DamianStawiarz
DamianStawiarz
  13 lipca 2018 (pierwszy post)

Hej szukam kogos do wyprawy rowerowej przez Polske na jakies 3 dni cel do ustalenia , organizacja noclegi pewnie znajdzie się i zorganizuje mysle sobie ze fajnie by bylo przezyc cos naprawde ekstremalnego .fajna przygoda wysilek wspomnienia , jesli ktos by sie pisal w celu ustalenia to priv

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  13 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: przezyc cos naprawde ekstremalnego

Ty chcesz downhil z Kasprowego urządzić? Kolarstwo zawsze kojarzyło mi się z monotonnym kręceniem korbami a nie z czymś ekstremalnym.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  13 lipca 2018

Zawsze chciałem to zrobić, ale nie było z kim. Ogólnie wziąć dwa tygodnie urlopu, mapa, namiot i w drogę.

Konto usunięte
Konto usunięte: Kolarstwo zawsze kojarzyło mi się z monotonnym kręceniem korbami a nie z czymś ekstremalnym.

Jakby Cię wioskowe bezpańskie wilczury goniły i chciały odgryźć nogę, to byś chyba zmienił zdanie?
DamianStawiarz
DamianStawiarz
  13 lipca 2018

Sluchaj kazdy czerpie radosc z czegos innego to ze dla ciebie glupie nie znaczy ze dla kogos jest nieatrakcyje, post wlasnie jest dla osob kto to lubi kazdy jest inny i musimy to szanowac

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  13 lipca 2018
Ostatnio edytowany: za 2 maja 6405
Mruczyslaw
Mruczyslaw: wioskowe bezpańskie wilczury goniły i chciały odgryźć nogę, to byś chyba zmienił zdanie?

Lubię pieski, nie to co Ty ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: ciebie glupie

A gdzie napisałem że to jest głupie? Napisałem monotonne. Przejechałem na rowerze kilkanaście tys km i mogę mieć wyrobione zdanie które wyraziłem.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  13 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubię pieski, nie to co Ty ;)

Mam dwa i też lubię.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  13 lipca 2018
Ostatnio edytowany: za 2 maja 8783
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Mam dwa i też lubię.

OK

Realnie to na wiosce gonił mnie max 1 szalony kundel, który "broni" swojego terytorium. Dla kolarza dysponującego rowerem i drogą asfaltową uciec mu to formalność. Na gruntowej też ale zakładam że przez czyjeś pola nie jedziesz tylko szosą.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  14 lipca 2018

Jak dla mnie to z całej wyprawy najbardziej ekstremalne byłoby dokarmianie komarów podczas spania pod chmurką lecz coś wspominałeś o noclegach czyli to odpada.

Kiedyś chciałem jechać ze Śląska nad morze w 7 dni ale teraz nie mam ani sprzętu odpowiedniego ani przygotowania.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
tygryswzoo
tygryswzoo
  15 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ze Śląska nad morze


Ścieżką

?
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  15 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ścieżką

Drogami lokalnymi lub krajowymi w weekend nie ma tak dużo TIRów
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.