NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 lutego 2015 (pierwszy post)
W końcu po śnie zimowym kopacze wracają na boiska


Zestaw par:




Tabela:




26bd Jakie wyniki obstawiacie 2754
26bd Gdzie będzie najciekawiej 2754
26bd Jak oceniacie okienko transferowe, który z nowych zawodników podbije boiska T-mobile 2754



2728 przy okazji przypominam o fantasy polskiej KOD do ligi : 818628141 !

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 lutego 2015
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Jakie wyniki obstawiacie

Zawisza - Łęczna 2
Lechia - Wisła 1
GKS - Podbeskidzie 1
Ruch - Piast 2
Pogoń - Lech 2
Cracovia - WKS 2
Legia - Jaga 1
Górnik - Korona 1

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Gdzie będzie najciekawiej

na dziś zdecydowanie mecz przyjaźni na PGE, jutro Szczecin

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Jak oceniacie okienko transferowe, który z nowych zawodników podbije boiska T-mobile

i właśnie za sprawą zimy tak bardzo chce mi się oglądać mecze, okienko najbardziej aktywne od kilku lat i to wzmacniał się MP, nie dający zbyt dużo kasy na transfery Lech no i przede wszystkim Lechia Gdańsk ... ale po kolei

Legia - przede wszystkim odkupienie od Zawiszy Masłowskiego, który ma zastąpić Dudę. Do tego o bramkę z Kuciakiem
powalczy Malarz - wcześniej GKS, z Francji powrócił Furman. Po stronie strat Arek Piech -> Bełchatów.
Walczą na 3 frontach więc musi być duża ława i zobaczymy jak to pójdzie.

Lech - po pierwsze utrzymali Jevtica, po 2 grający niegdyś w srokach Tomas Kadar (Węgry w Poznaniu) :D
po 3 - Belg Djouma mający kilka lat dobrej gry w Eredivise. Kolejorz na papierze wydaje się mocny, ciekawe czy udowodni to w tej kolejce.

Lechia - Sebek Mila wraca na stare śmieci, do tego Wawrzyniak i Wojtkowiak w formacji defensywnej. Kolejny młody z Litwy 20 latek uznawany za spory talent - Kazlauskas. Ogólnie Brzęczek ma z czego wybierać, BKS musi wejść do ósemki i tam walczyć, innej opcji nie ma.

Śląsk - brak Mili to kłopot ale Pich powinien ogarnąć środek, jest również Grancjar, do zdrowia wraca Marco - są też nowi napastnicy Słowak i Rumun i rewelacyjny jesienią Flavio

pozostałe kluby jakoś stagnacja Wisła zatrzymala Stilica, Piast Wilczka

aaa oprócz Cracovi - bardzo ciekawi mnie nowy napadzior, chciałem go dać do fantasy w sumie - Erik Jendrisek

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  13 lutego 2015

Oj Piast tez kilka transferów pyknal
Co do typow
Podobnie myślę z wyjatkiem... Zawiszy i Ruchu - powinni ugrac remis minimum A nawet 3 pkt

Hit
Lechia - Wisla

Kit
Zawisza - Łęczna

...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  13 lutego 2015

Pierwszy mecz flaki z olejem

mecz Lechii nie taki zły .. murawa fatalna ..Lechia całkiem dobrze się zaprezentowała , trochę jednak zdziwko że Colak na ławce zaczął ;/ , cieszy wygrana Lechii po kursie 2.55 d83ddc4d

...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 lutego 2015

zgadzam się w zupełności odnośnie Lechii, boisko mega wstyd jak na arene Euro - gra BKSu dobra, zasłużona wygrana na tle słabej Wisły, zdziwił mnie brak Wiśniewskiego którego mam w składzie

===
drugi mecz to tylko spojrzałem na Wójcickiego - w fantasy pomocnik, tu zagrał na obronie także pewnie go wymienię
Zawisza pkt to sukces dla nich

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 lutego 2015

w fantasy 26 zespołów d83ddc4c

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  14 lutego 2015
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Lech - po pierwsze utrzymali Jevtica, po 2 grający niegdyś w srokach Tomas Kadar (Węgry w Poznaniu) :D po 3 - Belg Djouma mający kilka lat dobrej gry w Eredivise. Kolejorz na papierze wydaje się mocny, ciekawe czy udowodni to w tej kolejce.

Zapomniałeś jeszcze o trzecim z Węgrów, Holmanie

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 lutego 2015
Enkido
Enkido: Zapomniałeś jeszcze o trzecim z Węgrów, Holmanie

no tak tak pisząc o "Węgrzech" w Poznaniu miałem go też na myśli :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 lutego 2015

miałem Iwanskiego i Kuswika ale tak to jest jak się zmienia skład do ostatniej chwili ;)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  14 lutego 2015

Ruch tak jak czulem do Przodu
Jeszcze z dwie trzy kolejki dohrze pociągna a potem dziadkom zabraknie sil
Olrzynski dalej robi kawal dobrej roboty w Podbeskidziu
A Lech dalej gra swoje xd

...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 lutego 2015
Kamil
Kamil: A Lech dalej gra swoje xd

jop cudem uratowali remis, więc tak jak w 1 rundzie u siebie mocni a na wyjazdach po 1:0 będą dostawać

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 lutego 2015

Tak patrzę, że w fantasy nikt nie odskoczył. Szkoda mi tego Iwańskiego, ale go oddałem bo wierzyłem, że GKS wygra. Na minus też brak w naszpikowanej Lechii Wiśniewskiego, który raczej grał w sparingach. No i - 2 pkt Baranowskiego aaa Trela na 0 pkt chyba też nie grał, także muszę coś pozmieniać.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  15 lutego 2015

Fura szczęścia Pogoni. Najpierw fuksowata bramka Robaka, piłka odbiła mu się od barku i kompletnie zaskoczyła Gostomskiego, a potem brak karnego po faulu Janukiewicza na Formelli.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Kombatant
Kombatant
  15 lutego 2015
Kamil
Kamil: A Lech dalej gra swoje xd


Mega fuks, strzelili gola choc mecz juz powinien sie skonczyc, ogolnie zasluzony wynik to byloby 1:0 dla Pogoni.
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  15 lutego 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: ogolnie zasluzony wynik to byloby 1:0 dla Pogoni

Dobry troll xD



Konto usunięte
Konto usunięte: strzelili gola choc mecz juz powinien sie skonczyc

Sędzia doliczył 4 minuty, gol padł w 93 min., nie naginaj faktów

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.