Wojcieniu
Posty: 10 (po ~142 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 0
Wojcieniu
  6 lutego 2013 (pierwszy post)

Witam gram około 1,5 roku i jestem wręcz zakochany.
Miał ktoś kiedyś do czynienia z tym sportem?

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  6 lutego 2013

tylko z piłeczkami 26f3
chociaż czasami zdarza się że obejrzę w TV jakiś turniej

...Ignorance is bliss...
gucioreddevil1989
gucioreddevil1989
  7 lutego 2013

grałem za dzieciaka jak dostałem na urodziny zestaw plastikowy do golfa i na podworku wkopywałem kubeczki po jogurcie do ziemi :)

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  7 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: zestaw plastikowy do golfa i na podworku wkopywałem kubeczki po jogurcie do ziemi :

całkiem nie głupie
...Ignorance is bliss...
Wojcieniu
Posty: 10 (po ~142 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 0
Wojcieniu
  7 lutego 2013

Ha dobry początek :) a słyszeliście o turbo golfie?

ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  7 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Golf.


Wojcieniu
Wojcieniu: jestem wręcz zakochany.


Widzisz Rafał, a jednak można się do niego przekonać... :rotfl:
Kombatant
Kombatant
  7 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Widzisz Rafał, a jednak można się do niego przekonać...


:rotfl: :rotfl:

Zrób mi jakiś na drutach to i ja może sie przekonam :ziober2:
Kombatant
Kombatant
  7 lutego 2013

Kurde, masz lepsza reputacje niz ja, smuteczek :(

:rotfl:

ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  7 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ReDAnGeLonesec: Widzisz Rafał, a jednak można się do niego przekonać... Zrób mi jakiś na drutach to i ja może sie przekonam


Kiepsko mi idzie robienie na drutach. Jedna skarpeta do dzisiaj gdzieś leży nieużywana, a miałam ambicje na dwie :rotfl:
Może, jak połamię nogę, to się w końcu przyda :rotfl:

Nie mam cierpliwości do dziergania :D
(Ciekawe jak tam szaliki Ani :D)

Konto usunięte
Konto usunięte: Kurde, masz lepsza reputacje niz ja, smuteczek :(


Hahaha, to tak chyba z litości :rotfl:
Kombatant
Kombatant
  7 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiepsko mi idzie robienie na drutach. Jedna skarpeta do dzisiaj gdzieś leży nieużywana, a miałam ambicje na dwie Może, jak połamię nogę, to się w końcu przyda


Albo to jeszcze nie ten wiek (absolutnie to zaden pocisk w strone Anny:rotfl: ) : D
Skarpete stuningowac i na Boże Narodzenie jak znalazł na jakis drobny upominek , zwyczajem USA :rotfl:

Ta, czekam na dalej na ten szalik, doczekac sie nie moge, myslalem ze Ty bedziesz szybsza z tym golfem :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Hahaha, to tak chyba z litości

Jeszcze dwa minusy i nie bedziesz ze mna postowac, bo bede mial ujemna reputacje :rotfl:

Podbij mi : (
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  7 lutego 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Albo to jeszcze nie ten wiek (absolutnie to zaden pocisk w strone Anny ) : D


HAHAHAHAHA, wiesz... miałam napisać to samo, ale to co Ciebie zainspirowało, mnie powstrzymało hahahahaha :-D

Konto usunięte
Konto usunięte: Skarpete stuningowac i na Boże Narodzenie jak znalazł na jakis drobny upominek , zwyczajem USA


Pasuje, bo nawet jest za duża. Wystarczy wyszyć jakiegoś renifera i jest skarpeta na prezenty :D

Już kiedyś tutaj wspominałam, że nie wyrzucam jej tylko dlatego, żeby kiedyś pokazać dzieciom, wnukom, że mamusia/babcia też potrafi :x :rotfl:
Znając mój zapęd, to dalszych działań w tym kierunku nie przewiduję :-D
Chociaż kto wie. Może jak będę na jakimś odwyku (albo, ykhm ... w pewnym wieku :D) to wydziergam z nerwów skarpety dla rodziny stonóg :-D

Konto usunięte
Konto usunięte: Ta, czekam na dalej na ten szalik, doczekac sie nie moge, myslalem ze Ty bedziesz szybsza z tym golfem


Trzeba Jej przypomnieć :D

Jestem szybka, ale w innej dyscyplinie :ninja: hahahahaha :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeszcze dwa minusy i nie bedziesz ze mna postowac, bo bede mial ujemna reputacje Podbij mi : (


Nie przeszkadza mi to zupełnie :ziober2:
Kombatant
Kombatant
  7 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: HAHAHAHAHA, wiesz... miałam napisać to samo, ale to co Ciebie zainspirowało, mnie powstrzymało hahahahaha :-D


