OTGenasis
OTGenasis
  8 sierpnia 2015 (pierwszy post)

Co ty zrobiłeś w tym miesiącu dla swojego ciała?

Ja właśnie wziąłem prysznic po porannej jeździe na rolkach.
Pięć razy w tygodniu robię over 10 kilometrów rano.

Zaraz idę na siłownię. A ty? Pewnie wstaniesz o 10, a potem będziesz drzemał do 13.
Pozdro 600

OTGenasis
OTGenasis
  8 sierpnia 2015

Dopiero od niedawna nagrywam trening GPSem
Nie zawsze pamiętam o tym.

Ale tu linkuję mój workout, żeby was bardziej dupa bolała
https://www.endomondo.com/users/20271706/workouts/577228964

maximinus69
maximinus69
  8 sierpnia 2015

Ja robię około 30 km codziennie w tygodniu, plus grubo ponad sto w sobotę. Właśnie się szykuję, żeby pojechać 100 km kolarką do Gdyni.

slowamajamoc
slowamajamoc
  8 sierpnia 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Zaraz idę na siłownię. A ty? Pewnie wstaniesz o 10, a potem będziesz drzemał do 13.


Nie. Wstałam o 4 i zaraz idę na kolanach do Janowic:) bo wilk i wilk to jednak znaczna różnica :))
Dystans
Dystans
  8 sierpnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Co ty zrobiłeś w tym miesiącu dla swojego ciała?


>15km jazdy rowerkiem rano
>prysznic
>szczotkowanie
>jedzenie
>walenie
>mycie
>jedzenie
>znow jedzenie
>15 km jazdy rowerkiem na wieczór
>piwko i sen
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  8 sierpnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: 100 km kolarką
Fajnie a na kolarzówce zanim się obejrzysz będziesz musiał już zsiadać koniec trasy.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
praksa
praksa
  8 sierpnia 2015

ja dzisiaj nic! wstałam po 13 po nocce, sprzatałąm i nic nie robie więcej, wczoraj pływałam około 1,5 km 2 dni temu bieg kilka km bo gorąco że pot po dupie nawet wieczorem leciał i muchy końskie atakowały :/
Ja mam ubaw z tych letnich sportowców, co nagle latem i wiosną zaczynają trenowac i szybko chcą miec piekne ciało i udostepniaja nawet na fb każdy trening, polubili prawie każdy blog o zdrowej zywnsci i nagle są sportowcami, ciekawe czemu wraz z przyjsciem chłodu jest taka cisza, i z 30 biegających zostaje 2 xd ale ja im sie w grudniu zapytam i napisze, ze na letnią kondycje to sie zima pracuje LENIWCE!, gdzie wasze wklejki z endomondo :D

raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  9 sierpnia 2015

5 dni w tygodniu praca(chodzę non stop)
od 12-25 km rowerem dziennie
ćwiczenia domowe

p.s-przyjdź drogi autorze do mnie, ja ci pokaże co to jest wysiłek fizyczny, pokonamy na rowerze 120 km, wrąbiemy się na ślęże(oczywiście z rowerami) a jak wrócisz do domu to będziesz się modlić aby mnie więcej nie spotkać :):):)

raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  9 sierpnia 2015

p.s chwalisz się swoimi wyczynami tj jazdą na rowerze to teraz porównajmy twoje zestawienia z moimi ok???

twoje:
dystans 12,57 km
avg:12,96 km/h
max V:26,10

a teraz weźmy moje zestawienie:
dystans: 117,20 km
avg 19,6 km/h
max V:43,6 km/h
i do tego góra ślęża sam szczyt oczywiście wraz z rowerem i to wszystko w jeden dzień oczywiście

i ty się chwalisz że robisz coś dla siebie??? przyznaj się pewnie więcej jesz niż spalasz kalorii :)

OTGenasis
OTGenasis
  9 sierpnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: ja dzisiaj nic! wstałam po 13 po nocce, sprzatałąm i nic nie robie więcej, wczoraj pływałam około 1,5 km 2 dni temu bieg kilka km bo gorąco że pot po dupie nawet wieczorem leciał i muchy końskie atakowały :/ Ja mam ubaw z tych letnich sportowców, co nagle latem i wiosną zaczynają trenowac i szybko chcą miec piekne ciało i udostepniaja nawet na fb każdy trening, polubili prawie każdy blog o zdrowej zywnsci i nagle są sportowcami, ciekawe czemu wraz z przyjsciem chłodu jest taka cisza, i z 30 biegających zostaje 2 xd ale ja im sie w grudniu zapytam i napisze, ze na letnią kondycje to sie zima pracuje LENIWCE!, gdzie wasze wklejki z endomondo :D

:rotfl:

ile w tym bólu i nienawiści
OTGenasis
OTGenasis
  9 sierpnia 2015
raugi
raugi: ja ci pokaże co to jest wysiłek fizyczny

półtora roku pracowałem w Katowicach jako listonosz na RS Katowice 1
~20km dziennie na nogach
rolki codziennie
wycieczki rowerowe over 50km

nie rób z siebie Adonisa
OTGenasis
OTGenasis
  9 sierpnia 2015
raugi
raugi: tj jazdą na rowerze

to są rolki....
praksa
praksa
  9 sierpnia 2015

Z tableta chyba nie idzie cytowac ? °`° padaka jakas.
Może faktycznie mam bol dupy trochę, bo mnie szwagier irytuje i jego gowno wklejki z endo i cały zadowolony, bo udało mu sie raz w tygodniu rowerem 20 km zrobic i daje ciągle motywujące wklejki z rożnych stron i czeka na pochwały, o jesooo jak on mnie wkurza xd

OTGenasis
OTGenasis
  9 sierpnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: czeka na pochwały

tyle przegrać

ale jeśli go to zmotywuje..
praksa
praksa
  10 sierpnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: ale jeśli go to zmotywuje..

pewnie jak co roku o tej porze d83dde09
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.