Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 15
Enkido
  23 września 2013 (pierwszy post)
PIĄTEK
20:30 Augsburg - Moenchengladbach
21:00 Valladolid - Malaga

SOBOTA
13:45 Tottenham - Chelsea
15:30 Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin
15:30 Hoffenheim - Schalke
16:00 Brondby - FC Kopenhaga
16:00 Hull - West Ham
16:30 Zenit Petersburg - Spartak Moskwa
17:00 Reims - Monaco
18:30 Swansea - Arsenal
20:00 Evian TG - Bordeaux
20:00 St. Etienne - Bastia
22:00 Real Madryt - Atletico Madryt

NIEDZIELA
12:30 Torino - Juventus
15:00 Atalanta - Udinese
15:00 Verona - Livorno
17:30 Braunschweig - Stuttgart
18:00 Lech Poznań - Widzew Łódź
19:00 Espanyol - Getafe
19:30 Panathinaikos - Asteras

REZERWOWE
SOBOTA - 18:30 Dnipro - Czornomorec Odessa
NIEDZIELA - 16:00 Young Boys - Zurich

TYPOWANIE TRWA DO
PIĄTKU 27 WRZEŚNIA DO GODZ. 20.30


Typy oddajemy w temacie

Zwycięzca kolejki otrzymuje dodatkowe 5 pkt, drugie miejsce 3 pkt, trzecie - 1pkt

JOKERA oznaczamy poprzez umieszczenie tuż za typowanym wynikiem słowa JOKER!!!

Joker - mecz punktowany podwójnie

BONUS - każdy gracz może raz w całej fazie zasadniczej użyć meczu bonusowego
- sam wybiera sobie spotkanie - za trafienie wyniku +6 pkt, za pudło -3 pkt

TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY

adi783, BlackTemptress, Casanova, Earth, Enkido, HollywoodUndead, kozaczek, Krzychu00, LeonGrande, MuyBueno, NuTiiiiii, RexMundi, thomas893, wodzu2377, xNumber1x

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

HollywoodUndead
HollywoodUndead
  23 września 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

PIĄTEK
20:30 Augsburg - Moenchengladbach 1-0
21:00 Valladolid - Malaga 2-1

SOBOTA
13:45 Tottenham - Chelsea 0-1
15:30 Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin 1-0
15:30 Hoffenheim - Schalke 0-2
16:00 Brondby - FC Kopenhaga 1-0
16:00 Hull - West Ham 0-0
16:30 Zenit Petersburg - Spartak Moskwa 0-2
17:00 Reims - Monaco 0-2
18:30 Swansea - Arsenal 0-3
20:00 Evian TG - Bordeaux 1-2
20:00 St. Etienne - Bastia 1-0
22:00 Real Madryt - Atletico Madryt 3-1 BONUS i JOKER 26bd

NIEDZIELA
12:30 Torino - Juventus 0-2
15:00 Atalanta - Udinese 1-0
15:00 Verona - Livorno 1-0
17:30 Braunschweig - Stuttgart 1-0
18:00 Lech Poznań - Widzew Łódź 0-2
19:00 Espanyol - Getafe 2-0
19:30 Panathinaikos - Asteras 2-1

REZERWOWE
SOBOTA - 18:30 Dnipro - Czornomorec Odessa 2-0
NIEDZIELA - 16:00 Young Boys - Zurich 1-2

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  25 września 2013

PIĄTEK
20:30 Augsburg - Moenchengladbach 1:1
21:00 Valladolid - Malaga 1:2

SOBOTA
13:45 Tottenham - Chelsea 1:2
15:30 Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin 2:1
15:30 Hoffenheim - Schalke 1:2
16:00 Brondby - FC Kopenhaga 2:1
16:00 Hull - West Ham 2:1
16:30 Zenit Petersburg - Spartak Moskwa 2:1
17:00 Reims - Monaco 0:2
18:30 Swansea - Arsenal 1:3
20:00 Evian TG - Bordeaux 1:1
20:00 St. Etienne - Bastia 1:0
22:00 Real Madryt - Atletico Madryt 3:2