Glupio przyznac moze , ale nawet nie wiem ktory Ty rocznik d83ddc40 < - te oczy :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Już kiedyś tutaj wspominałam, że nie wyrzucam jej tylko dlatego, żeby kiedyś pokazać dzieciom, wnukom, że mamusia/babcia też potrafi :x


To juz nie te pokolenie : D pokolenie naszych rodziców to bylo od szycia na drutach, choc ta Twoja skarpeta za 25 lat bedzie miec historyczna wartosc, bo nikt wtedy juz pewnie o drutach nie bedzie myslal :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Chociaż kto wie. Może jak będę na jakimś odwyku (albo, ykhm ... w pewnym wieku :D) to wydziergam z nerwów skarpety dla rodziny stononóg


Golf dla mnie, przypomnę się :rotfl: ja nie zapominam :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Trzeba Jej przypomnieć :D Jestem szybka, ale w innej dyscyplinie hahahahaha


Nie omieszkam jak ją spotkam :D

Nasuwa sie oczywiste pytanie ... coż to za dyscyplina? strzelam - zakupy? :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie przeszkadza mi to zupełnie


Ale jak ktos da ponad 30 minusów to dany post sie ukrywa - co za glupia opcja :rotfl:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  7 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Glupio przyznac moze , ale nawet nie wiem ktory Ty rocznik < - te oczy :D


Wcale nie głupio :ziober2:
Ja też nie wiem z którego rocznika Ty jesteś, bo korzystamy z opcji "ukryj" :D
Spokojnie ćwierćwiecze już za mną, trzydziestka jeszcze nie :D

Konto usunięte
Konto usunięte: To juz nie te pokolenie : D pokolenie naszych rodziców to bylo od szycia na drutach, choc ta Twoja skarpeta za 25 lat bedzie miec historyczna wartosc, bo nikt wtedy juz pewnie o drutach nie bedzie myslal :D

No właśnie, no i babcia Redka- czarodziejka z brodą- wyciągnie taką skarpetę i powie:
-Patrz dziecko- to się kiedyś nosiło. Nie to co teraz, poliestry z podgrzewaczem na energię z kosmosu :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Golf dla mnie, przypomnę się ja nie zapominam


Widzę, że jednak powoli przekonujesz się do golfowego stajlu :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie omieszkam jak ją spotkam :D Nasuwa sie oczywiste pytanie ... coż to za dyscyplina? strzelam - zakupy?


A pudełko :ziober2:

Nie lubię robić zakupów :D
Choć może i jestem w tym szybka, bo przesiadywanie w sklepach nie robi mi dobrze ani na psychikę, ani na fizjologię :-D

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale jak ktos da ponad 30 minusów to dany post sie ukrywa - co za glupia opcja


Poczekam i podratuję, kiedy będziesz w potrzebie :D
Myślałam, że zaraz zapytasz /albo pomyślisz sobie/ czy nie przeszkadza mi to, że nie będę z Tobą postować, czy to, że masz ujemną reputację :D Uprzedzając- to drugie :D

Nadal nie poprawili tego koszmaru z cytowaniem*
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  7 lutego 2013

Póki co zdyniać mi trzeba :bye:

Kombatant
Kombatant
  7 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Wcale nie głupio Ja też nie wiem z którego rocznika Ty jesteś, bo korzystamy z opcji "ukryj" :D Spokojnie ćwierćwiecze już za mną, trzydziestka jeszcze nie :D

Ja to niestety juz nie tak dawno odfrunalem w trzecia dziesiatke, tak bardzo czuje sie z tym zle :rotfl:
a Ty to młodaaaaaaaa jeszcze :D

Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie, no i babcia Redka- czarodziejka z brodą- wyciągnie taką skarpetę i powie: -Patrz dziecko- to się kiedyś nosiło. Nie to co teraz, poliestry z podgrzewaczem na energię z kosmosu :D


Hahahaha , wybujała fantazja widze :D
Z drugiej strony, ciezko sobie wyobrazic co bedzie za 50 lat, my tacy starzy juz, ech.... szkoda bedzie odchodzic, gorsza strona zycia :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Widzę, że jednak powoli przekonujesz się do golfowego stajlu :D

To bardzo powolny proces, przed ubraniem musialbym obejrzec projekty :rotfl:
terapia golfowa golfem :D

Konto usunięte
Konto usunięte: A pudełko


Hm, jak nie zakupy to kurcze, co to moze byc [rozmysla mocno] :rotfl:

to Twoj facet ma dobrze, to duzy plus, najgorsze to lazenie i "pomaganie" w wyborze jakiegos ciuszku, dzizes, mozna oszalec :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Poczekam i podratuję, kiedy będziesz w potrzebie :D Myślałam, że zaraz zapytasz /albo pomyślisz sobie/ czy nie przeszkadza mi to, że nie będę z Tobą postować, czy to, że masz ujemną reputację :D Uprzedzając- to drugie :D


Ubolewalbym ze nie widzisz moich postów i ze omijasz moja skromna osobe :rotfl:

Miłego Nike : D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.