MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  29 marca 2014 (pierwszy post)
Szybko, szybko bo mecz trwa ... :mrgreen:.

Tabela po kolejce 27:



Rozkład jazdy kolejki 28:



Obstawianie wyników sobie darujcie, wybieranie HITU i KITU również.

Lech czy Legia ? :ziober2:.

7 minuta spotkania a ja już mam za sobą kilka zawałów :and:.

KOLEJORZ :rock:
:ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 marca 2014
MaqdaIena
MaqdaIena: Lech czy Legia ?


Legia 1:0 przy ponad 28 tys. kibiców, 10pkt przewagi w tabeli - starym system już mogliby świętować majstra.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 marca 2014

Co taka cisza po derbach Polski :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

cichynick
cichynick
  29 marca 2014

Kolejna Kolejka Z kiepskimi wynikami mały grad bramek jak do tej pory

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  30 marca 2014

No i mój wyjazd nie pomógł :/ Szkoda tej pechowej porażki, ale jeszcze 9 kolejek do końca, walka będzie do samego końca :)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  30 marca 2014

No tak, zagłębiłem temat i znów się okazuje, że sędzia pomógł Legii :/ Który to już raz, nosz kuwa d83dde21
I jeszcze tuż po spotkaniu przeprasza jakby to coś zmieniło d83dde02

Gdzie Legia nie może tam sędzia pomoże d83ddc4a

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Mar1916Cin
Mar1916Cin
  30 marca 2014
NuTiiiiii
NuTiiiiii: 10pkt przewagi w tabeli - starym system już mogliby świętować majstra.


szkoda trochę tego :/
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: szkoda trochę tego :/


Szybko umrze ta reforma.

Zawisza pokonała Śląsk, tylko 3pkt do czołówki i 1/2 w PP - Europa blisko :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  30 marca 2014

śmiechłem z tych grajków Lecha
żeby podbudować swoje ego wymyślają historie że ich sędzie przepraszał za błąd :lol:

Boniek ładnie podsumował tych płaczków

...Ignorance is bliss...
gife
gife
  31 marca 2014

Dobry mecz u tirówek zagraliśmy, gdyby tak wykorzystać sytuacje, które Teo zzdrowo zyebał..
kibicowsko bez ciśnienia odkąd nowy stadion..dziwnie na Legię jechać i czuć się jak na neutralnym terenie..

Mar1916Cin
Mar1916Cin
  31 marca 2014

Ile was szperały ochroniarki ?? 3 czy 4 ?? :) dowaliliście z tą flagą desperadosa z klaunem :P Lech Poznań? czy Desperados Poznań :D?

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  31 marca 2014


łapcie nogę Miśkiewicza :crylol:

Zagłębie :rock:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  31 marca 2014

Błąd obrońcy, i to z gatunku szkolnych. Nie podaje się do bramkarza w światło bramki.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  31 marca 2014
Enkido
Enkido: Błąd obrońcy, i to z gatunku szkolnych. Nie podaje się do bramkarza w światło bramki.


Na tym "poziomie" bramkarz powinien to trafić, w ogóle dziś Miskiewicz jak naćpany. Piecha też mógł wyciągnąć, ale dziwnie podniósł nogę.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  31 marca 2014

A ja się pożalę, bo sporo czasu spędzam w pracy gadając z chłopakami z IC, gdzie ich siedziba jest w Warszawie... ledwo dziś się w firmie pojawiłam to zadzwonił telefon i okazało się, że Robert z floty dzwoni i wiecie jak mnie przywitał ? ''Leeegia Legia Warszawa '' :rotfl:, jesu ;D. Tylko go ratuje to, że ma świetny głos .

A nad spotkaniem nie ma co ryczeć i tyle, w wyniku końcowym nie liczą się statystyki ale właśnie zdobyte bramki, nasze niewykorzystane okazje odbijają mi się do dzisiaj, mam nadzieję, że jutro będzie lepiej ;d.

:ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.