Ohayoobaka
Ohayoobaka
  31 marca 2013 (pierwszy post)

Pytanie do freeridowców i ogólnie rolkarzy;jakie najlepsze rolki do śmigania po mieście, jestem na agresywkach ale często chęć pościgania się z tramwajami a te nie stety na polskie ulice i chodniki się nie nadają, przynajmniej na łódzkie;

chamilllionaire
chamilllionaire
  31 marca 2013

NIE JEŻDZĘ NA ROLKACH

Ohayoobaka
Ohayoobaka
  1 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: NIE JEŻDZĘ NA ROLKACH




proszę o nienabijanie postów dziękuję;x
chamilllionaire
chamilllionaire
  1 kwietnia 2013


moj komentarz
Ohayoobaka
Ohayoobaka
  1 kwietnia 2013


ja założyłam temat i bede ganiać za posty niezwiązane z tematem;/
GrAzYnAaa152
GrAzYnAaa152
  3 kwietnia 2013

TA CO HAHA ON JAKIS NIE NORMALNY ALE NIE CISNIJ MU BO SIE JESZCZE POPLACZE HAHA :p

GrAzYnAaa152
GrAzYnAaa152
  3 kwietnia 2013

A JA NA ROLACH JEZDZE :p:p

chamilllionaire
chamilllionaire
  3 kwietnia 2013

^ WIDAĆ

GrAzYnAaa152
GrAzYnAaa152
  3 kwietnia 2013

TY TROLU MOZESZ MI SIE TU NIE UDZIELAC BO KOLERZANKE TO DENERWUJE JAK KTOS NIE NA TEMAT PISZE JAKIES GLUPOTY

ROLKI I TYLKO ROLKI JEACH :P

chamilllionaire
chamilllionaire
  3 kwietnia 2013

TWOJA KOLEZANKA MA ZE MNĄ ROMANS JAKBYS NIE WIEDZIAŁA ;P

GrAzYnAaa152
GrAzYnAaa152
  3 kwietnia 2013

haha mowila mi ze chcesz abym dolaczyla do twojego trujkacika haha

chamilllionaire
chamilllionaire
  3 kwietnia 2013

cicho nie poruszaj takich spraw na forum publicznym :d

GrAzYnAaa152
GrAzYnAaa152
  3 kwietnia 2013

a dlaczego nie przecierz nich sie dowiedza ze lubisz bzykac wiecej niz jedna laske na raz hahaa moze jakies sie do ciebie chetne zglosza hahaha :P a rolki sa super :)<3

Piixiie
Posty: 3283 (po ~73 znaków)
Reputacja: -78 | BluzgometrTM: 56
Piixiie
  7 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: W ogóle wypowiadajcie się na jakich rolkach jeździcie i jakie wrażenia;

nie wiem ,nie znam sie ,nie orientuje się.....mam jakies k2 i fajnie sie jeździ,własnie jutro mam zamiar (w końcu ) wyciągnąć z szafy i jechać w piździet :)
Yes,we can!
Piixiie
Posty: 3283 (po ~73 znaków)
Reputacja: -78 | BluzgometrTM: 56
Piixiie
  8 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ja założyłam temat i bede ganiać za posty niezwiązane z tematem;

d83ddc47
Konto usunięte
Konto usunięte: TA CO HAHA ON JAKIS NIE NORMALNY ALE NIE CISNIJ MU BO SIE JESZCZE POPLACZE HAHA

d83ddc47
Konto usunięte
Konto usunięte: TY TROLU MOZESZ MI SIE TU NIE UDZIELAC BO KOLERZANKE TO DENERWUJE JAK KTOS NIE NA TEMAT PISZE JAKIES GLUPOTY

d83ddc47
Konto usunięte
Konto usunięte: haha mowila mi ze chcesz abym dolaczyla do twojego trujkacika haha


Konto usunięte
Konto usunięte: GrAzYnAaa152 5 dni temu o 11:42 -1 a dlaczego nie przecierz nich sie dowiedza ze lubisz bzykac wiecej niz jedna laske na raz hahaa moze jakies sie do ciebie chetne zglosza


i kto tu nie pisze na temat2754
Yes,we can!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.