NIEDZIELA
12:30 Torino - Juventus 1:2
15:00 Atalanta - Udinese 1:1
15:00 Verona - Livorno 2:1
17:30 Braunschweig - Stuttgart 1:2
18:00 Lech Poznań - Widzew Łódź 2:1 JOKER
19:00 Espanyol - Getafe 2:1
19:30 Panathinaikos - Asteras 2:1

REZERWOWE
SOBOTA - 18:30 Dnipro - Czornomorec Odessa 1:0
NIEDZIELA - 16:00 Young Boys - Zurich 2:1

Bianka
Bianka
  26 września 2013
RexMundi:

PIĄTEK

20:30 Augsburg - Moenchengladbach 2:1
21:00 Valladolid - Malaga 1:1

SOBOTA

13:45 Tottenham - Chelsea 2:2
15:30 Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin 1:1
15:30 Hoffenheim - Schalke 1:2
16:00 Brondby - FC Kopenhaga 1:0
16:00 Hull - West Ham 1:1
16:30 Zenit Petersburg - Spartak Moskwa 2:0
17:00 Reims - Monaco 0:1
18:30 Swansea - Arsenal 1:3
20:00 Evian TG - Bordeaux 1:1
20:00 St. Etienne - Bastia 3:0
22:00 Real Madryt - Atletico Madryt 3:1

NIEDZIELA

12:30 Torino - Juventus 0:2
15:00 Atalanta - Udinese 2:1
15:00 Verona - Livorno 2:0
17:30 Braunschweig - Stuttgart 1:2
18:00 Lech Poznań - Widzew Łódź 2:0
19:00 Espanyol - Getafe 2:0 Joker
19:30 Panathinaikos - Asteras 2:1

REZERWOWE
SOBOTA - 18:30 Dnipro - Czornomorec Odessa 2:0
NIEDZIELA - 16:00 Young Boys - Zurich 2:0
RomantycznySamiec
RomantycznySamiec
  26 września 2013

PIĄTEK
20:30 Augsburg - Moenchengladbach 1:1
21:00 Valladolid - Malaga 0:2

SOBOTA
13:45 Tottenham - Chelsea 0:1
15:30 Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin 1:1
15:30 Hoffenheim - Schalke 1:2
16:00 Brondby - FC Kopenhaga 3:1
16:00 Hull - West Ham 1:1
16:30 Zenit Petersburg - Spartak Moskwa 2:1
17:00 Reims - Monaco 0:1
18:30 Swansea - Arsenal 0:2
20:00 Evian TG - Bordeaux 1:2
20:00 St. Etienne - Bastia 1:0
22:00 Real Madryt - Atletico Madryt 2:1

NIEDZIELA
12:30 Torino - Juventus 1:3 Joker
15:00 Atalanta - Udinese 0:1
15:00 Verona - Livorno 2:1
17:30 Braunschweig - Stuttgart 0:2
18:00 Lech Poznań - Widzew Łódź 1:0
19:00 Espanyol - Getafe 1:1
19:30 Panathinaikos - Asteras 2:1

REZERWOWE
SOBOTA - 18:30 Dnipro - Czornomorec Odessa 1:0
NIEDZIELA - 16:00 Young Boys - Zurich 2:1

adi783
Posty: 987 (po ~124 znaków)
Reputacja: -30 | BluzgometrTM: 144
adi783
  26 września 2013

