RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  9 maja 2014 (pierwszy post)

33 kolejka









gdzie HIT/KIT

itd

...Ignorance is bliss...
wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  10 maja 2014

ładny gol Sobolewskiego :) i Lech jak na razie tylko remisuje :)

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  10 maja 2014

słaby Lech remisuje ze słabym Górnikiem

...Ignorance is bliss...
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  10 maja 2014

Ale Gergo Sobola wkręcił w murawę, strzał palce lizać d83ddc4d

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Mar1916Cin
Mar1916Cin
  10 maja 2014
Kamil
Kamil: ignoruj


tak było by najlepiej z was to chyba już każdy go ignoruje :)

Enkido
Enkido:


co jestem na fotce ( a nie często mi się to zdarza ) zawsze widzę masę Twoich wpisów i zawsze odpowiadasz. Co do pracy to skądś trzeba mieć kasę na mecze na STADIONIE albo na WYJAZD + siłownia i treningi no ale Ty tego nie zrozumiesz siedząc przed TV oglądając mecze i marnując swoje życie w pracy.
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  10 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Co do pracy to skądś trzeba mieć kasę na mecze na STADIONIE albo na WYJAZD + siłownia i treningi

Zasiłek + to co nakradniesz, proste ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ty tego nie zrozumiesz siedząc przed TV oglądając mecze i marnując swoje życie w pracy

Nie oglądam TV :D No tak, bo praca to marnowanie życia, lepiej kraść, dzięki że się określiłeś ;)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  10 maja 2014

No i po bardzo dobrym spotkaniu Lech wygrał zasłużenie z Górnikiem 2-1 :) Teraz pozostaje trzymać kciuki za zabrzan w kolejnym meczu :)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Kombatant
Kombatant
  10 maja 2014
Enkido
Enkido: Lech wygrał zasłużenie z Górnikiem


obie ekipy po 4 strzaly celne

posiadanie pilki tylko 2 % na korzysc Lecha
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 maja 2014

Enkido tak skłamał, że aż dostał autobana :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Mar1916Cin
Mar1916Cin
  10 maja 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Sądziłem, że Lech wygra 2:0 / 3:0 a tu ledwo co wygrana 2:1. Lech zagrał tak słabo czy Górnik zaczął grać piłkę ? co do postów nie komentuje bo rzeczywiście trzeba ignorować kibiców w papciach a przez takich jak on prawdziwi kibice Lecha są porównywalni do niego...

Kombatant
Kombatant
  10 maja 2014
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Enkido tak skłamał, że aż dostał autobana


Rex to ukryty legionista :lol:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 maja 2014

faktycznie Sobolewski urwał d83ddc4d

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

gife
gife
  11 maja 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Kolejorz oddał środek pola i się bronił od 60 min :]
wychodzenie do ataku z 2 piłkarzami, reszta spacerek, mecz nudny jak flaki z olejem, Zabrzanie słabo słyszalni, mała ekipa (?!), ale kilka razy absorbowali mój wzrok od wydarzeń boiskowych. Dobrze, że na YT wiekszość wrzuca doping z meczu to można sobie posłuchać co śpiewali..
Czas na Pogoń, która Nas ograła, a z Lechią dziś baty dostała :D co za liga..

Gutek909
Gutek909
  11 maja 2014

jak można enkido nazwać kibicem ? :rotfl:

przecież to tylko nas ośmiesza ;)

Mar1916Cin
Mar1916Cin
  11 maja 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Sorki Gutek pewnie mnie poniosło. Wczoraj oglądałem Lechia - Legia szukając tego spalonego kiedy padł bramka dla Legii ( http://ekstraklasa.tv/do-trzech-razy-sztuka-legia-zdobyla-gdansk,424547.html ) jakoś go nie widziałem ale trudno a dziś popatrzę Legia - Zawisza szukając 2 karnych bo Legii podobno sędziowie pomagają natomiast w poniedziałek obejrzę mecz Legia - Wisła bo pewnie 5 goli ze spalonego i powinno być 0:0.

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  11 maja 2014

Ale by było fajnie, gdyby Legia się potknęła, my wcale i ostatni mecz o wszystko :mrgreen:.

Chociaż moje słabe serce by mogło nie wytrzymać napięcia ;D. I zazdroszczę, że spotkanie w stolicy się odbędzie !

Jednak patrząc realnie Mistrzostwo jest przesądzone już. I nie dlatego tak uważam, że nie wierzę w mojego Lecha, ale ciężko o potknięcie Legii będzie.

W ogóle kurdę na meczę zacznijcie łazić, Ci którzy nie chodzą, a mają możliwość, o !

:ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.