robertwro93
robertwro93
  30 grudnia 2013 (pierwszy post)

Witam!
Wielkimi krokami zbliża się Nowy Rok. To moment na postanowienia noworoczne i podjęcie nowych wyzwań.
Ja takie podjąłem i chcę się nim z Wami podzielić.
Nadszedł moment na zmianę trybu życia! Czas na codzienny trening, który doprowadzi do świetnej kondycji, sylwetki i zdrowia.
Sprawdź swoją siłę i determinację w dążeniu do celu razem ze mną! Treningi są odpowiednie zarówno dla kobiet i mężczyzn. Dowiesz się również co oprócz ćwiczeń daje zdrowie i siłę.

Na początku nie będzie łatwo, ale wierzę zarówno w siebie i Ciebie.

Dołącz do naszej grupy i przekonaj się, że warto!
www.fotka.pl/grupa/878635/Trening_moje_wyzwanie

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 grudnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Już 1 stycznia o 6:30 na naszym blogu udostępniamy pierwszy trening. Dowiecie się jak powinna wyglądać skuteczna poranna rozgrzewka. Zapraszajcie swoich znajomych. Niech poprawią swoją formę razem z Wami!


----

HAHAHAHAHA :CRYLOL:
o tej porze rano będę nayebany w 3 dupy :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

robertwro93
robertwro93
  30 grudnia 2013

Pewnie jak większość ;-) Możesz zacząć od 2 stycznia od razu jak się zbudzisz. 6:30 to czas udostępnienia treningu na stronie. Dla tych co już ćwiczą to normalna pora d83dde1c

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 grudnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Możesz zacząć od 2 stycznia od razu jak się zbudzisz. 6:30 to czas udostępnienia treningu na stronie. Dla tych co już ćwiczą to normalna pora

6:30 to normalna pora dla tych co pracują, aby być w drodze do pracy
gdybym miał rano ćwiczyć musiałbym to robic już o 5:00 ale wolę leżeć na drugim boku

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

robertwro93
robertwro93
  30 grudnia 2013

Spoko. Nie wszyscy muszą ćwiczyć od rana, chociaż wiele osób powinno.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 grudnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Spoko. Nie wszyscy muszą ćwiczyć od rana, chociaż wiele osób powinno.

Rano to najlepsza pora, dobrze było na zaprawach 3km zrobić o 6.00 na czczo, wtedy miałem kondycję jak gepard. Tylko weź teraz do tego wróć w erze fast foodów i braku czasu.

Dobrze, że chociaż co jakiś czas po południu coś porobię a nie kanapa i tyle :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

robertwro93
robertwro93
  30 grudnia 2013

Widzę masz już jakieś doświadczenie. Może dołączysz do grupy i podzielisz się tym z innymi?
Chcę ją rozkręcić.

robertwro93
robertwro93
  1 stycznia 2014

Jednak niektórzy się wzięli za siebie. Dziś spotkałem 6 osób, które wyszły pobiegać.

robertwro93
robertwro93
  14 stycznia 2014

Nasza grupa jest co raz większa! Cały czas możecie się zapisać i podjąć wyzwanie. Zapraszam!
www.fotka.pl/grupa/878635/Trening_moje_wyzwanie

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.