RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 stycznia 2013 (pierwszy post)
Witam wszystkich członków forum sport na pierwszym zebraniu komisji


Tematem pierwszego zebrania jest
Propozycja zawieszenia w prawach forumowych działu sport użytkownika Enkido

w ramach zawieszenia użytkownik ten nie może brać udziałów w grach i zabawach
organizowanych przez społeczność forumową działu sport na okres do jednego roku

w skład zabaw wchodzą miedzy innymi

- Typery
- Turnieje snookerowe
- Turniej w Hexball
- Fantasy Ligi

Zapraszam członków społeczności forumowej do dyskusji i obrad
oraz do głosowania

...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  9 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: zachowywałbyś się normalnie tak jak obiecywałes 1500 razy to nie byłoby całego tego dymu ale nie znów musiałes wyjechać z jakimś trollingiem to sie nie dziw , że masz taką tu wyrobioną opinie o sobie a nie inną

prawda Krzysztofie

a ostatnio nawet znalazłem temat gdzie mu dziękuje za pomoc i takie tam

ciekawe kto się zmienił przez ten czas
...Ignorance is bliss...
kuba92762
kuba92762
  9 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: KorasPL

Piłeś Tullamore Dew? Same dobre opinie słyszałem, ale spróbować okazji jeszcze nie miałem:D
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  9 stycznia 2013

No ja liczylem ze w tym roku z Enkido juz nie bedzie zadnych dymow, ostatnio Nutii mnie bardziej podkuwial, a tu banka mydlana pekla :ziober2:

kuba92762
kuba92762
  9 stycznia 2013

Leon, wiadomo już kiedy gracie? Jeśli Ty jesteś gospodarzem i nie grozi mi wyproszenie, chętnie popatrzę:ziober2:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  9 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Leon, wiadomo już kiedy gracie? Jeśli Ty jesteś gospodarzem i nie grozi mi wyproszenie, chętnie popatrzę


Jutro w godzinach wieczornych pewnie po 21 : >
kzyhu
kzyhu
  9 stycznia 2013
Enkido
Enkido: Więc co, mam zakaz brania udziału w typerze i innych zabawach tutaj,tak?


a kto da gwarancje , że podczas typera czy czegos innego znów z czymś nie wyjedziesz
Gutek909
Gutek909
  9 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak mozna to pic przeciez to najwiekszy syf:D.Pija to kloszardzi w UK:D Choc jak wiadomo najwiecej na swiecie tego schodzi jesli chodzi o whisky .Polecam burbony czyli amerykanskie whiskey owiele lepsze niz szkocka:) Whisky a Whiskey jest roznica:)

ja ogólnie whisky nie pijam, nie przepadam za tym jakoś :P wolę drinki, czystą czy tam piwo :P
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  9 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: a kto da gwarancje , że podczas typera czy czegos innego znów z czymś nie wyjedziesz

Odpowiedz na moje pytanie - tak czy nie?

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

kzyhu
kzyhu
  9 stycznia 2013
Enkido
Enkido: Odpowiedz na moje pytanie - tak czy nie?


a co ja mam do tego , z tego co widze głosowanie trwa , skończy sie to Rex poda wyniki i decyzje wiekszosci
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  9 stycznia 2013

To niech się Rex wypowie

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

kuba92762
kuba92762
  9 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: czystą

Niedobra, przecież to nie ma prawa smakować:P Chociaż ciekawe czy ta mandarynkowa jest dobra:D
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  9 stycznia 2013

wyniki i wyrok poda dziewica - ale Magda poszła spać

...Ignorance is bliss...
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  9 stycznia 2013

Nie chce mi się tyle czekać

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Gutek909
Gutek909
  9 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Niedobra, przecież to nie ma prawa smakować:P Chociaż ciekawe czy ta mandarynkowa jest dobra:D

wódka nie ma smakować, ma poniewierać 261d
i oczywiście, że mi nie smakuje tej :D
KorasPL
KorasPL
  9 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Piłeś Tullamore Dew? Same dobre opinie słyszałem, ale spróbować okazji jeszcze nie miałem:D

Akurat nie.Prawde mowiac to pijam burbony albo tennessee whiskey(wyboru duzego nie ma Jack Daniels tylko.Sa jeszcze jakies 3 czy 4 rodzaje tennessee whiskey ale w Polsce praktycznie niedostepne.Nie przepadam za szkoca choc od wielkiego dzwonu napije sie Kuropatwy albo Granta z duza iloscia cytryny jeszcze jakos przejada:)
Ten Tullamore Dew to slysze pierwszy raz jak sprawdzilem to Irlandzka.W Polsce jesli chodzi o whisky z Irlandii to Jameson jest monopolistka:)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.