SilentHill
SilentHill
  15 lutego 2016 (pierwszy post)

Dlaczego tematy o KLT zamknięte? W ogóle to szukam klubu i lubię sushi, piękne Japonki czy Rex Mundi zaryzykuje i ściągnie do swojego klubu Lewandowskiego (czyli mnie oczywko) Polskiej KLT?

Kiedy 21 Sezon?

SilentHill
SilentHill
  18 lutego 2016
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Propozycja nieaktualna bo gram już mam klub, mam nadzieję że liga w ogóle ruszy d83dde14 masakra jakaś że organizatorzy się kłócą o kasę..

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  20 lutego 2016
SilentHill
SilentHill: Dlaczego tematy o KLT zamknięte? W


Co tam sie w ogole dzieje? jakis konflikt wlascicieli? coraz jakies komunikaty, dzis ze forumy zamkneli :woot:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  20 lutego 2016
LeonGrande
LeonGrande: Co tam sie w ogole dzieje? jakis konflikt wlascicieli? coraz jakies komunikaty, dzis ze forumy zamkneli

Ano konflikt i nie wiadomo kto ma rację. Społeczność forumowa przeniosła się w inne miejsce

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  21 lutego 2016
Enkido
Enkido: Ano konflikt i nie wiadomo kto ma rację.


Ja to w ogole nie ogarniam co tam sie wyprawia, konflikt o wladze? bo czytalem ze nadal nie wiadomo czy sie odbedzie sezon 21
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  21 lutego 2016
LeonGrande
LeonGrande: Ja to w ogole nie ogarniam co tam sie wyprawia, konflikt o wladze? bo czytalem ze nadal nie wiadomo czy sie odbedzie sezon 21

Sezon się odbędzie, tylko jeszcze nie wiadomo jaki system liczenia meczów

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  21 lutego 2016
Enkido
Enkido: Sezon się odbędzie, tylko jeszcze nie wiadomo jaki system liczenia meczów


A wiesz w skrócie o co im poszło?
podobno na forum jakieś pociski byly
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  21 lutego 2016
LeonGrande
LeonGrande: A wiesz w skrócie o co im poszło? podobno na forum jakieś pociski byly

Najlepiej to poczytaj to co foriton napisał w komunikatach na stronie KLT
A co do pocisków na forum to na shoutboxie sobie kilka osób ostro jechało. Forum szło do zamknięcia, więc gdzieś mieli konsekwencje :P

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.