Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  15 maja 2014 (pierwszy post)








Obsada sędziowska

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok - Jarosław Przybył (Kluczbork)
Lechia Gdańsk - Lech Poznań - Marcin Borski (Warszawa)
Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała - Szymon Marciniak (Płock)
Korona Kielce - Piast Gliwice - Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz - Mariusz Złotek (Stalowa Wola)
Zagłębie Lubin - Cracovia - Paweł Gil (Lublin)
Górnik Zabrze - Legia Warszawa - Bartosz Frankowski (Toruń)
Ruch Chorzów - Wisła Kraków - Krzysztof Jakubik (Siedlce)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Mar1916Cin
Mar1916Cin
  26 maja 2014
Kamil
Kamil: Marcin on wyjazdowe mecze Lecha ogląda w TV u dziewczyny


HAHAHAHAHA !! MISTRZ :D Zapewne tak jest :D a co do biletów to z tego co słyszałem jest otwarta sprzedaż na wyjazd do Warszawy i może jechać każdy nawet nasz forumowy kumaty.
Kombatant
Kombatant
  26 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: budowanie co rok drużyny, bo wyprzedaż po sezonie.


To akurat bolączka każdego polskiego klubu po dość udanym sezonie, po prostu nikt tu nie chce zostawać, woli iść do ligi zagranicznej nawet kosztem siedzenia na ławce to i tak zarobi większą kase

Po tym sezonie słyszałem ze Kaminski, Teodorczyk i Kownacki odejda? ciekawe jest zwłaszcza ostatnie nazwisko, rzekomo RB Lipsk chce go sprowadzić za fajna kase, ile w tym prawdy jest to nie wiem.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  26 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Po tym sezonie słyszałem ze Kaminski, Teodorczyk i Kownacki odejda? ciekawe jest zwłaszcza ostatnie nazwisko, rzekomo RB Lipsk chce go sprowadzić za fajna kase, ile w tym prawdy jest to nie wiem.

no gadali że Kownackiego zatrzymają jednak
Teodorczyk niby do RB i ma odejść Lovrencsics

Lech znowu sie wyprzeda , sprowadzi jakieś wynalazki - znowu sie nie zgrają i blamaż w II rundzie LE
...Ignorance is bliss...
Kombatant
Kombatant
  26 maja 2014
Kamil
Kamil: Lech znowu sie wyprzeda , sprowadzi jakieś wynalazki - znowu sie nie zgrają i blamaż w II rundzie LE


W sumie jeden transfer juz zrobili, za free przychodzi Wilusz, to dobry ruch, ciekawy zawodnik.

Co do wyprzedazy, coz, dopoki nasza liga bedzie tak slaba, dopoty beda odchodzic masowo, normalka, z drugiej strony nie ma osob niezastapionych.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  26 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: W sumie jeden transfer juz zrobili, za free przychodzi Wilusz, to dobry ruch, ciekawy zawodnik.Co do wyprzedazy, coz, dopoki nasza liga bedzie tak slaba, dopoty beda odchodzic masowo, normalka, z drugiej strony nie ma osob niezastapionych.

a niech se idą .. ale jak oni nie maja ławki
a polityka transferowa -- jedne kupiony 3 sprzedanych na pewno nie zwiększy składu
...Ignorance is bliss...
Kombatant
Kombatant
  26 maja 2014
Kamil
Kamil: a niech se idą .. ale jak oni nie maja ławki a polityka transferowa -- jedne kupiony 3 sprzedanych na pewno nie zwiększy składu


Lech ma zdolna mlodziez, powinien to wykorzystywac i wprowadzac ich do skladu. Moze stalby sie takim polskim Ajaxem : )
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  26 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: misiu kolorowy ten Ruch jeszcze odbierze Twojej drużynie z telewizora vice mistrzostwo :)

Z tego co wiem to Legionowia ma przydomek "Tęcza", a piłkarze "Tęczowi" ;)
W środę Lech wam pokaże jak się pokonuje ten Ruch. Widać bez pomocy sędziów to pewnie byłaby czołówka, ale grupy spadkowej ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: jesteś takim wielkim kozakiem i o tym wszyscy tu wiemy więc zapraszam ciebie na wyjazd do Warszawy mecz jest w niedziele a to dzień nie pracujący a skoro tak dużo pracujesz to masz kase na taki wyjazd więc nic nie stoi na przeszkodzie :) a żebyś jeszcze nie udawał wirtualnego wyjazdu to dodaj zdjęcie jak "pojedziesz"

1. Byłem raz na tej wsi, nie zamierzam tam wracać, strasznie brzydkie miejsce
2. Mam o wiele ważniejsze plany niż mecz ;)
3. Kasę na wyjazd zbieram, ale inny i ciekawszy niż stadion na Kiblowej 3

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

gife
gife
  27 maja 2014

Myślę, że Ruch nie ma czego szukać na 3 msc, a co dopiero na Vice. Z czym do Europy? Najpierw powinni posprzedawać za grubą monetę swoich kopaczy żeby spłacać długi i to, co należy, potem się odbić od dna finansowego i dopiero w Europie walczyć.

Co do Legii, widzę, że ból dupy bo 11 mistrzostwo dopisane, a wiadomo, że pamiętny mistrz nie powinien być w ogóle rozstrzygnięty.

Enkido, proszę, więcej ogary, mniej knet i onetu. Nie rób mi wstydu.

Mar1916Cin
Mar1916Cin
  27 maja 2014
Enkido
Enkido: 2. Mam o wiele ważniejsze plany niż mecz ;)


właśnie tym postem pokazałeś swoją miłość do Lecha :) kibic chorągiewka wczoraj Lech, dziś Zagłębie Lubin a jutro Śląsk Wrocław.

Konto usunięte
Konto usunięte: Co do Legii, widzę, że ból dupy bo 11 mistrzostwo dopisane


żaden ból dupy jest dopisywane zazwyczaj 93* bądź inną czcionką. gife jedziesz ?
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  27 maja 2014

ładne oberwanie chmury w Łodzi

...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  27 maja 2014

Jagiellonia :lol:

...Ignorance is bliss...
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  27 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: właśnie tym postem pokazałeś swoją miłość do Lecha :) kibic chorągiewka wczoraj Lech, dziś Zagłębie Lubin a jutro Śląsk Wrocław.

Nie muszę ci się tłumaczyć, ale są dla mnie ważniejsze sprawy niż piłka nożna ;)

Piłkarze Lecha Poznań w spotkaniu 37. kolejki T-Mobile Ekstraklasy nie zrobią szpaleru zawodnikom Legii Warszawa - potwierdził trener Mariusz Rumakd83ddc4f

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

gife
gife
  27 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: gife jedziesz ?

byłem ostatnio..teraz mam zawody więc odpuściłem..
Silcia
Silcia
  28 maja 2014
Kamil
Kamil: ehh i znowu sędziowie pomagają Legii ;/ piłka wyraźnie wpadła do bramki i wypadła a ten idiota to uznał Mistrz Polski kupiony nie ma co


heh przecie to STOLICA inaczej być nie może legiunia zawsze głaskana i wspomagana przez sędziów (legiunia specjalnie z malej )
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  28 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: legiunia specjalnie z malej

za to sa bany :ssh:
trzeba mieć odobine honoru i szacunku wobec innych userów i ich klubów a nie zachowywać się prostacko jak ten d83ddc0e
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.