RavenOfDispersion
RavenOfDispersion
  4 czerwca 2014 (pierwszy post)

Tak sobie pomyślałem, że podzielę się tutaj galerią moich zdobyczy.

http://myautographs.dbv.pl/photogallery.php

Właściwie wiele tego nie ma, nigdy nie zbierałem regularnie, miałem zrywy, zdobywałem kilkanaście, po czym następowała przerwa (najczęściej w przypadku dłuższego nie otrzymywania odpowiedzi :D). Właśnie taka teraz trwa, ale dzisiaj, kiedy otworzyłem album, żeby przejrzeć kolekcję natchnęło mnie, żeby na początku sezonu znowu porozsyłać trochę listów.
Nie ma też jakichś wielkich mega gwiazd, ale kilka ciekawych nazwisk się pojawia. No i nie powinna dziwić duża liczba grajków Valencii :D Poza tym kilkanaście niepiłkarskich nazwisk, osobno medaliści olimpijscy.

No i oczywiście bohaterowie Prison Break'a, to z czasów jarania się serialem, kiedy miałem 16 czy 17 lat xD

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  4 czerwca 2014

jak chodziłem do podstawówki to wysyłałem listy do klubów NBA
miałem parę autografów plus sporo takich gadżetów oraz sporo autografów żużlowców gdy się jeszcze jarałem tym sportem

--
ale po 4 przeprowadzkach został mi tylko autograf Golloba

...Ignorance is bliss...
RavenOfDispersion
RavenOfDispersion
  5 czerwca 2014

Z NBA o ile mnie pamięć nie myli przysyłali (i pewnie dalej przysyłają) mnóstwo gadżetów typu kalendarzyki, magnesy na lodówkę itp. itd. :D Akurat koszykówką się nie interesowałem nigdy, więc tylko ze słyszenia to wiem :D
Jak zaczynałem, to wysyłałem listy do klubów piłkarskich, a najdziwniejszą rzeczą, jaką dostałem, była... kolorowanka od Lyonu xD Aaaa, i jeszcze cukierki od FIFY, razem z oryginalnymi kartkami sędziowskimi federacji :D Później dałem sobie spokój z takimi rzeczami i zacząłem pisać do zawodników.

Swego czasu zbierałem jeszcze bilety, ale posprzedawałem wszystkie, bo wolałem skupić się na autografach.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.