RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  24 czerwca 2015 (pierwszy post)



wszystko co dotyczy piłki w sezonie 2015/2016

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI
...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 sierpnia 2015

mam nadzieję, że widzieliście patelnię Lewego z Realem :DDDD



to już sam strzał, dośrodkowanie szło z jego lewej strony :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  6 sierpnia 2015

ładna głowka Meszjego d83ddc4e

...Ignorance is bliss...
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  6 sierpnia 2015
NuTiiiiii
NuTiiiiii: mam nadzieję, że widzieliście patelnię Lewego z Realem :DDDD

Widziałem jego zwycięskiego gola, wystarczy

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 sierpnia 2015
Enkido
Enkido: Widziałem jego zwycięskiego gola, wystarczy

trafiony piłką jak zawsze

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 sierpnia 2015

Dziś rusza angielska, przypominam o fantasy bo mało osób - a tak możemy spróbować się z innymi :

Konto usunięte
Konto usunięte: Serdecznie zapraszamy do rywalizacji w Fantasy Premier League z dziennikarzami redakcji sportowej nc+! Chcesz zmierzyć się z Andrzejem Twarowskim, Rafałem Nahornym, Przemkiem Pełką, Przemkiem Rudzkim, Krzysztofem Marciniakiem, Żelisławem Żyżyńskim i Bartkiem Gleniem? Kod do naszej ligi to: 2118979-477230.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  8 sierpnia 2015
NuTiiiiii
NuTiiiiii: trafiony piłką jak zawsze

:rotfl:
Widzę poprzez przebywanie tu zaczynasz obniżać poziom swoich wypowiedzi. Zaraz zaczniesz nazywać Messiego karłęm na sterydach xD

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Kombatant
Kombatant
  8 sierpnia 2015
Enkido
Enkido: Widzę poprzez przebywanie tu zaczynasz obniżać poziom swoich wypowiedzi.


tylko ty nie widzisz tego ze 95 % goli lewego to fakt ze sie od niego pilka odbila xD

top beka zawsze z tego
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  8 sierpnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko ty nie widzisz tego ze 95 % goli lewego to fakt ze sie od niego pilka odbila xD top beka zawsze z tego

Ja tylko widzę zwykłą polską zawiść i cebulactwo, idzie przywyknąć. W meczu z Milanem też się od niego odbiła co? ;)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Kombatant
Kombatant
  8 sierpnia 2015
Enkido
Enkido: W meczu z Milanem też się od niego odbiła co? ;)


Akurat trafilo mu sie to statystyczne 5 % kiedy sie nie odbila

ale.... w meczu z Milanem gral przeciwko obronie ktora prezentuje poziom naszej ekstraklasy czyli dno . po drugie to byl mecz o nic, towarzyski sparing

: )
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  8 sierpnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Akurat trafilo mu sie to statystyczne 5 % kiedy sie nie odbila ale.... w meczu z Milanem gral przeciwko obronie ktora prezentuje poziom naszej ekstraklasy czyli dno . po drugie to byl mecz o nic, towarzyski sparing : )

A co ma obrona do tego jak strzelił? I że to był mecz towarzyski? Najgłupsze argumenty jakie usłyszałem w życiu

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Kombatant
Kombatant
  8 sierpnia 2015
Enkido
Enkido: A co ma obrona do tego jak strzelił? I że to był mecz towarzyski? Najgłupsze argumenty jakie usłyszałem w życiu Kombatant


Ech, widze trzeba tlumaczyc jak dziecku ...

dobra obrona nie dopuscilaby go do sytuacji stzeleckiej, powazny mecz to zupelnie inne podejscie obrony

juz rozumiesz? : )
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  8 sierpnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Ech, widze trzeba tlumaczyc jak dziecku ... dobra obrona nie dopuscilaby go do sytuacji stzeleckiej, powazny mecz to zupelnie inne podejscie obrony juz rozumiesz? : )

Nie, dla mnie to szukanie argumentów na siłę.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 sierpnia 2015

karłowi te sterydy nieźle w bańce pomieszały - yebana gwiazdeczka
a bramka Lewego z Realem d83dde02 - z gatunku - "wystaw noge daj sie trafić" , a jak sie nie da trafić to potem takie patelnie wychodzą - słabiak

...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 sierpnia 2015

Arsenal dobry początek ligi

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  11 sierpnia 2015

dziś mecz o Superpuchar Europy : Barcelona - Sevilla. Krychowiak prawdopodobnie zagra na obronie - brak w zespole z Andaluzji podstawowych obrońców - salmonella. W dumie Katalonii nieobecni będą Neymar i Jordi Alba.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.