NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  4 grudnia 2014 (pierwszy post)
2728 Końcówka zmagań tej rundy, przed nami 18 kolejka2728


Zestaw par:




Tabela:




26bd Jakie wyniki typujecie ?
26bd Gdzie będzie najciekawiej ?
26bd Kto awansuje do grupy mistrzowskiej, kto poleci do spadkowej ?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

bowemnieniemauczuc
bowemnieniemauczuc
  9 grudnia 2014

kur... to jest T-Mobile temat a nie Fantasty czy jakiś inny was złom Proszę o wypowiadanie się na temat założonego wątku a nie o Fantasty bo ja nie wiem cio to jest było by miło

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  9 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: kur... to jest T-Mobile temat a nie Fantasty czy jakiś inny was złom Proszę o wypowiadanie się na temat założonego wątku a nie o Fantasty bo ja nie wiem cio to jest było by miło

http://fantasyliga.wp.pl/main
Jak widać ma to wiele wspólnego z tematem

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: kur... to jest T-Mobile temat a nie Fantasty czy jakiś inny was złom Proszę o wypowiadanie się na temat założonego wątku a nie o Fantasty bo ja nie wiem cio to jest było by miło

a kim to w ogole kuva jesteś pajacu ?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 grudnia 2014

z racji tego, że z podziałem na grupę spadkową i mistrzowską wszystko jasne - ostatnia kolejka podpięta tutaj:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  12 grudnia 2014

Co ta korona gra :\

...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 grudnia 2014
Kamil
Kamil: Co ta korona gra :\

25zł poszło się yebać, taki fajny kurs był

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

yduhcnetkat
yduhcnetkat
  12 grudnia 2014

Marcooo Paixao <3

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  13 grudnia 2014

No mi tez jeden kupon polozyli
Jeszcze dalem 1x :/

...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 grudnia 2014
Kamil
Kamil: Jeszcze dalem 1x :/

daj spokoj dawno takiego pewniaka nie czułem i nie mam za co grać przez to :P

==
Hamalainen dobrze, że karnego zwalił, kpt trochę zminusuje u innych :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  13 grudnia 2014
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Hamalainen dobrze, że karnego zwalił, kpt trochę zminusuje u innych :D

a mnie korciło kupic Brożka i dac na kapitana , ale poszedłem na pewniaka Piątkowskiego
...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 grudnia 2014
Kamil
Kamil: a mnie korciło kupic Brożka i dac na kapitana , ale poszedłem na pewniaka Piątkowskiego

mam go w składzie a kapitan to typowy all in, zostawiłem na poniedziałek Wilczka żeby emocje były do końca :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  14 grudnia 2014

Nie ma to jak przed kolejką sprzedać jej najlepszego zawodnika :/ A byłoby 13 pkt więcej, no szkoda

Brawo Górnik, pięknie odprawili Legię i jak widać kwestia mistrzostwa nie jest taka zamknięta jak się słoikom wydawało :)

Btw. był to 9 z rzędu mecz bez porażki łęcznian na własnym terenie w tym sezonie, a licząc zeszły sezon jeszcze w I lidze to Górnik nie przegrał od 12 spotkań domowych

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  14 grudnia 2014

tylko potwierdza się że Legia gra na pół gwizdka w lidze , nie odbierając dobrego spotkania Górnikowi
Legia przegrywa 5 raz w tym sezonie - 5 raz bezpośrednio po spotkaniu w LE lub eliminacjach

widać co w tym sezonie jest priorytetem i jak słaba jest nasza liga że mimo wszystko to Legia w niej prowadzi

==

ładna akcja Górników na 3:0

...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 grudnia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

na zakończenie rundy Piast pokonał Pogoń, szkoda że nie ma ich w top 8
zaskoczeniem za to Podbeskidzie i nieoczekiwanie Bełchatów w grupie spadkowej po tak dobrym początku

---
również fantasy dobiegło końca, cieszy frekwencja w lidze, fotkowicze zajęli dobre miejsca - mi udało się ostatecznie obronić podium :)

następna edycja znowu założę dywizjonową ligę, no i czytałem że mają być jakieś zmiany typu dzika kartka
plus od nowego sezonu ma być fantasy polska na cały sezon

aaa i forum do lig prywatnych :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  15 grudnia 2014

Slask na wiosne moze realnie powalczyc o puchary, pod warunkiem ze nikt zima nie odejdzie
Marco powinien byc juz w formie : )

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.