HAUS7
Posty: 6 (po ~111 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
HAUS7
  7 stycznia 2017 (pierwszy post)

Czy ktoś z was korzysta z karty multisport? bo w całym necie nie mogę znaleść cennika i chce się dowiedzieć czy się opłaca

praksyda
praksyda
  7 stycznia 2017
HAUS7
HAUS7: Czy ktoś z was korzysta z karty multisport? bo w całym necie nie mogę znaleść cennika i chce się dowiedzieć czy się opłaca


zależy tez od firmy i twoich dochodów, u nas np.; czym się więcej zarabia, tym droższa karta i możesz korzystać z siłowni w Twojej okolicy, yy..basen np. na termach u nas jest godzina gratis, jak masz basen w pobliżu, to codziennie możesz sobie iść na basen za free, jest opłacalne jak dla mnie. jakies 50/60zł na miesiąc biorą.
Sam karnet na siłownie u nas na miesiąc to około 170zł bez zniżek.
Zależy jakie masz ośrodki sportowe w okolicy, dokładnie powiedzą Ci we firmie, idź do biura i zwyczajnie im się zapytaj.
praksyda
praksyda
  7 stycznia 2017

Ja dodatkowo zapisałam się do klubu biegowego w firmie, firma płaci mi za biegi w mojej okolicy, dali mi firmowe ubrania termoaktywne, przy okazji robię reklamę;D

LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  7 stycznia 2017
praksyda
praksyda: dali mi firmowe ubrania termoaktywne


Ty to masz dobrze d83dde01
HAUS7
Posty: 6 (po ~111 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
HAUS7
  7 stycznia 2017

Zatrudniłem się w firmie i są u nas zapisy na ta kartę multi sport i próbuje się dowiedzieć ile tak karty kosztują i jak działają raczej stawiam na salne grotę solna i basen a przy okazji jak w obiekcie jest solarium tez mogę skorzystać?

praksyda
praksyda
  7 stycznia 2017
LockOn
LockOn: Ty to masz dobrze

Opłacają mi te biegi w których są głównym sponsorem, a za większość biegów musze sama płacić, ale dobre i to:D
HAUS7
HAUS7: a przy okazji jak w obiekcie jest solarium tez mogę skorzystać?


o solarium nie słyszałam, ja np. jadę na termy na 3h i tylko godzinę mam gratis, za saunę musze płacić osobno.
HAUS7
Posty: 6 (po ~111 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
HAUS7
  7 stycznia 2017

jest ta karta tak dziwnie opisana ze nie wiadomo co jest w pakiecie a co nie

LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  7 stycznia 2017
praksyda
praksyda: Opłacają mi te biegi w których są głównym sponsorem,


Fajnie , że masz w pracy team biegaczy tylko pozazdrościć.
praksyda
praksyda
  7 stycznia 2017
HAUS7
HAUS7: jest ta karta tak dziwnie opisana ze nie wiadomo co jest w pakiecie a co nie


No ja jak poszłam się zapytać w firmie jak to wygląda, trochę mi to wyjaśnili na odczepnego, na pytanie co zawiera pakiet, odpowiedź:
- No może Pani ze wszystkich ośrodków w okolicy korzystać za darmo.
terefere, tak do końca nie jest.
praksyda
praksyda
  7 stycznia 2017
LockOn
LockOn: Fajnie , że masz w pracy team biegaczy tylko pozazdrościć.
Ja ich nie widuje nawet, firma posiada ponad 2 tysiące ludzi, poznaliśmy się dopiero na wspólnych biegach na zawodach.
Teraz jak jest jakas impreza to napiszą meila, albo na fejsie dają znać, ale w pracy ich nie widzę:D
LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  7 stycznia 2017
praksyda
praksyda: ale w pracy ich nie widzę:


Myślałem , ze razem trenujecie i tp. Ja należę do BBL w swojej okolicy ale i tak wolę biegać sam jak jest za dużo wiary to rozprasza.
HAUS7
Posty: 6 (po ~111 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
HAUS7
  7 stycznia 2017

dlatego chce się dowiedzieć by później nie kląć ze wyzucilem kasę w błoto

praksyda
praksyda
  7 stycznia 2017

o masz nasza ekipa w miejskiej popierdółce. ja stoję jeszcze ubrana po swojemu.
Po biegach mi dali ubrania termiczne z logo firmy, bo wcześniej nie wiedzieli że ja biegam i ze w ogóle istnieje w firmie;D
Tylko zapisałam się do clubu kilka dni przed startem i napisali meila że mam dwadzieścia miut przed starem przyjść na linie mety do wspólnej fotki.
Za duża firma, żeby się wszyscy znali.


LockOn
LockOn: Myślałem , ze razem trenujecie i tp. Ja należę do BBL w swojej okolicy ale i tak wolę biegać sam jak jest za dużo wiary to rozprasza


Nie, bo mam do pracy 18km, każdy sam trenuje, tylko na zawodach się spotykamy.
HAUS7
HAUS7: dlatego chce się dowiedzieć by później nie kląć ze wyzucilem kasę w błoto


Spróbuj, sam ocenisz czy warto, wykorzystaj jak tylko można przez miesiąc kartę, jak stwierdzisz, ze to nie dla Ciebie, albo drogo, to zrezygnuj.
LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  7 stycznia 2017

No widzie , że koleżanka prawie jak celebrytka d83dde0a . Tak z ciekawości zeszłaś poniżej 45 min ???

praksyda
praksyda
  7 stycznia 2017
LockOn
LockOn: Tak z ciekawości zeszłaś poniżej 45 min ???


nie zeszłam i tak szybko nie zejdę, pewnie dlatego,z e mam przerwy w treningach za duże.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.