NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 lutego 2015 (pierwszy post)
26bd Zbiorczy temat do europejskich pucharów 26bd




Finał LM rozegrany zostanie 6 czerwca 2015 na Stadionie Olimpijskim w Berlinie.


Zestaw par :



===============




Finał LE zostanie rozegrany 27 maja 2015 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie.


Zestaw par :




ZAPRASZAM DO DYSKUSJI d83cdfa4

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 maja 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak się trawa prezentowała względem tej z Pucharu?

o niebo lepiej, w radio błogosławili Krychowiaka - muszę przeszperać internety na ten temat :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

gife
gife
  29 maja 2015

Nie dziwię się, że lepiej bo trawa z Niemiec haha.
Polaki cebulaki zje*ali sprawę z trawą (ci co ją dostarczają wg wygranego przetargu) i UEFA kazała sprowadzić inną. Znaleźli w Niemcowni, oczywiście zapłacili za to NAsi, ale UEFA wyjechała z wyremontowanym boichem we Wsi. Więc jest plus.

Kombatant
Kombatant
  6 czerwca 2015
JUVE JUVE JUVE !

Kombatant
Kombatant
  6 czerwca 2015

fajnie jakby mistrz Wloch sprawil dzis niespodzianke, 3mam za nich mocno kciuki
bo kibice Barcy juz 2-3 tyg temu przypisali sobie wygrana LM :)))))))))

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 czerwca 2015

no to jedziemy finał, dwie najlepsze drużyny tego sezonu - mecz o potrójną koronę w Europie
i gdyby nie Barca kibicowałbym Juve bo za dzieciaka ich lubiłem, kibicowałbym dlatego że LM nie wygrał Buffon, dlatego że po 19 latach zasługują na wygraną w finale po tym jak się odbudowali po aferach itd

ale dziś jestem sercem z Blaugraną, liczę że tercet MNS pojedzie Turyn, że Leo strzeli gola i przejdzie do historii jako zawodnik strzelający gola w 3 kolejnych finałach LM, że pobije CR7 w tym sezonie w bramkach w CL i ogólnie w generalce CL
że wygra dla Barcelony puchar i w przyszłym roku na 100% dostanie Złotą Piłkę

VAMOS BARCA!!

===
a teraz maślanka na plecy i całe ciało bo się spaliłem w Łebie na plaży

--

tymczasem w Madrycie

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kombatant
Kombatant
  6 czerwca 2015
NuTiiiiii
NuTiiiiii: tymczasem w Madrycie

Sorry Nutiii...

ale wy (kibice Barcy) macie jakis kompleks Realu ze zamiast ekscytowac sie wlasna druzyna wkelajcie na rozne fora przerobki pilkarzy Realu? : D
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  6 czerwca 2015

No to za 10 min. czeka nas piękny mecz i spokojna wygrana FC Barcelony :)
A jutro o tej porze szukajcie mnie na Placu Mickiewicza :P

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Kombatant
Kombatant
  6 czerwca 2015
Enkido
Enkido: i spokojna wygrana FC Barcelony :)


Enkido
Enkido: A jutro o tej porze szukajcie mnie na Placu Mickiewicza :


Padłbym na cycki gdyby dzis Juve wygralo, a jutro Lech przegral w 90min z Wisla :rotfl:

chyba zlapalbys depresje , co ? : D
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 czerwca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Sorry Nutiii... ale wy (kibice Barcy) macie jakis kompleks Realu ze zamiast ekscytowac sie wlasna druzyna wkelajcie na rozne fora przerobki pilkarzy Realu? : D

pogrzeb w temacie z przed roku pewnie też coś znajdziesz
to jest ta wzajemna miłość, dziś po bramce dla Barcy i wygranej w LM wysyłam do wszystkich fanów Realu smsy :D

ale na przyszły cały sezon wyluzuje, najem się potrójna koroną i nawet porażka z Realem, Granadami i innymi lapsami mnie nie ruszy
chociaż to niemożliwe, że z nimi przegramy

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kombatant
Kombatant
  6 czerwca 2015
NuTiiiiii
NuTiiiiii: dziś po bramce dla Barcy


Luiz Enrique to taki geniusz? czy ma druzyne ktora sama gra?
jak uwazasz
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 czerwca 2015

aaa i Leonie - nie wiem czy wiesz, ale na fejsie jest profil kibiców Realu, którzy nontoper - nawet dziś hejtują całą Barcę
nawet jak Blaugrana wygrywa to hejtują wszystko i wszystkich

koleszka koleszki mówił, że on tego onanizowania się Madrytem mając prawy biceps 50cm przy 20cm w lewym
ponoć w przyszłym sezonie nadrobą lewą 270b

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kombatant
Kombatant
  6 czerwca 2015
NuTiiiiii
NuTiiiiii: aaa i Leonie - nie wiem czy wiesz, ale na fejsie jest profil kibiców Realu, którzy nontoper - nawet dziś hejtują całą Barcę nawet jak Blaugrana wygrywa to hejtują wszystko i wszystkich


W takim razie tez zenada, dla mnie to smieszne po prostu :tak:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 czerwca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Luiz Enrique to taki geniusz? czy ma druzyne ktora sama gra? jak uwazasz

trener ma jakiś wkład, drużynę też miał Tata ale nic nie ugrał
jednak Enrique ma lepszą i nawet ze mną na ławce wszystko by wygrali

po prostu złapał idealną okazję być trenerem w tych czasach i teraz się wywinduje do Ancelottiego, Mou i Pepa

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 czerwca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: W takim razie tez zenada, dla mnie to smieszne po prostu

z dystansem do tego podchodzę, muszę przyznać że mają niezłe pomysły - np. pies do kupcki przy fryzurze Alvesa - widziałeś jaką miał z Bilbao

ale weź np. coś u nich wklej - dałbym ten obrazek co wyżej u odrazu kasują - coś jak prywatne forum Enkido hehe :D
bez urazy

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 czerwca 2015

OKA MECZZZZZZZZZZZZ!!!!!!!!!
KAAAAAAAAAAAASZZZANKA !

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.