Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  6 września 2014 (pierwszy post)


Już jutro zaczynają się w Europie eliminacje do najważniejszego
na naszym kontynencie turnieju piłki nożnej, który odbędzie się już po raz 15 :) Po raz pierwszy za to zobaczymy na nim aż 24 reprezentacje narodowe. Finalistów wyłonić mają kwalifikacje które potrwają od jutra do 17 listopada 2015 r. Wezmą w nich udział 53 kraje podzielone na 8 grup po 6 zespołów oraz jedna 5-zespołowa (dołączy do niej Francja która będzie w niej rozgrywać mecze towarzyskie).




Nowością jest układ rozgrywek eliminacyjnych. Mecze rozłożone będą na kilka dni, od czwartku
do wtorku. Narzucone są też godziny rozpoczęcia spotkań. I tak, mecze czwartkowe, piątkowe, poniedziałkowe i wtorkowe będą zaczynać się o godzinie 20:45, natomiast spotkania sobotnie
i niedzielne o 18:00 i 20:45. Wprowadzono również zasadę, że mecze wewnątrz jednej grupy odbywają się jednego dnia i o jednej godzinie.

Do turnieju głównego awansują zespoły które w swoich grupach zajmą miejsca 1. i 2. (18 krajów), najlepsza z drużyn zajmujących 3. miejsca we wszystkich grupach oraz 4 zwycięzców barażów pomiędzy pozostałymi drużynami z 3. miejsc.


Terminy meczów eliminacji EURO 2016:

1. kolejka - 7-9 września 2014
2. kolejka - 9-11 października 2014
3. kolejka - 12-14 października 2014
4. kolejka - 14-16 listopada 2014
5. kolejka - 27-29 marca 2015
6. kolejka - 12-14 czerwca 2015
7. kolejka - 3-5 września 2015
8. kolejka - 6-8 września 2015
9. kolejka - 8-10 października 2015
10. kolejka - 11-13 października 2015
Baraże - 12-14 i 15-17 listopada 2015


=====

Terminarz reprezentacji Polski

2014
7 września 2014, godz. 20.45
Gibraltar - POLSKA

11 października 2014, godz. 20.45
POLSKA - Niemcy

14 października 2014, godz. 20.45
POLSKA - Szkocja

14 listopada 2014, godz. 18.00
Gruzja - POLSKA

2015
29 marca 2015, godz. 20.45
Irlandia - POLSKA

13 czerwca 2015, godz. 18.00
POLSKA - Gruzja

4 września 2015, godz. 20.45
Niemcy - POLSKA

7 września 2015, godz. 20.45
POLSKA - Gibraltar

8 października 2015, godz. 20.45
Szkocja - POLSKA

11 października 2015, godz. 20.45
POLSKA - Irlandia

=====

Zapraszam do dyskusji, oglądania spotkań oraz oczywiście kibicowania Biało-Czerwonym w drodze
na francuskie boiska :)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  25 lipca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Bez szans na awans ... Koniec eliminacji, kolejnosc 1. Dania 2. Czarnogora 3. Polska 4. Rumunia 5.Armenia 6. Kazachstan nie wiem skad taki entuzjam wsrod komentatorow : o

Bo mogliśmy trafić na np. Hiszpanów i Francuzów, wtedy bankowo po awansie, a tak powalczymy na pewno.
Dania to już nie ta reprezentacja co kiedyś, Czarnogórę idzie ograć co pokazaliśmy, Rumunii nie można oceniać pod kątem eliminacji EURO 2016, gdzie mają samych ogórków. Ta grupa jest do wygrania jak najbardziej.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Kombatant
Kombatant
  25 lipca 2015
Enkido
Enkido: Bo mogliśmy trafić na np. Hiszpanów i Francuzów, wtedy bankowo po awansie, a tak powalczymy na pewno. Dania to już nie ta reprezentacja co kiedyś, Czarnogórę idzie ograć co pokazaliśmy, Rumunii nie można oceniać pod kątem eliminacji EURO 2016, gdzie mają samych ogórków. Ta grupa jest do wygrania jak najbardziej.


Moglismy tez trafic latwiej, uniknac Danii czy Czarnogory. Z pierwsze ekipa zawsze nam sie zle gra i dostajemy baty , a z druga pamietamy ostatnie eliminacje ....
dodajmy ze niewygodne beda wyjazdy do Kazachstanu czy Armenii, a Rumunia to dla mnie wielka niewiadoma
Kombatant
Kombatant
  25 lipca 2015

Najsilniejsza grupa A - HOL, FRA, SWE, BUL, BIA, LUX , najbardziej wyrownana grupa I - CRO, ISL, UKR, TUR, FIN

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  25 lipca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Z pierwsze ekipa zawsze nam sie zle gra i dostajemy baty

W meczach towarzyskich dodaj, ostatni mecz o stawkę my wygraliśmy 4-1, ale to wszystko i tak historia.

