asia9758
asia9758
  2 października 2013 (pierwszy post)

Zastanawia mnie to czemu wszyscy tak się dziwią, że dziewczyny też grają w piłkę nożną i to całkiem nieźle w porównaniu do niektórych panów :P

DuchPastwisk
DuchPastwisk
  2 października 2013

tu się nie ma co dziwić, nasze dziewczyny do lat 17 są mistrzyniami Europy! :D

Fri3den
Fri3den
  3 października 2013

Też nie wiem co w tym dziwnego. Sama grałam w piłkę i zawsze był wielki szok jak ktoś słyszał że są kobiece drużyny a jak słyszał o jakiś zawodach to już w ogóle

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Zastanawia mnie to czemu wszyscy tak się dziwią, że dziewczyny też grają w piłkę nożną i to całkiem nieźle w porównaniu do niektórych panów :P


Ja się dziwię dlaczego np. takie panie z U-17 są lepsze od swoich kolegów :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kombatant
Kombatant
  3 października 2013
DuchPastwisk
DuchPastwisk: tu się nie ma co dziwić, nasze dziewczyny do lat 17 są mistrzyniami Europy! :D

Te nieudaczniki z seniorskiej kadry niech ogladaja i sie ucza.
asia9758
asia9758
  3 października 2013

No i aż miło mi się to czyta co tu piszecie :)

Psyko
Psyko
  3 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: dziewczyny też grają w piłkę nożną i to całkiem nieźle w porównaniu do niektórych panów :P

Wystarczy porównać nasza reprezentacje polski męskiej a kobiety by lepiej grały od naszych
DuchPastwisk
DuchPastwisk
  3 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Te nieudaczniki z seniorskiej kadry niech ogladaja i sie ucza. DuchPastwisk

No przydałoby się :D
Fri3den
Fri3den
  3 października 2013

W sumie co do tych chłopów to lepiej żeby właśnie kobiecą piłkę tak finansowali skoro tu są wyniki a ile tym sierotom można dawać kasę :/

Sztajmex
Sztajmex
  3 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: W sumie co do tych chłopów to lepiej żeby właśnie kobiecą piłkę tak finansowali


Finansowanie polskiej piłki nożnej kobiet jest pilnowane i coraz wyższe, info z pierwszej możliwej ręki :).
Fri3den
Fri3den
  4 października 2013

Dziwne bo ja z pierwszej mam inne ;) A skupianie się na samych reprezentacjach to trochę za mało

thomas893
thomas893
  4 października 2013

Jakby kobiety grały w takich strojach jak np. siatkarki plażowe i na koniec meczu była tradycyjna wymiana koszulek, to zainteresowanie kibiców byłoby większe, a co za tym idzie i zainteresowanie ze strony sponsorów, dzięki czemu kasa byłaby większa :ziober2:

DuchPastwisk
DuchPastwisk
  5 października 2013

to miało być śmieszne? XD

thomas893
thomas893
  7 października 2013

Śmieszne, to jest to, że kobiety w ogóle z kuchni wychodzą :ziober2:

Fri3den
Fri3den
  7 października 2013

Bardziej kretyńskiego "dowcipu" nie słyszałam. Widać nie wiesz co z kobietą robić skoro miejsce Twojej kobiety jest tylko w kuchni ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.