RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 lipca 2014 (pierwszy post)



ciekawostki i takie tam

...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  4 kwietnia 2015

u mnie na razie 4/5 i czekam na bramkę dla Kalmar - Rex gdybyś mi nie napisał o zmianie zostałby mi ten X i kto wie czy bym nie trafił, chyba ze gospodarze pykna gola

---
Glik 7 bramka w Serii A w tym sezonie 261d

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  4 kwietnia 2015

Piękne trafienie Lewego :)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  4 kwietnia 2015

Piękne trafienie Adama

...Ignorance is bliss...
Kombatant
Kombatant
  4 kwietnia 2015
Enkido
Enkido: Piękne trafienie Lewego :)

Az odpalilem sobie w internetach, no i nasuwa mi sie pytanie, co w nim bylo pieknego?

strzelil glowa do pustej bramki
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  4 kwietnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Az odpalilem sobie w internetach, no i nasuwa mi sie pytanie, co w nim bylo pieknego? strzelil glowa do pustej bramki

Ręce opadają. I tylko tyle z tej akcji widziałeś? Bo ja widziałem idealne podanie Muellera który trafia w bramkarza, a następnie idący dalej za sytuacją Lewy (gdzie 90% zawodników już by po podaniu dalej nie uczestniczyłoby w sytuacji) w pełnym biegu z wyskoku trafia do bramki. I to wszystko składa się na piękne trafienie.

Czemu nie pytasz co pięknego w trafieniu Adama? Ot strzał do pustej bramki.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Kombatant
Kombatant
  4 kwietnia 2015
Enkido
Enkido: Ręce opadają. I tylko tyle z tej akcji widziałeś? Bo ja widziałem idealne podanie Muellera który trafia w bramkarza, a następnie idący dalej za sytuacją Lewy (gdzie 90% zawodników już by po podaniu dalej nie uczestniczyłoby w sytuacji) w pełnym biegu z wyskoku trafia do bramki. I to wszystko składa się na piękne trafienie.


Faktycznie rece opadaja na twoje wypociny .... gowno mnie obchodzi akcja, piszesz o bramce, wiec oceniam sama bramke a nie akcje. Tak czy nie?

Polecam obejrzec gola Glika, duzo ladniejszy - czysto obiektywnie.

Enkido
Enkido: Czemu nie pytasz co pięknego w trafieniu Adama? Ot strzał do pustej bramki.


Akurat nie wiem o jakiego Adama chodzi. Ale z checia obejrze i ocenie.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  4 kwietnia 2015

na livescore nie pokazali w składach że był bramkarz ?

...Ignorance is bliss...
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  4 kwietnia 2015
RexMundi
RexMundi: na livescore nie pokazali w składach że był bramkarz ?

Po całym fb ta sytuacja lata, więc ciężko, żeby nie zobaczyć. Owszem, był bramkarz, który gonił piłkę. W momencie strzału bramkarz jest 20 metrów od bramki.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Kombatant
Kombatant
  4 kwietnia 2015

Enkido - jezeli chodzilo o gola Adama ze Stoke przeciwko Chelsea to sie osmieszyles z tym "do pustej bramki"
wlasnie sobie luknalem , cudowne przelobowanie z polowy boiska :wtf:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  4 kwietnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Enkido - jezeli chodzilo o gola Adama ze Stoke przeciwko Chelsea to sie osmieszyles z tym "do pustej bramki" wlasnie sobie luknalem , cudowne przelobowanie z polowy boiska

A nie była pusta? Jak wg ciebie nie była to polecam psychiatrę. Bramkarz 20 metrów od bramki. A jak strzelał Lewy to bramkarz miał może z 8-9 metrów do bramki

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Kombatant
Kombatant
  4 kwietnia 2015
Enkido
Enkido: A nie była pusta? Jak wg ciebie nie była to polecam psychiatrę. Bramkarz 20 metrów od bramki. A jak strzelał Lewy to bramkarz miał może z 8-9 metrów do bramki


Jak masz pisac takie durnoty, dalej sie trzepac pod lewandowskiego, to blagam nie pisz wcale, albo skoncz juz trollowac.
Ok ?
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  4 kwietnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak masz pisac takie durnoty, dalej sie trzepac pod lewandowskiego, to blagam nie pisz wcale, albo skoncz juz trollowac. Ok ?

Prawda taka że obaj strzelali na pustą bramkę i w obu bramkarz nie miał szans. Jeden popisał się idealną techniką i celnością, a drugi czuciem gry i koordynacją ruchową. i wg mnie obie akcje po których padły gole, a więc oba trafienia są piękne. Do tego dorzucę gola Lecha na 0-1, obrona Brunatnych rozmontowana do tego stopnia, że przed bramkarzem było 3 lechitów.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Kombatant
Kombatant
  4 kwietnia 2015

Ale jezeli zalozymy ze nie trollujesz (o zgrozo!) to musisz wybrac sie do okulisty po lepsze okulary : /



Faktycznie przepiekna bramka :rotfl:

omg

Kombatant
Kombatant
  4 kwietnia 2015
Enkido
Enkido: Prawda taka że obaj strzelali na pustą bramkę


Dyletant, w bramce Chelsea stał Curtios, to ze wyszedl przed bramke nie oznacza ze byla ona pusta to, jak w przypadku gola Lewandowskiego, to po pierwsze, po drugie, to nie jest wcale takie proste strzelic z polowy boiska gola i jeszcze idealnie trafic za plecy bramkarza

ponawiam - lepsze okulary potrzebne od zaraz
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  4 kwietnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Dyletant, w bramce Chelsea stał Curtios, to ze wyszedl przed bramke nie oznacza ze byla ona pusta to, jak w przypadku gola Lewandowskiego, to po pierwsze, po drugie, to nie jest wcale takie proste strzelic z polowy boiska gola i jeszcze idealnie trafic za plecy bramkarza

A ty widzisz tylko pierwsze 8 słów całej wypowiedzi? Przeczytaj do końca, potem komentuj

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.