PIĄTEK
20:30 Augsburg - Moenchengladbach 2:1
21:00 Valladolid - Malaga 1:2

SOBOTA
13:45 Tottenham - Chelsea 2:2
15:30 Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin 0:1
15:30 Hoffenheim - Schalke 2:1
16:00 Brondby - FC Kopenhaga 1:1
16:00 Hull - West Ham 0:2 JOKER
16:30 Zenit Petersburg - Spartak Moskwa 1:0
17:00 Reims - Monaco 0:2
18:30 Swansea - Arsenal 1:2
20:00 Evian TG - Bordeaux 1:0
20:00 St. Etienne - Bastia 0:2
22:00 Real Madryt - Atletico Madryt 2:0

NIEDZIELA
12:30 Torino - Juventus 1:2
15:00 Atalanta - Udinese 0:1
15:00 Verona - Livorno 2:1
17:30 Braunschweig - Stuttgart 1:3
18:00 Lech Poznań - Widzew Łódź 2:1
19:00 Espanyol - Getafe 2:1
19:30 Panathinaikos - Asteras 3:0

REZERWOWE
SOBOTA - 18:30 Dnipro - Czornomorec Odessa 1:1
NIEDZIELA - 16:00 Young Boys - Zurich 1:2

:mrgreen:
Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 15
Enkido
  26 września 2013
PIĄTEK
20:30 Augsburg - Moenchengladbach 2-0
21:00 Valladolid - Malaga 1-2

SOBOTA
13:45 Tottenham - Chelsea 3-2
15:30 Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin 2-1
15:30 Hoffenheim - Schalke 2-2
16:00 Brondby - FC Kopenhaga 1-3
16:00 Hull - West Ham 2-1
16:30 Zenit Petersburg - Spartak Moskwa 3-1
17:00 Reims - Monaco 1-3
18:30 Swansea - Arsenal 1-3 JOKER
20:00 Evian TG - Bordeaux 0-1
20:00 St. Etienne - Bastia 4-1
22:00 Real Madryt - Atletico Madryt 1-2

NIEDZIELA
12:30 Torino - Juventus 0-2
15:00 Atalanta - Udinese 2-1
15:00 Verona - Livorno 1-1
17:30 Braunschweig - Stuttgart 1-2
18:00 Lech Poznań - Widzew Łódź 3-0
19:00 Espanyol - Getafe 2-1
19:30 Panathinaikos - Asteras 3-0

REZERWOWE
SOBOTA - 18:30 Dnipro - Czornomorec Odessa 2-1
NIEDZIELA - 16:00 Young Boys - Zurich 1-1

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  27 września 2013

PIĄTEK

20:30 Augsburg - Moenchengladbach 1:1
21:00 Valladolid - Malaga 1:2

SOBOTA

13:45 Tottenham - Chelsea 1:1
15:30 Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin 0:1
15:30 Hoffenheim - Schalke 1:2
16:00 Brondby - FC Kopenhaga 0:0
16:00 Hull - West Ham 1:2
16:30 Zenit Petersburg - Spartak Moskwa 2:1
17:00 Reims - Monaco 0:1
18:30 Swansea - Arsenal 0:2
20:00 Evian TG - Bordeaux 1:2
20:00 St. Etienne - Bastia 3:0
22:00 Real Madryt - Atletico Madryt 1:1

NIEDZIELA

12:30 Torino - Juventus 1:2
15:00 Atalanta - Udinese 1:1
15:00 Verona - Livorno 0:0 JOKER
17:30 Braunschweig - Stuttgart 1:2
18:00 Lech Poznań - Widzew Łódź 2:0
19:00 Espanyol - Getafe 1:0
19:30 Panathinaikos - Asteras 2:1

REZERWOWE
SOBOTA - 18:30 Dnipro - Czornomorec Odessa 2:0
NIEDZIELA - 16:00 Young Boys - Zurich 1:0

xNumber1x
Posty: 406 (po ~276 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 7
xNumber1x
  27 września 2013
PIĄTEK:
20:30 Augsburg - Moenchengladbach 1:1
21:00 Valladolid - Malaga 0:1

