NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 lipca 2015 (pierwszy post)
Po krótkiej przerwie wraca, bez sponsora tytularnego, ale z nowym intro - niżej do obejrzenia d83ddc47




ZESTAW PAR 1 KOLEJKI :




26bd Jakie wyniki obstawiacie 2754
26bd Która drużyna okaże się czarnym koniem rundy/sezonu 2754
26bd Jaką rolę w lidze odegrają beniaminki 2754

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 lipca 2015

Uff dodał się temat bo 3 raz próbuję, wyszedł skrócony ale jest :ziober2:

d83cdfc6 dodam bo miałem wyżej, przypominam o fantasy :

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 lipca 2015
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Jakie wyniki obstawiacie

Wisła - Górnik 1
Lechia - Cracovia 1
Ruch - Łęczna 1X
Zagłębie - Podbeskidzie 1
Lech - Pogoń 1
Korona - Jaga 2
Śląsk - Legia X
Piast - Termalica X
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Która drużyna okaże się czarnym koniem rundy/sezonu
no liczę że tym razem już Lechia odpali , dodatkowo ciekawi mnie postawa Cracovii

chyba najciekawszy mecz tej kolejki
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Jaką rolę w lidze odegrają beniaminki
Zagłębie może powalczy o top 8 , Termalica o utrzymanie

=========== z brakującego pytania - kto spadnie z ligi ======

na ten moment kandydatów jest 3
Termalica, Korona i Ruch
...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 lipca 2015
RexMundi
RexMundi: no liczę że tym razem już Lechia odpali , dodatkowo ciekawi mnie postawa Cracovii

zgadzam się jeśli chodzi o Pasy natomiast Lechia na razie problem z napadziorem, na sparingu którym byłem nie grał Colak, ten Flischenbe.... czy jak mu tam :D za to fajnie szarpał Mak i Nazario

RexMundi
RexMundi: z brakującego pytania - kto spadnie z ligi

szybko dodawałem temat, ogólnie był ciekawszy łącznie ze zdjęciem piłki adasia na ten sezon :D
a do spadku Termalica hmmm największa niewiadoma ta drużyna, u "siebie" muszą klepać pkt - chociaż wlaśnie 3 pierwsze mecze na swoim boisku grają w Mielcu gdzie pyka Stalówka

no Ruch pogubił piłkarzy i Łęczna też cichosza ..

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 lipca 2015
NuTiiiiii
NuTiiiiii: na sparingu którym byłem nie grał Colak,

no na razie nie jest brany pod uwagę
NuTiiiiii
NuTiiiiii: ten Flischenbe.

odszedł z klubu
...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  17 lipca 2015
RexMundi
RexMundi: no na razie nie jest brany pod uwagę

RexMundi
RexMundi: odszedł z klubu

odpadnie też raczej Vranjes a na ataku grał 18 latek - Lechia bez offa

---
w fantasy póki co 12 zespołów - kurde za późno się ogarneli, teraz wszyscy urlopy itd

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Jacobski
Jacobski
  17 lipca 2015

Czy jest tu coś w stylu zakłady bukmacherskie (moje typy) widziałem jeden wątek ale trochę umarł w 2012 roku.
Dajcie znać jak to wygląda. Próbowałem stworzyć pokój na czacie ale chyba słabe zainteresowanie było.

[quote=RexMundi]
Wisła - Górnik 1
Lechia - Cracovia 1
Ruch - Łęczna 1X
Zagłębie - Podbeskidzie 1
Lech - Pogoń 1
Korona - Jaga 2
Śląsk - Legia X

Co do meczy Wisła - Górnik i Lechia -Cracovia nie obstawiałbym -1

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  17 lipca 2015
Jacobski
Jacobski: Czy jest tu coś w stylu zakłady bukmacherskie (moje typy) widziałem jeden wątek ale trochę umarł w 2012 roku. Dajcie znać jak to wygląda. Próbowałem stworzyć pokój na czacie ale chyba słabe zainteresowanie było.

jak widzę już znalezłeś odpowiedni temat, stary ale jary często ktoś tam pisze - teraz liga się zaczyna i pewnie ruszą obstawki
swoją drogą 1 kolejka warto postawić 261d

Jacobski
Jacobski: Co do meczy Wisła - Górnik i Lechia -Cracovia nie obstawiałbym -1

no ciężko, najwyżej z podpórkami - jednak kto nie ryzykuje ...

===
skład na fantasy coś tam sklepałem ehhh to nie to co bym chciał bo jak zwykle z cenami dowalą
zastanawiam się nad 2 drużyną ze sponsorami :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Jacobski
Jacobski
  17 lipca 2015

Dzięki za tak szybką odpowiedź. Niestety nie można edytować ostatniego postu więc wpis musiał zostać. Masz rację "Jest ryzyko jest zabawa" Ale nie jestem tu by ryzykować tylko po to by trochę kaski złapać i wymienić się sugestiami.
Co do Fantasy to nie pomogę ci bo ja gram w The Sun DreamTeam liga angielska. ale moja strategia to 4-3-3 Najdroższy bramkarz trzech napastników i dwóch ofensywnych pomocników a resztę klepię słabych bo i tak prawie każdy zespół traci bramkę.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  17 lipca 2015
Jacobski
Jacobski: Dzięki za tak szybką odpowiedź. Niestety nie można edytować ostatniego postu więc wpis musiał zostać. Masz rację "Jest ryzyko jest zabawa" Ale nie jestem tu by ryzykować tylko po to by trochę kaski złapać i wymienić się sugestiami.

długo nie będziesz musiał czekać, liga rusza więc pewnie pojawią się typy no i później jak zacznie sezon cała Europa to też będzie sporo typów

Jacobski
Jacobski: bo ja gram w The Sun DreamTeam liga angielska

skoro interesujesz się ligą angielską niedługo ruszy także fantasy PL - będzie odpowiedni temat i zapisy więc możesz się z nami spróbować a poziom na prawdę jest dobry

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  17 lipca 2015

szukam meczu a tu Eurosport 2 inauguruje ligę, także poniedziałkowy mecz tam będzie reszta canal+yy

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  17 lipca 2015

fajny 1 gol na otwarcie sezonu :ziober2:
póki co do przerwy Wisła - Górnik 1:1

---
fantasy 17 drużyn, może jeszcze ktoś się dopisze

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  17 lipca 2015

asysta Jeża też niczego sobie

też kuva szukam meczu a to E2 :lol:

...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  17 lipca 2015

oo zapomniałem o tym, że oba zespoły zaczęły sezon z -1 pkt

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  17 lipca 2015

Lechia z przodu postawiła na 18 latka - Buksę tak sprawdzałem z ciekawości po ile on jest w fantasy bo chciałem zaryzykować
z Wolfsburgiem dużo biegał, walczył ale teraz transfer w ostatniej chwili i w Gdańsku zagra Grzegorz Kuświk

czułem, że za Piotrowskiego przebije się Mak, zatem on Mila i Wojtkowiak gaz !

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.