RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 lipca 2014 (pierwszy post)



ciekawostki i takie tam

...Ignorance is bliss...
Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  28 grudnia 2014
Kamil
Kamil: Ale nie jestem pewny

Masz rację

2,097,152 najlepszych w kolejce 17 awansuje do I rundy pucharu. Jeśli byłoby więcej wówczas przeprowadzone zostanie losowanie wśród najsłabiej punktujących. Taki luźny przekład z angielskiego.

Ja miałem 1,853,134 wynik 17. kolejki. I tak odpadłem w I rundzie :P

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 grudnia 2014

aż dziwne, że po wczorajszym nikt nie komentuje babola Fabiańskiego :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  30 grudnia 2014
NuTiiiiii
NuTiiiiii: aż dziwne, że po wczorajszym nikt nie komentuje babola Fabiańskiego

Co tu komentować, zachował się jak junior, mieć takie pole manewru i próbować wybijać tam gdzie nadbiegał Lallana...

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 grudnia 2014
Enkido
Enkido: Co tu komentować, zachował się jak junior, mieć takie pole manewru i próbować wybijać tam gdzie nadbiegał Lallana...

wg mnie chciał utrzymać piłkę w grze i zagrać do obrońcy, tyle że jest cienki i wyszło jak wyszło :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  30 grudnia 2014
NuTiiiiii
NuTiiiiii: wg mnie chciał utrzymać piłkę w grze i zagrać do obrońcy, tyle że jest cienki i wyszło jak wyszło :D

To trzeba było grać po ziemi na wprost, tam stał gracz Swansea.
To tyle jeśli chodzi o domniemaną wyższość Fabiana nad Wojtkiem.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 grudnia 2014
Enkido
Enkido: To trzeba było grać po ziemi na wprost, tam stał gracz Swansea. To tyle jeśli chodzi o domniemaną wyższość Fabiana nad Wojtkiem.

No tak, teraz pewnie straci pewność siebie i już tak nie zagra o ile w ogóle w następnym meczu będzie bronił bo 2-3 bramki z tego meczu szału nie pokazał a mógł zachować się lepiej.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 stycznia 2015

w tej kolejce za to Szczęsny się nie popisuje d83ddc4e

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  1 stycznia 2015
NuTiiiiii
NuTiiiiii: w tej kolejce za to Szczęsny się nie popisuje

Bardziej obrońcy, jak dzieci we mgle. Ogólnie to będzie słaba kolejka w Fantasy PL

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 stycznia 2015

Ładny mecz Kogutów z Chelsea, Mou fochman szybko zszedł do szatni przy wapnie :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 stycznia 2015

Chelsea na kolanach

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kombatant
Kombatant
  1 stycznia 2015
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/polacy-za-granica/anglia-wojciech-szczesny-w-ogniu-krytyki/61h2g

celebryta przebil nawet fabianskiego w tej kolejce :rotfl:
Kombatant
Kombatant
  1 stycznia 2015
NuTiiiiii
NuTiiiiii: w tej kolejce za to Szczęsny się nie popisuje


Zaznaczmy ze zaden z niego bramkarz ....

nie dziwia mnie juz jego babole : )
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  2 stycznia 2015

Szkoda że nie trafiłem z kapitanem
Ale kolejkq moja i jus 2 miejsfe

...Ignorance is bliss...
Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  2 stycznia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: celebryta przebil nawet fabianskiego w tej kolejce

Oczywiście w opinii pismaków którzy jak wyszliby na boisko to zdobyliby mistrzostwo Anglii, Hiszpanii, Niemiec, Polski i Zjednoczonych Emiratów Arabskich, dołożyliby wygraną w Lidze Mistrzów, Lidze Europy i Złoty Puchar CONCACAF, dopełniając kolekcję Mistrzostwem Świata i Azji ;)

Obrona Arsenalu to śmiech na sali i każdy normalny wie, że przy nich każdy bramkarz ma mnóstwo pracy. Nie dziwi więc, że Wojtek musi często ich wspomagać. Wszystko byłoby dobrze gdyby SS-man Mertesacker i "farbowany lis" w kadrze Francji Koscielny potrafili asekurować bramkarza. A tak przy pierwszym golu żaden nie stanął na linii bramkowaj przy wyjściu Szczęsnego (a tak powinien postąpić stoper w takiej sytuacji, podręcznikowe zachowanie którego zabrakło), a przy drugim obaj stali przy Wojtku zamiast kryć Tadicia, w efekcie nie miał on problemu ze zdobyciem gola po wybiciu bramkarza.

Przebić Fabiańskiego? To zdołał zrobić tylko Janusz Jojko ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Zaznaczmy ze zaden z niego bramkarz .... nie dziwia mnie juz jego babole : )

Wpuścił zaledwie 21 goli w 17 spotkaniach, 3 razy zachował czyste konto, obronił 44 strzały, faktycznie kiepski wynik :zonk:
No nie dziwi, że kolejny raz pokazujesz swoją cebulacką nienawiść do reprezentantów Polski którzy osiągnęli jakiś sukces ;)

Kamil
Kamil: Ale kolejkq moja i jus 2 miejsfe

Faktycznie niezły wynik
A ja czekam kiedy ktoś z naszej ligi pobije mój wynik kolejki

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.