NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 lipca 2013 (pierwszy post)




Przegląd wydarzeń z europejskich boisk!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  7 marca 2014
http://www.youtube.com/watch?v=FYmOBdmUhq0

po tym sezonie skończy się dla mnie pewna epoka.. Raúl Gonzalez Blanco kończy swoją piłkarską karierę :smutny:
RexMundi
Posty: 68930 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 marca 2014

jak tam Barcelona dziś ?

...Ignorance is bliss...
Kombatant
Kombatant
  8 marca 2014
RexMundi
RexMundi: jak tam Barcelona dziś ?


Valladolid uczyl ich grac w pilke

zasluzone zwyciestwo gospodarzy 1:0, a moglo byc nawet 3:0
Gutek909
Gutek909
  8 marca 2014

słaba Barca :D

Kombatant
Kombatant
  8 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: słaba Barca :D


Po prostu Valladolid to potega ligi hiszpanskiej, Barca nie byla faworytem w tym meczu.
RexMundi
Posty: 68930 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 marca 2014

kurcze za późno się przebudziło Valladolid - mogli powalczyc o mistrzostwo :and:

podobno Messiemu zaczyna wychodzić bokiem przyjmowanie koksów

...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 marca 2014

Nie oglądałem bo dyżuruje, ale od kumpla wiem że padaka. Messi znudzony grą, i cała Barca miała to zrobić to co podrażniony Bayern przy 1:0 wyszedł na 1:6

Tylko brak takich snajperów niestety, Blaugrana bez formy a jak już to sinusoida straszna.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 marca 2014

Man City za burtą w pucharze Anglii, Demichelis powinien odpocząć nie ma co.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  9 marca 2014

no to w Barcelonie już -4 :D

Kombatant
Kombatant
  9 marca 2014

Real ma w koncu dobego trenera : P

Terrorysta96
Terrorysta96
  10 marca 2014

A ja sobie dziś dwa mecze z ligi włoskiej obejrzałem i powiem szczerze że jak na włoską piłkę to mi się oba nawet podobały.
Juwentus-Fiorentina 1:0
Napoli-Roma 1:0

Co warte podkreślenia znowu Wolski się pokazał na boisku i wcale tak blado nie wypadł, mogł mieć asyste a i sam coś miał szansę ustrzelić. Godna uwagi bramka i akcja Asamoah z Juve.
Natomiast Napoli-Roma ładny meczyk, sporo okazji, strzałów i walki.

Konto usunięte
Konto usunięte: Real ma w koncu dobego trenera : P


co fakt to fakt, potrafi zapanować tam w szatni i ciekawie poukładać zespół, 2 mecz w pucharze królaprzeciw Atletico i to co wyrabiali z Schalke bajka.
Gutek909
Gutek909
  10 marca 2014

Ogólnie to Napoli ładnie ciągnie duet byłych zawodników Realu, Calleti i Pipita razem w lidze mają 23 bramki ;)

Terrorysta96
Terrorysta96
  10 marca 2014

Swoją drogą ciała dał znów Mancheter ale tym razem City w pucharze:) a te Wigan jest szalone hehe...powtorka sprzed roku?

Konto usunięte
Konto usunięte: Ogólnie to Napoli ładnie ciągnie duet byłych zawodników Realu, Calleti i Pipita razem w lidze mają 23 bramki ;)


w tym dołożyli też jeszcze jedną:) nie można również o Albiolu zapominać...dobrze grał w obronie w sumie
Szkoda tylko ze tytuł juz Juwentus zarezerwował i to pewnie nie tylko na ten sezon ale i na parę kolejnych
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: o tym sezonie skończy się dla mnie pewna epoka.. Raúl Gonzalez Blanco kończy swoją piłkarską karierę


Podobnie jak z FCB odejdzie Puyol i prawdopodobnie zawiesi buty na kołku.

Konto usunięte
Konto usunięte: no to w Barcelonie już -4 :D


Za dużo strat typu Valladolid, Valencia, Levante i Sociedad. Real po prostu gra dobrze ze słabiakami, ale już z Barca i Atletico to niewiele pkt zdobyli.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  10 marca 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Za dużo strat typu Valladolid, Valencia, Levante i Sociedad. Real po prostu gra dobrze ze słabiakami, ale już z Barca i Atletico to niewiele pkt zdobyli.

mistrzostwo ligowe wygrywa się właśnie w meczach z tymi ' słabiakami ' :P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.