Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  20 grudnia 2014 (pierwszy post)

Witam Leszczyki :mrgreen:

W tym roku trochę później niż w tamtym ale mam nadzieje, że wszyscy starzy wyjadacze i weterani zielonego stołu, zdąrzą sie zapisać. Oczywiście swieże dupeczki i nowi sparingpartnerzy zawsze mile widziani :mrgreen:
To już 4 edycja najwazniejszej imprezy tego forum - nie rzadne typery ani fotka party, tylko właśnie FŚNTS rządzi :mrgreen:
RexMundi to juz żywa legenda, jako jedyny używa kodów na GoodMode i mimo to dostaje baty od leszczyków na strzała.
Czy Moonlight jeszcze żyje ? Leon działaj
Czy tym razem Enkido nie zbojkotuje zawodów i spróbuje udowodnić na zielonym stole, że jest kozak ?
Aby zgłosić się do turnieju, proszę napisać posta z wyrażeniem chęci lub do mnie na PW.
Turniej grany jest na platformie udostępnionej w serwisie wp.pl, dokładny adres to http://gryonline.wp.pl/gry.online-snooker-2009.html (gra jest przeglądarkowa ale wymaga ściągnięcia instalatora)
Aby grać trzeba posiadać skrzynke mailową na wp lub konto na fejsie.
Zasady turnieju:
1. Turniej składa się z fazy grupowej, a potem z pucharowej. W fazie grupowej, gramy 4 freamy, 2 mecze z kazdym zawodnikiem. Jeden mecz na zasadach jednego zawodnika i drugi na zasadach drugiego zawodnika. Zasady które mogą ustalać zawodnicy, to: wielkość stołu (pokoje profesjonane mają największy stół, pokoje półprofesjonalne mają średni i zwyłke pokoje mają mały stół)
2. Faza pucharowa: ćwierćfinały do 3 wygranych freamów, półfinały do 4 wygranych freamów, finał do 5 wygranych freamów.
3. Punktacja za mecze, taka jak w gałe.
4. Czas meczu 20 minut, czas na uderzenie bez limitu.
5. Zapisy przyjmowane są do 26 grudnia, godziny 24:00. Następnego dnia założę kolejny temat z podziałem na grupy.
6. Losowanie grup odbędzie się u mnie w pokoju, a losować będzie ponownie mój kot :mrgreen:
7. Terminy meczy ustalacie pomiędzy Wami, tylko nie zwlekajcie zbytnio.
8. W turnieju mogą wziąć udział forumowicze wszystkich narodowości i orientacji seksualnych jak również trole i inne gady o stażu minimum 6 miesęcy.
Nagrodą za wygranie turnieju jest pobyt w Hotelu w którym pracuje za free, w okresie: 25-26 stycznia :mrgreen:
Nagroda za wbicie breaka max - 147 pkt, to 147 zł :mrgreen:, dowodem filmik nakręcony od breaka 60 pkt do mnie na maila
Ostatnią instancją w turnieju jestem ja :ninja:

Sugestie co do zasad mile widziane.
Zapisywać się :w00t:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 grudnia 2014

Dobre wprowadzenie :ziober2:
z 2 miesiące temu miałem chęć zagrać, ale coś mi nie działa stary snooker a teraz na fb katuję bilarda chociaż jest mega prosty bo widać gdzie leci biała i jest nawet przedłużenie lotu bili, pewnie im lepszy kij tym linia w łuzie :D

ale jako sparingpartner mogę z kimś pograć 261d

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  20 grudnia 2014

Pisda :mrgreen:

Earth
Earth
  20 grudnia 2014
Qbkens
Qbkens: Nagrodą za wygranie turnieju jest pobyt w Hotelu w którym pracuje za free, w okresie: 25-26 stycznia

W sumie fajna nagroda, choć w moim przypadku dojazd by chyba wyniósł więcej niż cena nocy w hotelu. ;D
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  20 grudnia 2014
Earth
Earth: W sumie fajna nagroda, choć w moim przypadku dojazd by chyba wyniósł więcej niż cena nocy w hotelu. ;D

Po pierwsze to i tak ja zgarnę główną nagrodę, więc nie musisz się martwić o różnicę w cenie :ninja:
Earth
Earth
  20 grudnia 2014
Qbkens
Qbkens: Po pierwsze to i tak ja zgarnę główną nagrodę, więc nie musisz się martwić o różnicę w cenie

Nie podpuszczaj mnie, bo zaraz wezmę poważnie pod uwagę żeby zagrać. ;D

(niestety nie mogę, bo nie działa mi na akademikowym internecie).
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  20 grudnia 2014
Earth
Earth: Nie podpuszczaj mnie, bo zaraz wezmę poważnie pod uwagę żeby zagrać. ;D

I tak byłabyś na strzała :mrgreen:
Czemu na akademikowym Ci nie działa ?
Earth
Earth
  20 grudnia 2014
Qbkens
Qbkens: I tak byłabyś na strzała Czemu na akademikowym Ci nie działa ?

Tym fajniej byłoby Cię pokonać, z poziomu osoby "na strzała" :D

Bo jest gupi. ._.
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  20 grudnia 2014
Earth
Earth: Bo jest gupi. ._.

Dawaj, pisz o co kaman
Earth
Earth
  20 grudnia 2014
Qbkens
Qbkens: Dawaj, pisz o co kaman

Blokady, żebyśmy nie ściągali deprawujących-filmów-dla-dorosłych z torrentów, przy okazji nie działają różne przeglądarkowe rzeczy jak czat czy snooker. ;D
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  20 grudnia 2014
Earth
Earth: Blokady, żebyśmy nie ściągali deprawujących-filmów-dla-dorosłych z torrentów, przy okazji nie działają różne przeglądarkowe rzeczy jak czat czy snooker. ;D

Szkolnictwo wyższe ogranicza horyzonty polskiej młodzieży ;C
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 grudnia 2014
Earth
Earth: Blokady, żebyśmy nie ściągali deprawujących-filmów-dla-dorosłych z torrentów,

:lol:

HAHA :d

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kombatant
Kombatant
  20 grudnia 2014
Earth
Earth: Blokady, żebyśmy nie ściągali deprawujących-filmów-dla-dorosłych z torrentów


Tak to jest jak sie studiuje na KUL-u.
Earth
Earth
  20 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak to jest jak sie studiuje na KUL-u.

E, nie. :D To akurat typowe w większości akademików. :D
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  20 grudnia 2014
Qbkens
Qbkens: Czy tym razem Enkido nie zbojkotuje zawodów i spróbuje udowodnić na zielonym stole, że jest kozak ?

Kozak to taki but, więc podziękuję ;)

Earth
Earth: To akurat typowe w większości akademików

Jakoś pierwsze słyszę. Zresztą to trochę chore, płacisz za akademik i za dostęp do neta, a oni ci go ograniczają

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.