SOBOTA:
13:45 Tottenham - Chelsea 2:2
15:30 Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin 1:2
15:30 Hoffenheim - Schalke 0:1
16:00 Brondby - FC Kopenhaga 1:2
16:00 Hull - West Ham 0:1
16:30 Zenit Petersburg - Spartak Moskwa 2:1
17:00 Reims - Monaco 0:2
18:30 Swansea - Arsenal 1:3
20:00 Evian TG - Bordeaux 1:1
20:00 St. Etienne - Bastia 1:1
22:00 Real Madryt - Atletico Madryt 3:1 JOKER

NIEDZIELA:
12:30 Torino - Juventus 1:2
15:00 Atalanta - Udinese 2:1
15:00 Verona - Livorno 1:1
17:30 Braunschweig - Stuttgart 1:1
18:00 Lech Poznań - Widzew Łódź 2:0
19:00 Espanyol - Getafe 1:1
19:30 Panathinaikos - Asteras 2:1
REZERWOWE:
SOBOTA:
18:30 Dnipro - Czornomorec Odessa 1:2
NIEDZIELA:
16:00 Young Boys - Zurich 1:2
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 września 2013

PIĄTEK
20:30 Augsburg - Moenchengladbach 2:1
21:00 Valladolid - Malaga 0:1

SOBOTA
13:45 Tottenham - Chelsea 2:2
15:30 Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin 1:1
15:30 Hoffenheim - Schalke 1:2
16:00 Brondby - FC Kopenhaga 0:1
16:00 Hull - West Ham 1:0
16:30 Zenit Petersburg - Spartak Moskwa 2:0
17:00 Reims - Monaco 0:2
18:30 Swansea - Arsenal 1:2
20:00 Evian TG - Bordeaux 1:0
20:00 St. Etienne - Bastia 2:0
22:00 Real Madryt - Atletico Madryt 2:2

NIEDZIELA
12:30 Torino - Juventus 0:2 joker
15:00 Atalanta - Udinese 1:1
15:00 Verona - Livorno 1:2
17:30 Braunschweig - Stuttgart 0:2
18:00 Lech Poznań - Widzew Łódź 2:0
19:00 Espanyol - Getafe 2:1
19:30 Panathinaikos - Asteras 2:0

REZERWOWE
SOBOTA - 18:30 Dnipro - Czornomorec Odessa 2:0
NIEDZIELA - 16:00 Young Boys - Zurich 1:1

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Earth
Earth
  27 września 2013

PIĄTEK
20:30 Augsburg - Moenchengladbach 2:1
21:00 Valladolid - Malaga 2:1

SOBOTA
13:45 Tottenham - Chelsea 2:2
15:30 Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin 3:1
15:30 Hoffenheim - Schalke 1:2
16:00 Brondby - FC Kopenhaga 1:1
16:00 Hull - West Ham 1:2
16:30 Zenit Petersburg - Spartak Moskwa 2:1
17:00 Reims - Monaco 2:1
18:30 Swansea - Arsenal 1:2
20:00 Evian TG - Bordeaux 2:1
20:00 St. Etienne - Bastia 2:1
22:00 Real Madryt - Atletico Madryt 3:1 Joker

NIEDZIELA
12:30 Torino - Juventus 1:3
15:00 Atalanta - Udinese 1:2
15:00 Verona - Livorno 2:1
17:30 Braunschweig - Stuttgart 1:2
18:00 Lech Poznań - Widzew Łódź 2:1
19:00 Espanyol - Getafe 1:2
19:30 Panathinaikos - Asteras 1:1

REZERWOWE
SOBOTA - 18:30 Dnipro - Czornomorec Odessa 1:0
NIEDZIELA - 16:00 Young Boys - Zurich 1:3

thomas893
Posty: 10977 (po ~132 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 4
thomas893
  27 września 2013

