego co pamietam, ale jeszcze sprawdze jak bede w chacie...
moshic
moshic
  3 sierpnia 2009
kaziu4442
kaziu4442: Słuchaj ty nie wywiozujesz sie z obowiazkow i tez nie przestrzegasz regulminu...


"wywiązujesz " ... jak juz ... btw. przeczytaj regulamin ... szczegolnie koncowke ...

zreszta i tak i tak to byla twoja ostatnia wypowiedz .... :bye:
whitestok
whitestok
  3 sierpnia 2009
8PasazerNostromo
8PasazerNostromo: i będzie Afrykańska jazda

heh widzę, bardzo tęsknisz za swoją przygodą z dwoma Nigeryjczykami za monopolowym :D

Konto usunięte
Konto usunięte: te prostaku ... naucz sie cytowac ... zamiast kazia zacytowales Lutka ...

"te" prostak to cię zrobił i utopić zapomniał, a moje cytowanie było bezbłędne.

Konto usunięte
Konto usunięte: spoko spoko ... dostaniesz tygodniowke za ten offtop ... ciesze sie ze sam sie upomniales o kare dla siebie ...

pewnie sobie przy tym koniucha waliłeś jak to pisałeś, czyżby tato za dużo brał cię na kolana? pewnie jarają cię inni chłopcy i nie jednemu byś tyłek wygrzmocił ale na szczęście są na tym forum takie dupolizy i dupowłazy jak dzielny 8PasazerNostromo, który uwielbia "Afrykańskie jazdy" tylko że pewnie nie zadowolisz go swoim w skali
Konto usunięte
Konto usunięte: 1:18
.

Konto usunięte
Konto usunięte: przerzucanie widlami snopkow na polu

a czym się wyrzuca z forum taki gnój który mimo iż jest moderatorem to i tak wtrąca się do tematów i robi olbrzymi offtop, obraża użytkowników, blokuje ich za nic i ogólnie zachowuje się jak niespełniony strażnik texasu?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.