WueRZet
WueRZet
  21 sierpnia 2009 (pierwszy post)

Dzisiaj rozpoczęła się 4 kolejka piłkarskiej Ekstraklasy. W zakończonym już spotkaniu Ruch pokonał na wyjeździe Zagłębie 1:0. Obecnie w Gdyni odbywa się spotkanie Arka-Wisła.

Pozostałe pary :

GKS Bełchatów-Piast Gliwice14:45
Polonia Bytom-Korona Kielce17:00
Jagiellonia Białystok-Śląsk Wrocław18:15
Polonia Warszawa-Lechia Gdańsk19:15

23-08-2009
Odra Wodzisław-Legia Warszawa16:45
Cracovia -Lech Poznań 14:45

Temat do komentowania wszystkiego co z tą kolejką związane.
Wszelkie spinki, napinki, czy inne drabinki (jak również pisanie nazw zespołów z małej litery) będzie odpowiednio nagradzane.
I sorry, że znowu się spóźniłem z tematem :ninja: :P

WueRZet
WueRZet
  24 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wszelkie spinki, napinki, czy inne drabinki (jak również pisanie nazw zespołów z małej litery)

Predator007TSW
Predator007TSW: Predator007TSW

Do usranej śmierci się nie nauczysz, nie ? :and:
StamfordBridge
StamfordBridge
  24 sierpnia 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: Gdyby WIsła grała z Levadia nawet bez Boguskiego i Garguły to dzisiaj pewnie byłaby na ostatniej prostej o LM

mylisz się... dziś pewnie odbierałaby z rąk Platini'ego puchar za zdobycie Ligi Mistrzów. [color=white]*zOMG*
RexMundi
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  24 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Szałachowski marnuję trzy setki więc nic w tym dziwnego, że Legia przegrywa.

jak oglądałem skrót tego meczu to aż mi szczęka opadła gdy widziałem co tam Legia wyprawia
i jeszcze te dwa słupki :crylol:
i komentarz zawodnika z Odry :mrgreen: ( powstrzymywał sie od śmiechu gdy oglądał skrót)
...Ignorance is bliss...
krzychu7818
krzychu7818
  24 sierpnia 2009

myślałem , że Predator napisze coś po meczu pucharowym Lecha , a tu prosze uaktywnił sie dopiero po kolejce ligowej ale ciągle z tą samą płytą :lol:

NeverMind1910
NeverMind1910
  24 sierpnia 2009

Ogólnie ja jestem za banem dla Predatora.
Dlaczego?
Ponieważ piszę kodami, których nie rozumiem. A kto wie co zawierają te kody?
Nie warto ryzykować :and:

Predator007TSW
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  25 sierpnia 2009

Ja niewiem wracamy do PRLu czy to nie wiem Korea Północna, że taka cenzura jak się tylko coś nie tak napisze na Lecha. Tylu sie jego kibicow narobiło jak grzybków po deszczu po jego wielkich meczach z potentatami europejskimi?

Mam andzieje, ze za to nie dostane bana :P

Donald WHO YOU?

mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  25 sierpnia 2009

Oj chłopaczku. Co Ty za głupoty wypisujesz co? Weź się ogarnij... poczytaj regulamin i może zrozumiesz czy czepiają się twoich tekstów o Lechu czy czegoś innego.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ogólnie ja jestem za banem dla Predatora.

Ja również...
krzychu7818
krzychu7818
  25 sierpnia 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: Ja niewiem wracamy do PRLu czy to nie wiem Korea Północna, że taka cenzura jak się tylko coś nie tak napisze na Lecha. Tylu sie jego kibicow narobiło jak grzybków po deszczu po jego wielkich meczach z potentatami europejskimi?

po 1 nie jestem kibicem Lecha , po 2 dbam tu tylko o przestrzeganie regulaminu , który ty notorycznie łamiesz , a po 3 zmień w końcu płyte bo po każdej kolejce ligowej to samo wypisujesz
NeverMind1910
NeverMind1910
  25 sierpnia 2009

PREDATOR NA OSCARA W KATEGORII NAJWIĘKSZY POKEMON !
Masz mój głos dude ;)

Predator007TSW
Predator007TSW: Tylu sie jego kibicow narobiło jak grzybków po deszczu po jego wielkich meczach z potentatami europejskimi?

Masz rację. Podobno WRZ jeszcze pół roku temu kibicował Legii, ale sukcesy Lecha spowodowały zmianę zdania i dopingowanie Lecha. Podobnie ma się sprawa z Freddym.
StamfordBridge
StamfordBridge
  25 sierpnia 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: Ja niewiem wracamy do PRLu czy to nie wiem Korea Północna

To zdanie jest genialne. Myślę, że powinno zostać poddane pod analizę przez prof. Jana Miodka a później wyłożone studentom filologii polskiej na Uniwerstecie Wrocławskim.
Predator007TSW
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  25 sierpnia 2009

Człowieku mnie to wali jak pisze na kompie jezeli TY oraz inni macie taką manię w tym aspekcie to nic na to nie poradze. To niejest wypracowanie szkolne czy matura, ze musze sie starac. Z pisemnej matury miaalem ponad 70% a wy sie zachowujecie jakby to było pod ocenę poddawane albo coś innego.

Donald WHO YOU?

StamfordBridge
StamfordBridge
  25 sierpnia 2009

Tu chodzi o to, że ciężko cię zrozumieć. Właśnie po to wymyślono zasady poprawnej pisowni, interpunkcji itp. by nie było problemów z odczytaniem tekstu w takim samym sensie w jakim chciał nam go przekazać autor. Ale skoro ty masz to głęboko w dupie to się nie zdziw jeśli ktoś zacznie "nadinterpretować" twoje słowa.

mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  25 sierpnia 2009
Predator007TSW
Predator007TSW:

Byś się chociaż nie ośmieszał. Nie wiem czym kierujesz się pisząc Wisła z wielkiej litery, a Lech z małej, ani nie wiem też czemu piszesz niespójnie i nielogiczne. Jeżeli wg. Ciebie wszystko jest w porządku to gratuluję.
WueRZet
WueRZet
  25 sierpnia 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: że taka cenzura jak się tylko coś nie tak napisze na Lecha.

Albo jesteś po prostu głupi, albo cwaniakujesz żeby uzyskać poklask co dla mnie jest niezrozumiałe. Jak wół napisane jest za co jest ban, a jeszcze się burzysz. Notabene robisz to nagminnie, więc skoro prośby nie skutkują trzeba próbować innych środków.
Tylko nie płacz, żeś cenzurowany. Będziesz przestrzegał regulamin, to żadnego bana nie dostaniesz.
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz rację. Podobno WRZ jeszcze pół roku temu kibicował Legii, ale sukcesy Lecha spowodowały zmianę zdania i dopingowanie Lecha. Podobnie ma się sprawa z Freddym.

A tak naprawdę w moim sercu tylko Widzew :ninja: ^^

Predator007TSW
Predator007TSW: Z pisemnej matury miaalem ponad 70%

Przy tej skali większość z nas uzyskałaby pewnie z 300% :and:
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  25 sierpnia 2009
Predator007TSW
Predator007TSW: Człowieku mnie to wali jak pisze na kompie

to nie pisz.

koniec tematu :tak:
zamknijcie to.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.