Konto usunięte
Konto usunięte: a z druga pamietamy ostatnie eliminacje

Ano pamiętamy jak Polskę okradziono z wygranej w Czarnogórze. Przegrać z nimi wtedy nie przegraliśmy, ale to było 3 lata temu. Ale jak tak lubisz sięgać po historię to 2 lata temu Czarnogóra przegrała u siebie z Mołdawią 2-5, w Anglii 1-4 i u siebie z Ukrainą 0-4, a jeszcze wcześniej z Albanią i Macedonią

Napisałem, że łatwo nie będzie, ale każdy jest do pokonania

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  25 lipca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: najbardziej wyrownana grupa

Chyba bardziej Walia, Austria, Serbia, Irlandia, Mołdawia i Gruzja

Grupa A - Holandia, Francja, Szwecja, Bułgaria, Białoruś, Luksemburg
Grupa B - Portugalia, Szwajcaria, Węgry, Wyspy Owcze, Łotwa, Andora
Grupa C - Niemcy, Czechy, Irlandia Północna, Norwegia, Azerbejdżan, San Marino
Grupa D - Walia, Austria, Serbia, Irlandia, Mołdawia, Gruzja
Grupa E - Rumunia, Dania, POLSKA, Czarnogóra, Armenia, Kazachstan
Grupa F - Anglia, Słowacja, Szkocja, Słowenia, Litwa, Malta
Grupa G - Hiszpania, Włochy, Albania, Izrael, Macedonia, Liechtenstein
Grupa H - Belgia, Bośnia i Hercegowina, Grecja, Estonia, Cypr
Grupa I - Chorwacja, Islandia, Ukraina, Turcja, Finlandia

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  25 lipca 2015

ta ceremonia ciągła się jak falki z olejem

grupa dobra - widowiskowo przeciętnie ale piłkarsko nie jestesmy na straconej pozycji
ale.. na Euro 2012 tez mielimsy fajną grupę 261d

najciekawsza Grupa I - każdy może wywalczyć awans , Grupa A - śmierci

...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  25 lipca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Bez szans na awans ...Koniec eliminacji, kolejnosc1. Dania 2. Czarnogora 3. Polska 4. Rumunia 5.Armenia 6. Kazachstannie wiem skad taki entuzjam wsrod komentatorow : o

dramatyzujesz
Rumunia - fakt faktem niewiadoma - ale mozna wliczyć porażkę na wyjeżdzie
pozostałe ekipy sa do ogrania - Dania jest w przebudowie a pozostałe ekipy po prostu do ogrania
też zależy jak u nas będzie z formą ale trafia nam sie obecnie dobre pokolejnie grajków -- będziemy drua Belgia :P
...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  26 lipca 2015

Wspomnicie moje słowa - 2x lanie od Danii 261d
tylko tyle w temacie

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  26 lipca 2015
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Wspomnicie moje słowa - 2x lanie od Danii tylko tyle w temacie

Przekonamy się za 14 miesięcy

Terminarz meczów Polski w eMŚ 2018:

2016
04.09. Kazachstan - Polska
08.10. Polska - Dania
11.10. Polska - Armenia
11.11. Rumunia - Polska

2017
26.03. Czarnogóra - Polska
10.06. Polska - Rumunia
01.09. Dania - Polska
04.09. Polska - Kazachstan
05.10. Armenia - Polska
08.10. Polska - Czarnogóra

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  26 lipca 2015
Enkido
Enkido: Przekonamy się za 14 miesięcy

Lord nas załatwi

tymczasem już są memy :

https://www.youtube.com/watch?v=XjARfwyRBcg

starcie kruluw

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kombatant
Kombatant
  26 lipca 2015
RexMundi
RexMundi: dramatyzujesz


Mam nadzieje ze tak jest jak piszesz, ale ja tam wole dmuchac na zimne :ziober2:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Wspomnicie moje słowa - 2x lanie od Danii


Podbijam
dopisuje jeszcze lanie od Rumunów , zapewne remis z Czarnogora i adios d83dde37

znow balonik jest pompowany ze grupa latwa
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  26 lipca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Podbijam dopisuje jeszcze lanie od Rumunów , zapewne remis z Czarnogora i adios

Rozumiem, że to taki hejt z urzędu. Dania, Rumunia i Czarnogóra są obecnie w fazie regresu, nasi progresu.

Konto usunięte
Konto usunięte: znow balonik jest pompowany ze grupa latwa

Grupa nie jest łatwa a wyrównana. Gdybyśmy dostali rywali takich jak chciał Boniek (Włochy i Anglia) to można by było dramatyzować. A tak kwestia awansu jest otwarta. Możemy równie dobrze zająć miejsce 1. jak i 4.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Kombatant
Kombatant
  26 lipca 2015
Enkido
Enkido: Dania, Rumunia i Czarnogóra są obecnie w fazie regresu, nasi progresu.


Dobry zart, nawet smiechłem.

Taki wniosek, ze nasi progres, mozna wysuwac dopiero po spotkaniach z Niemcami wyjazd, Szkocja wyjazd, Irlandia dom. Przypominam ze wbrew pozorom daleka jeszcze przed nami droga do Euro, niestety, przeczucie mowi mi ze dopiero teraz zaczna sie schody

OBYM SIE MYLIŁ !
Kombatant
Kombatant
  26 lipca 2015

Zaznaczam ze to nie jest zaden hejt, a trzezwo myslaca analiza tego co nas czeka

jestem pewny ze ostatni mecz , z Irlandia , to bedzie mecz o wszystko

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  26 lipca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobry zart, nawet smiechłem.

Opinia wszelkiej maści ekspertów, nie moja.

Konto usunięte
Konto usunięte: Taki wniosek, ze nasi progres, mozna wysuwac dopiero po spotkaniach z Niemcami wyjazd, Szkocja wyjazd, Irlandia dom. Przypominam ze wbrew pozorom daleka jeszcze przed nami droga do Euro, niestety, przeczucie mowi mi ze dopiero teraz zaczna sie schody

Całe szczęście twoje przeczucia co do Naszych w tych eliminacjach kompletnie się nie sprawdzały:

"Tu spokojnie mozna typowac 5:0 dla Niemców , nawet jak wystawią 3 skład" (o meczu Polska - Niemcy)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.