Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  17 grudnia 2008 (pierwszy post)

Mam nadzieję, że temat się spodoba i będziecie się udzielać ;-)

Mój pomysł (zapewne już ktoś taki miał) jest taki, aby każdy, kto znalazł jakieś ciekawe zdjęcie związane z motoryzacją, aukcję lub historie dodał tutaj.

Pozdrawiam.

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  15 lutego 2009
uotr
uotr: bleeeee

miazga. xD
jagucio
jagucio
  16 lutego 2009
http://moto.allegro.pl/item546846078_bmw_728_gaz.html
Wszystko by bylo dobrze, oprocz jednego baboka...
Konto usunięte
Konto usunięte: Bardzo Ekonomiczny Samochód: 500 km za 100zł

To wychodzi 20zl za 100km... Nawet moj Cienki taki oszczedny nie jest, a gaz ma przykrecony xD
Martindt
Martindt
  16 lutego 2009
http://www.moto.allegro.pl/item553484716_opel_tuning_skora_gaz_115km.html niema to jak cenis swoja fantazje :zonk: 10 k za cos takiego zal
Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  16 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To wychodzi 20zl za 100km... Nawet moj Cienki taki oszczedny nie jest, a gaz ma przykrecony xD

12 litrów pali..
Może CNG..
Więc co w tym dziwnego ?
Jak gaz po 1.80zł
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  16 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To wychodzi 20zl za 100km... Nawet moj Cienki taki oszczedny nie jest, a gaz ma przykrecony xD


uotr
uotr: 12 litrów pali.. Może CNG.. Więc co w tym dziwnego ? Jak gaz po 1.80zł


Ten silnik w E39 ojcu palil 8-11 litrow wiec w 7demce powinien palic z 2 litry wiecej wiec koles moze pisac prawde...
DiKman
Posty: 1081 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
DiKman
  16 lutego 2009
uotr
uotr: 12 litrów pali.. Może CNG.. Więc co w tym dziwnego ? Jak gaz po 1.80zł

To norma w BMW ,Be-emki bardzo dużo palą.

Kochać dwa kółka aż do śmierci,zmarli motocykliści na zawsze w naszej pamięci...

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  16 lutego 2009

Tylko ojciec gazu nie mial, zreszta w zadnej z swoich 8 bmek z kolei. Dla mnie to katowanie tych pieknych samochodow... gaz do zapalniczek..

Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  16 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ten silnik w E39 ojcu palil 8-11 litrow wiec w 7demce powinien palic z 2 litry wiecej wiec koles moze pisac prawde...

No dlatego napisałem czemu się tak dziwi...

DiKman
DiKman: To norma w BMW ,Be-emki bardzo dużo palą.

Dupa sraka, jeździłeś BMW ?
Jak to stwierdziłeś, z legend opowiadanych ?
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  16 lutego 2009

BMW jesli chodzi o spalanie/moc ma jedne z najlepszych wynikow. Szczegolnie te nowsze. Ale wiekszosc holoty o tym nie wie i przekazuja to co uslysza z opowiesci.

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  16 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko ojciec gazu nie mial, zreszta w zadnej z swoich 8 bmek z kolei. Dla mnie to katowanie tych pieknych samochodow...


Konto usunięte
Konto usunięte: gaz do zapalniczek.

aż mi Ciebie żal, ktoś powiedział teraz Ty powtarzasz.

Mądre słowa wypowiedziała Dosia - Po co przepłacać gdy nie widać różnicy?
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  16 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mądre słowa wypowiedziała Dosia - Po co przepłacać gdy nie widać różnicy?


oj widac roznice, szczegolnie w zuzyciu silnika.

Konto usunięte
Konto usunięte: aż mi Ciebie żal


tak mi przykro. :and: :ziew:
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  16 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: oj widac roznice, szczegolnie w zuzyciu silnika.

piedolenie, kto całe życie jednym autem jeździ?
Na pewno byś nie zajeździł zagazowanej bejcy ;>
Tyle co te silniki wytrzymują z LPG , wystarczy na użytkowanie auta, nie każdy robi miliony km jednym autem.
Jakbyś przejechał 100 tyś, 200 tyś, na pewno byś nie zarżną żadnego silnika od BMW.
georg875
Posty: 197 (po ~86 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
georg875
  16 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: piedolenie, kto całe życie jednym autem jeździ? Na pewno byś nie zajeździł zagazowanej bejcy ;> Tyle co te silniki wytrzymują z LPG , wystarczy na użytkowanie auta, nie każdy robi miliony km jednym autem. Jakbyś przejechał 100 tyś, 200 tyś, na pewno byś nie zarżną żadnego silnika od BMW.


świeta prawda! ja zrobiłem już grubo ponad 100tyś i nie ma róznicy, nawet oleju nie bieże, a delikatnie to ja nie jeżdze....
Ice87
Ice87
  16 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: piedolenie, kto całe życie jednym autem jeździ? Na pewno byś nie zajeździł zagazowanej bejcy ;> Tyle co te silniki wytrzymują z LPG , wystarczy na użytkowanie auta, nie każdy robi miliony km jednym autem. Jakbyś przejechał 100 tyś, 200 tyś, na pewno byś nie zarżną żadnego silnika od BMW.

Popieram to ze sie nie zajeździ silnika choć dodał bym do tego ze jak ktos pakuje do xletniej bmki gaz z przebiegiem 500tys km czy więcej to jakim cudem ten silnik ma dobrze chodzic i przez to rodzą sie mity niech zagazuje nowa bmwuszke i niech nie zrobi te 400tys na gazie i później gada ze sie psuje :zonk:
DiKman
Posty: 1081 (po ~161 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
DiKman
  17 lutego 2009
uotr
uotr: Dupa sraka, jeździłeś BMW ? Jak to stwierdziłeś, z legend opowiadanych ?

Stwierdzone przez mego wuja który ma już 5 BMW

A co do montowania gazu ;/ szkoda gadać niedługo ludzie w bentleyach będą zakładać gaz :/

Kochać dwa kółka aż do śmierci,zmarli motocykliści na zawsze w naszej pamięci...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.