PIĄTEK
20:30 Augsburg - Moenchengladbach 1:2
21:00 Valladolid - Malaga 0:3

SOBOTA
13:45 Tottenham - Chelsea 1:2
15:30 Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin 2:1
15:30 Hoffenheim - Schalke 0:2
16:00 Brondby - FC Kopenhaga 2:1
16:00 Hull - West Ham 1:2
16:30 Zenit Petersburg - Spartak Moskwa 2:1
17:00 Reims - Monaco 0:2
18:30 Swansea - Arsenal 1:2
20:00 Evian TG - Bordeaux 1:1
20:00 St. Etienne - Bastia 2:1
22:00 Real Madryt - Atletico Madryt 2:1

NIEDZIELA
12:30 Torino - Juventus 0:1
15:00 Atalanta - Udinese 1:2
15:00 Verona - Livorno 2:1
17:30 Braunschweig - Stuttgart 0:2
18:00 Lech Poznań - Widzew Łódź 3:1 JOKER
19:00 Espanyol - Getafe 2:1
19:30 Panathinaikos - Asteras 2:1

REZERWOWE
SOBOTA - 18:30 Dnipro - Czornomorec Odessa 2:1
NIEDZIELA - 16:00 Young Boys - Zurich 1:2

Krzychu00
Krzychu00
  27 września 2013

PIĄTEK

20:30 Augsburg - Moenchengladbach 1-1
21:00 Valladolid - Malaga 1-2
SOBOTA
13:45 Tottenham - Chelsea 1-1
15:30 Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin 1-1
15:30 Hoffenheim - Schalke 1-2
16:00 Brondby - FC Kopenhaga 1-1
16:00 Hull - West Ham 1-2
16:30 Zenit Petersburg - Spartak Moskwa 2-1
17:00 Reims - Monaco 0-2 JOKER
18:30 Swansea - Arsenal 1-2
20:00 Evian TG - Bordeaux 1-2
20:00 St. Etienne - Bastia 2-2
22:00 Real Madryt - Atletico Madryt 2-1
NIEDZIELA
12:30 Torino - Juventus 1-2
15:00 Atalanta - Udinese 1-2
15:00 Verona - Livorno 1-1
17:30 Braunschweig - Stuttgart 0-2
18:00 Lech Poznań - Widzew Łódź 3-1
19:00 Espanyol - Getafe 0-0
19:30 Panathinaikos - Asteras 3-0

REZERWOWE
SOBOTA - 18:30 Dnipro - Czornomorec Odessa 2-1
NIEDZIELA - 16:00 Young Boys - Zurich 2-1

DarekLowcaSzparek
DarekLowcaSzparek
  27 września 2013

PIĄTEK
20:30 Augsburg - Moenchengladbach 1:2
21:00 Valladolid - Malaga 2:1

SOBOTA
13:45 Tottenham - Chelsea 1:1
15:30 Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin 1:1
15:30 Hoffenheim - Schalke 1:2
16:00 Brondby - FC Kopenhaga 1:1
16:00 Hull - West Ham 1:1
16:30 Zenit Petersburg - Spartak Moskwa 2:1
17:00 Reims - Monaco 0:2 Jioker
18:30 Swansea - Arsenal 1:2
20:00 Evian TG - Bordeaux 0:1
20:00 St. Etienne - Bastia 2:1
22:00 Real Madryt - Atletico Madryt 1:2

NIEDZIELA
12:30 Torino - Juventus 0:2
15:00 Atalanta - Udinese 1:1
15:00 Verona - Livorno 2:1
17:30 Braunschweig - Stuttgart 1:2
18:00 Lech Poznań - Widzew Łódź 1:1
19:00 Espanyol - Getafe 2:1
19:30 Panathinaikos - Asteras 1:0

REZERWOWE
SOBOTA - 18:30 Dnipro - Czornomorec Odessa 2:0
NIEDZIELA - 16:00 Young Boys - Zurich 2:1

Krzychu00
Krzychu00
  28 września 2013

jak tam wyniki ? bo nie chce mi sie sprawdzac :ziober2:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.