NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 lutego 2015 (pierwszy post)


a bo tamten temat nam zamknęli

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

mandzukic94
mandzukic94
  2 marca 2015

To Ty chyba jesteś tragiczny;) szkoda mi takich ludzi jak Ty;) zrozum to jest po prostu zabawa gra;) nie umiesz to nie grasz i tyle. Daj na luz nikt Cię na tym forum ani żadnym nie słucha. Trzeba mieć marne życie żeby takimi tekstami dowartosciowywac się na fotce. Tyle ode mnie i nje

mandzukic94
mandzukic94
  2 marca 2015

Nie pisz więcej w moim kierunku;)

KillaKellz
KillaKellz
  2 marca 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
d83dde0f Nie będę komentować powyższych wypocin, bo trochę szkoda mi konta. I jeszcze te oczka, że niby taki wyluzowany kuc :lol:
KillaKellz
KillaKellz
  4 marca 2015
Ostatnio edytowany: za 25 kwietnia 4946
Konto usunięte
Konto usunięte: To Ty chyba jesteś tragiczny;) szkoda mi takich ludzi jak Ty;) zrozum to jest po prostu zabawa gra;) nie umiesz to nie grasz i tyle. Daj na luz nikt Cię na tym forum ani żadnym nie słucha. Trzeba mieć marne życie żeby takimi tekstami dowartosciowywac się na fotce. Tyle ode mnie i nje




a tak w ogóle, to tyle w temacie
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  4 marca 2015
:crylol:

dobry jpg ale Holy beka z Ciebie, wywalili cię z drużyny i płaczesz mocno :D
plus foch do potęgi, w kategorii beksa roku masz miejsce 1

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

KillaKellz
KillaKellz
  4 marca 2015
NuTiiiiii
NuTiiiiii: dobry jpg ale Holy


Dzięki, dasz plusika? d83dde0f
NuTiiiiii
NuTiiiiii: wywalili cię z drużyny i płaczesz mocno :D plus foch do potęgi, w kategorii beksa roku masz miejsce 1

Nie prawda, z tego co teraz widzę to nawet lepiej że tam nie gram. Z początku mówiłem że zależy mi na grze indywidualnej. Nie wiedziałem tylko że można tam grać nie mając klubu. Poza tym nie płaczę tylko wyraziłem swoją opinię na temat klubu i jak ja to dalej widzę, wiem że moje wypowiedzi u niektórych budzą spore kontrowersje ale cóż na to poradzę.
mandzukic94
mandzukic94
  4 marca 2015

Brawo za ostatni weekend 4 pkt. Mistrz gry indywidualnej szacun

KillaKellz
KillaKellz
  4 marca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: 4 pkt.




XD
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  4 marca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Brawo za ostatni weekend 4 pkt. Mistrz gry indywidualnej szacun

Holy to mówi wszystko :ziober2:

===
podsumowując tak się cisnąłeś na nas i nie zagrałaś w derbach :D
ja tam nie płacze, że Cię nie ma - mi się KLT spodobało i na pewno bawimy się dalej :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

mandzukic94
mandzukic94
  4 marca 2015

Brawo Nuti to zabawa. Ktoś miał pomysł i to zrobił. Jak ktoś nie chcę nie gra przymusu nie ma. Ja tego derbami nie nazywalem ale niech wam będzie;). i za wielkiego " ciśnienia" na ten mecz nie było. Ale ważne 3 pkt:). Wam życzę wygranych z liderujacymi zespołami zeby za szybko nam nie odskoczyly. Jak zalozycie konta na forum to macie tam typowanie indywidualne czy drużynowe w 3. I kilka innych rzeczy

HollywoodUndead
HollywoodUndead
  4 marca 2015
NuTiiiiii
NuTiiiiii: ja tam nie płacze, że Cię nie ma - mi się KLT spodobało i na pewno bawimy się dalej :

Ale beze mnie to juz nie to samo prawda? Nie ma emocji i dramatyzmu. XD ech
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  5 marca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tego derbami nie nazywalem ale niech wam będzie;).

takie derby, że ogólnie znana drużyna i jej skład to tyle

HollywoodUndead
HollywoodUndead: Ale beze mnie to juz nie to samo prawda? Nie ma emocji i dramatyzmu. XD ech

jakoś tego nie odczułem :D
możesz te swoje 4 pkt próbować pobić heh zobaczymy jaki typer jesteś

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

KillaKellz
KillaKellz
  5 marca 2015
NuTiiiiii
NuTiiiiii: możesz te swoje 4 pkt próbować pobić heh zobaczymy jaki typer jesteś

Wiadomo że najlepszy, tylko znów mam samą ligę francuską (której nienawidzę już :zly:) ale postaram się być w pierwszej 3 w niedzielę d83dde0f
mandzukic94
mandzukic94
  5 marca 2015

Od początku czy końca?;)

KillaKellz
KillaKellz
  5 marca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Od początku czy końca?;)

Wiadomo że od początku :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.